The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-02-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
@nikec
Съветвам те да не разваляш доброто впечатление за теб у хората, поне новодошлите да те приемат поне малко на сериозно, за да прочетът хубавите теми които си направил. С тези си изявления за джемини сървъра хората повече те приемат като селския шут.
+1
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26-02-2010
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

ей гаргамели ;;598 вие може да знаете че има ццкам на Джемини ама да не знаете как се инсталира затова аз дет незнам че има ццкам на Джемини ви забърках нещо набързо

http://www.dtv-bg.com/showthread.php?p=33516#post33516
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #13  
Стар 27-02-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikec Вижте мненията
ей гаргамели ;;598 вие може да знаете че има ццкам на Джемини ама да не знаете как се инсталира затова аз дет незнам че има ццкам на Джемини ви забърках нещо набързо

http://www.dtv-bg.com/showthread.php?p=33516#post33516
От много старо гемини са тея снимки, а и не виждам смисъл защо всички ръгат тоя аутокам като използват само 1 кам?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27-02-2010
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

кат ти спре тока ще разбереш ако преди това не си направил всичко правилно разбира се.
Гледам тая вечер ме упрекваш за щяло и нещяло, снимките били стари ......... турни по нови на нашето село само такива намерих и реших да отделя време, да превеждам, да ги качвам и да подреждам текст.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #15  
Стар 27-02-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikec Вижте мненията
кат ти спре тока ще разбереш ако преди това не си направил всичко правилно разбира се.

Аутокама не ти помага като ти спре или ти тръгне тока, той е за задаване на няколко различни кам-а за различните пакети, примерно задаваш кам по дефаут да ти е ЦЦкам, но имаш и линия от грифин карта която не върви на ццкам ,но много искаш да гледаш от нея бск, следователно си даваш пакета на бск да ти отваря през мгкамд. Екстрата се препоръчва за боксове които се използват само от "клиенти", не се препоръчва за сървъри.
Ако искаш да нямаш проблеми с кама след спиране на тока, просто след задаване на кам и стартирането му, след като си направиш всички начални настройки, отиваш и рестартираш енигмата от менюто.

Цитирай:
Първоначално написано от nikec Вижте мненията
Гледам тая вечер ме упрекваш за щяло и нещяло, снимките били стари...
Останал си с грешно впечатление, казах ти, че ти правя евала, че ти се занимава, но само с копи/пейст не става, нещата които можеш да ги тестваш, по-добре ги изпробвай първо, с копи/пейст всеки може, дори тестото. А за снимките, може малко да объркат някой начинаещ(все пак за начинаещи правиш тези теми), след като влезе в син панел --> аддонс и не види на първо място сетъп, а даунлоад (Гемини-Сервер).
Прикрепени изображения
Тип файл: png osdshot.png (14.3 КБ, 46 разглеждания)

Последно редактирано от Чък Норис : 27-02-2010 на 00:42
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27-02-2010
myspam myspam не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 68
Благодари: 28
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

здравейте,

Аз зададох конкретни въпроси, а вие ми казвате да чета и да се уча да инсталирам, после взехте и да се карате помежду си. Не нямах това предвид!

Значи инсталирах всичко (доста изчетох), мога да си инсталирам имидги през FTP и през сериен порт, сетвам всякакви мрежови настройки, Мога да инсталирам плъгини, емулатори и т.н

Сега в приемника ми има gemini 4.7 на някой си Borsalino, доколкото разбирам има в имиджа трябва да има и ccam. Зелен бутон и там ми излизат плъгините и в списъка има CCam info V1.1 и като го избера излиза друго меню -main, active clients и т.н. Каквото и да избера от това меню ми казва Sorry CCam not found - това значи ли че няма CCam инсталиран, ка да разбера коя версия на ccam е инсталирана

Но все пак може ли някой да ми отговори на горните въпроси от първия постинг?

Последно редактирано от myspam : 27-02-2010 на 01:20
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27-02-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myspam Вижте мненията
Но все пак може ли някой да ми отговори на горните въпроси от първия постинг?
Ако се надяваш някой да ти отговори точка по точка на всичките въпроси, които са дъвкани и предъвкани... ем объркал си рейса пич.
Натисни бутона "меню" и разгледай, там се крият 90% от отговорите които търсиш.
Програмите които се гледат с емулатора без шеринг са пренебрежимо малко, за целта трябва да си изтеглиш актуален софкам.кeй, примерно от тук--> http://www.super-sat.info/ и да го поставиш в /var/keys, след което да рестартираш ццкама, чрез последователно на натискане първо на син бутон после на зелен бутон от дистанционното управление.

Последно редактирано от Чък Норис : 27-02-2010 на 01:54
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27-02-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@myspam,както е показал един шот Режисьора,натисни син бутон да влезеш в синия панел,после от адонс върви в Гемини сървъра и се разходи вътре да видиш какво има,ще се очудиш колко ненужни работи можеш да си изтеглиш и да си претовариш бокса

Последно редактирано от Въйко : 27-02-2010 на 08:20
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27-02-2010
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Говориш птълни глупости, лично съм виждал приемник слагаш кам... тръгва всичко, ребутваш от енигмата гледаш отново..... след това тока спира човека звъни хващам се за главата какво може да е и си завличам задника до у тях, и кво мислиш гледам а?
Common interface бате не ццкам а това къде го каза за ауто кам си прав слагаш на дигиталб да ти отваря от мбокс и гледаш, слагаш ИТВ да отваря от ццкам и гледаш а камовете сами се сменят като отидеш на съответния канал, обаче а направи си в приемника БНТ да е на стартъп и дръпни бушона след това пусни тока и да видим приемника ти на кой канал е с кой кам, след това за тест направи Суперспорт на стартъп и пак изключи тока и пусни след това да видим на кой канал и кам е приемника и тогава ми говори че не върши работа.
Не не споря и не твърдя че при всички е така но понякога това със смяната на кама е проблем и не само аз съм го имал, няма да е лошо да почетеш повече ти. И кво ми го хвалите това Джемини постоянно немога да разбера.
Бил съм на него, сега съм с Набило според мен Набилото е с една класа отгоре нищо че неможе да си плейваш филми.
Разлики ли, ами ще дам като си цъкам из каналите Джемиени повече затормозява Енигмата и като цяло приемника се забавя, също така с Набило имам малко по-малко проблеми с мотора..... аз съм направил избора, който иска да тества и да остави който му е удобен и му прави по-малко проблеми далеч съм от мисълта да издигам някой за сметка на друг.
За финал ще ти кажа само едно спирам да вземам насеризоно постовете ти ако имаш някакви забележки можеш да се хванеш да снимаш 18-те стъпки и да ги поставиш все пак ще са по нови и все пак си с Джемини де .
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #20  
Стар 27-02-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikec Вижте мненията
Говориш птълни глупости, лично съм виждал приемник слагаш кам... тръгва всичко, ребутваш от енигмата гледаш отново..... след това тока спира човека звъни хващам се за главата какво може да е и си завличам задника до у тях, и кво мислиш гледам а?
Nikec, тествай отново братче.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dreambox, въпроси, които, на, намерих, не, отговор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператори които ползват симулкрипт! Ланселот СИМУЛИРАНЕ 1 07-02-2012 11:42
За тези които обичат музика. Криси89 Дъра-Бъра 1 16-02-2011 15:37
моля които знае да помогне apolon.1968 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 07-12-2010 08:27
Discovery Channel дава отговор на въпроса “КАК?” през август ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 29-07-2009 11:47
Карти, които CCcam чете директно netman CCcam 20 27-06-2009 13:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.