The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28-08-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Немам нерви, за това /карам/ VOLVO!!! Извинявам се за спама, ама за това е измислен OPEL да не е все на последно място FORD !!! Нищо лично!
Toлкова глупав пост отдавна не бях чел. Нищо лично. Между другото знаеш ли, че твоето ВЕЛИКО волво е с агрегати, произведени извън Скандинавието? А знаеш ли, че тук в Норвегия, не искат и да чуят за Волво. Що ли? Сигурно щото Швеция е много далеч.

Форд е не по-лоша марка от която и да е друга. Дизела на Форд е един от най-добрите в Европа, а ZETEC мотора е от пионерите в двувалките. Куца интериора, електрониката също, но затова е и по-евтина марка.

По темата - дай ми точни данни за двигателя и ще ти кажа какво ТОЧНО се е случило.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Wanderer за този полезен пост
Em (29-08-2013), Стелт (28-08-2013)
  #12  
Стар 28-08-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Защо бре адаш караш по инерция? Колко грама бензин спести?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28-08-2013
Mys7Ic Mys7Ic не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 93
Благодари: 3
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Немам нерви, за това /карам/ VOLVO!!! Извинявам се за спама, ама за това е измислен OPEL да не е все на последно място FORD !!! Нищо лично!
Имам познати които имат Волво и само по сервизите стоят като предимно правят ремонти по предницата (рейка, накрайници и т.н.). И също така Опел имат много сполучливи двигатели и не е нужно да ги квалифицираш по този начин
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Mys7Ic за този полезен пост :
Зелен (28-08-2013)
  #14  
Стар 28-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За всеки влак си има пътници! И ако спорим между форд и опел, фиата все ще ги гледа отдолу, аз пък съм си vw фен и другите марки все не минсе харесват нещо. Едно нещо обаче ми е ясно - немския автомобил е нещо различно. Ако някой някъде има избор винаги би следвало да избира немското.... Толкова с офтопика...
Колега като завъртиш ключа има ли "чатлак" или изобщо не е*ава? Диагностика направиха ли ти в сервиза? Ей така ли я остави? Аз не бих си оставил толкоз лесно колата по сервизите без преди това да съм разбрал поне какво и има...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28-08-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Toлкова глупав пост отдавна не бях чел. Нищо лично. Между другото знаеш ли, че твоето ВЕЛИКО волво е с агрегати, произведени извън Скандинавието? А знаеш ли, че тук в Норвегия, не искат и да чуят за Волво. Що ли? Сигурно щото Швеция е много далеч.

Форд е не по-лоша марка от която и да е друга. Дизела на Форд е един от най-добрите в Европа, а ZETEC мотора е от пионерите в двувалките. Куца интериора, електрониката също, но затова е и по-евтина марка.

По темата - дай ми точни данни за двигателя и ще ти кажа какво ТОЧНО се е случило.
Айде да не спамиме повече темата на човека. Ама по "изхвърлен, като чи-ия на мокър песък" пост и аз не бях чел! Приемам, че тази марка коли VOLVO ти е крайно непозната, ососбено двигатели на VOLVO и агрегатите. За цялата гама на продукцията да не говорим. Ти помислял ли си защо напоследък почнаха да карат само VOLVO? Ти да си видял VOLVO залежало в автокъща? Качи се и покарай, после пиши! Излишно е да кавам, че FORD като им бяха собственици как уср@ха марката. И сега в FORD MOTOPHOE как се отнасят с истинския автомобил VOLVO???!!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Айде, разрази ли се спор за коли започва да става страшно
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
  #17  
Стар 28-08-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
За всеки влак си има пътници! И ако спорим между форд и опел, фиата все ще ги гледа отдолу, аз пък съм си vw фен и другите марки....
Ти пък си хем назад, хем у лево. Италинските марки НЕ са за всеки, особено за каруцари, разбирай голфаджии. Всъщност има ли поне един механик между вас, с който мога да поговоря по същество?
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28-08-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mys7Ic Вижте мненията
Имам познати които имат Волво и само по сервизите стоят като предимно правят ремонти по предницата (рейка, накрайници и т.н.).
Сбърка марката, това не сe отнася за VOLVO! Калпави "майстори", че не им знам името за това така им викам! Вярно е, че истинските оригинални части на VOLVO са скъпи, но са истински и надеждни. Купуват се веднъж и до края!!!
Айде, че стана Волво клуб! За невярващите мога да им подсигуря някое и друго кръгче, да се убедят в качествата на марката VOLVO!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28-08-2013
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
За всеки влак си има пътници! И ако спорим между форд и опел, фиата все ще ги гледа отдолу, аз пък съм си vw фен и другите марки все не минсе харесват нещо. Едно нещо обаче ми е ясно - немския автомобил е нещо различно. Ако някой някъде има избор винаги би следвало да избира немското.... Толкова с офтопика...
Колега като завъртиш ключа има ли "чатлак" или изобщо не е*ава? Диагностика направиха ли ти в сервиза? Ей така ли я остави? Аз не бих си оставил толкоз лесно колата по сервизите без преди това да съм разбрал поне какво и има...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Стартера си върти,но не пали,и не мръдват валовете,колата е в сервиза,като остановят повредата,ще звъннат да кажат колко и за къв ремонт ще е,ако съм съгласен тогава ще я правят,не да ми кажат сменихме ти това,онова и т.н. дай тука 20 хил.крони,тука първо питат после правят.
__________________
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28-08-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Причината ще ти я кажат в сервиза, но в никакъв случай не я мъчи повече и не опитвай да палиш на дърпане. Ако е блокирал двигателят, с всеки опит добавяш поне по още стотак към сметката. Макар че ти май си ги добавил вече. Според мен, Явор е прав - щом не върти, си за отваряне. Ако беше климатик/водна помпа, пак казвам - според мен, щеше да скъса ремъка, а не да блокира.

А за Опелите - приемам критика само от притежатели на автомобили, палещи от раз при минус 19, плюс 45 и вървящи поне в метър сняг или 80 см вода. На другите - приятно стоене по спирките Ръжда, ама върви!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Тачев за този полезен пост :
Зелен (28-08-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
16, зетек, КАПУТ, мк1, тотал, Фокус, Форд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Фокус на офсет shemetcho САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 8 06-06-2014 21:21
Тотал тв Емилстар Други сървъри 19 21-08-2012 22:48
Хитлер Капут Джак ФИЛМИ 1 05-05-2012 12:35
Четвъртфиналните срещи от Купа България „Форд Мото – Пфое” пряко по bTV Action ТИНТИН СПОРТ 0 04-04-2011 19:11
Новия сезон на Форд Бояр стартира днес (12.01.2009) по bTV Джак ФИЛМИ 0 12-01-2009 20:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.