The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 27-09-2017
Виктор Виктор е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,379
Благодари: 499
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране iPhone 8 Plus е новият крал на мобилната фотография според DxOMark

http://hicomm.bg/kratki-novini/iphon...d-dxomark.html
Отговори с цитат
  #222  
Стар 27-09-2017
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 348
Благодари: 825
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитата е от друг форум.

Цитирай:
Видяхте ли края на статията ?

* DxOMark, който обича да се провъзгласява за стандартния тестер на телефонни камери, никога не е тествал Lumia 950. Някога. Което е иронично, като се има предвид, че последователно е пропуснала едно устройство, което би топило всичко останало в неговия списък, поне за чист коефициент на интелигентност. Има обаче въпросителни за методологиите си, плюс сериозни въпроси за неговата безпристрастност през годините - изглежда, че производителят, който се свързва с DxOMark на всеки няколко месеца, е този, който получава най-доброто изстрелване в "най-добрата телефонна камера" за този период (намек: прекараха много време в компания в Купертино през лятото) ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 11012V за този полезен пост :
Цец0 (27-09-2017)
  #223  
Стар 27-09-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Очевидно тези самопровъзгласили се "капацитети" обявяват за "крал" този телефон, чиито производител кихне най-силно... И сегашния им "избор" някак изобщо не ме учудва
Отговори с цитат
  #224  
Стар 27-09-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цецо със сигурност е така , който кихне той е на върха , но защо не се дискутираше ,когато други бяха на този връх ,а сега когато епъл са си платили да са там , дискусията е най-голяма !?
Отговори с цитат
  #225  
Стар 27-09-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Лично аз никога не съм се интересувал и не съм приемал сериозно подобни класации. Особено от тези палячовци, които се имат за top of the top... А факта, че дори не са си направили труда да тестват Lumia 950/950XL говори достатъчно. А това, че се коментира Епъл до голяма степен е и по вина на зомбираните им фенове. Когато започнеш да се базикаш с някой и открито виждаш, че той се дразни и ядосва базика става още по-голям. Сещаш се, нали?
Ти за кой пореден път ще си купиш един и същ телефон? 2-ри? 3-ти?
Отговори с цитат
  #226  
Стар 27-09-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виктор Вижте мненията
Цитирай:
В списъка с тествани устройства от DxOMark все още липсват Samsung Galaxy Note 8 и предстоящият Google Pixel 2, така че iPhone 8 и iPhone 8 Plus може да останат само за кратко на върха.


Бухахахахахаххахахахахахахахахахаххахахахахахаахаххахахахахахаха

Като нищо да липсват и хуавейте
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Виктор (27-09-2017)
  #227  
Стар 27-09-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Лично аз никога не съм се интересувал и не съм приемал сериозно подобни класации. Особено от тези палячовци, които се имат за top of the top... А факта, че дори не са си направили труда да тестват Lumia 950/950XL говори достатъчно. А това, че се коментира Епъл до голяма степен е и по вина на зомбираните им фенове. Когато започнеш да се базикаш с някой и открито виждаш, че той се дразни и ядосва базика става още по-голям. Сещаш се, нали?
Ти за кой пореден път ще си купиш един и същ телефон? 2-ри? 3-ти?
2-ри
Отговори с цитат
  #228  
Стар 27-09-2017
Аватара на бахретин
бахретин бахретин не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Асеновград/Nefyn,Gwynedd,UK
Мнения: 504
Благодари: 146
Получил благодарност:
86 пъти в 56 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Iphone 8+×.. ще се задържи на върха точно 1 месец...и като изскочат новите модели на Samsung с по як хардуер всичко ще си дойде на мястото ..дори мисля че още от сега Samsung galaxy s8..+ са по добре от ябълката

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
__________________
*LG 40UF671V*VU+Zero 4K*Inverto black ultra & quad*ADB 2840 C*
Отговори с цитат
  #229  
Стар 27-09-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Лично аз никога не съм се интересувал и не съм приемал сериозно подобни класации. Особено от тези палячовци, които се имат за top of the top... А факта, че дори не са си направили труда да тестват Lumia 950/950XL говори достатъчно. А това, че се коментира Епъл до голяма степен е и по вина на зомбираните им фенове. Когато започнеш да се базикаш с някой и открито виждаш, че той се дразни и ядосва базика става още по-голям. Сещаш се, нали?

Ти за кой пореден път ще си купиш един и същ телефон? 2-ри? 3-ти?


Цецо, да ме прощаваш, но вие феновете на Андроид също не търпите критика. Така, че това за дразненето е тъпо, не смяташ ли? Вие също се дразните. Проблема на повечето от вас е, че смятат себе си за по по най капацитети във много области. Защо просто не приемете, че всеки има право да харесва това което му харесва и не се съобразите с личността на човека срещу вас? Не едни им харесва едно, на други - друго. Теб те кефи да снимаш с телефон, аз например не правя компромис с качеството на снимките и имам Никон. На теб може да ти харесва сушито, но на мен ми се повдига от сурова риба. Защо българите се опитват да си налагат мнението и собствените предпочитания на другите. Повечето народи не се налагат над околните, а просто се съобразяват с хората около тях. Просто бъдете по толерантни.


Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Joe за този полезен пост
AGT (27-09-2017), bu12tras (27-09-2017), manechi (28-09-2017)
  #230  
Стар 27-09-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

В жестока грешка си. Последното нещо, което гледам в един телефон е камерата. Писал съм го многократно. И затова и до днес не разбирам това мерене на пишки точно в този елемент между телефоните. Бога ми, има къде-къде по сериозни показатели от камерите. И за сушито не позна. Не ям почти никаква риба. Камо ли сурова А базиците ми са насочени към определени хора. Но е очевадно, че има прекалено много хора оперирани от чувство за хумор, които без изобщо да ги споменавам тръгват да се държат като недоебани стари моми... Те сами ще се сетят, няма да ги споменавам
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Цец0 за този полезен пост
bu12tras (27-09-2017), Joe (27-09-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.