The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 09-08-2011
Росомаха Росомаха не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 9
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Здравей,

Бг операторите си плащат авторски права единствено за територията на страната. Върни се България абонирай се към тях и те са длъжни да ти осигурят услуга и поддръжка. Пробвай да дадеш за данни в договора си адреса там където живееш в чужбина и ще разбереш, че това няма как да стане. Това че някой е изнесъл извън страната оборудване си го прави на своя глава и не е според условията на оператора. Това че ти струва едиколко си настройката на чинията си е твой проблем ще ти отговоря пословично (който има брада да си я бръсне).
Ти като си в чужбина я кажи лично какви бг данъци плащаш и кога си ги плащал последно и дали ще ги плащаш в бъдеще, че някой да ти е длъжен да ти дава достъп до телевизия, за която сънародниците му плащат.

Според мен бнт сат трябва да е кодирана и да се дават карти с достъп само на такива, който помагат да бъде излъчвана (плащат данъци).

Нищо лично, но се опиваш да се правиш на велик без никакво покритие. Кое ти дава право да си мислиш, че някой в БГ трябва да ти е длъжен с нещо, за това че си напуснал страната. Знам какво ще кажеш бг няма работа, закони ..., да така е не отричам,но да си в чужбина си има и минуси единият от тях е, че няма как да гледаш бг телевизия по начина по който се гледа тук примири се и това е. Научи се да гледаш телевизийте онлайн има приемници за сат тв в който можеш да добавиш тази екстра възползвай се, в повечето сайтове е безплатно и не се настройва антена.
Скъпи Turbo,
Тъй като казваш, че е нищо лично, това ме навежда на мисълта, че е служебно и че работиш или за БНТ Свят или за някой сателитен оператор или в СЕМ. И от къде знаеш, че само се правя на велик и то без никакво покритие. Квалификациите, кото правиш ми се струват подходящи за комплексиран човечец..., но нейсе.
Във Форума можеш да се правиш на велик родолюбец и патриот, но все ми идва наум стихотворението на Ботев - Патриот. Нали го помниш: "Патриот е - душа дава..." и т.н.
Ти ми кажи твоите данъци платил ли си ги? Отговор на ща! Отговор има. Щом политическата върхушка не ги плаща, та ти ли???
Аз 20 години работя в производствено предприятие и дай боже да работя още толкова, дори и след пенсия и всяка година изпращам пари за да се плащат ток, вода, парно, да си купят хляб и кисело мляко. С това считам, че помагам както на близките ми, така и на икономиката на България. А ти колко пари даваш на родителите си, които по 40-50 години са работили и получават по 180-200 лв. пенсия, а???
Моралисти хр.... . Отстрани е много готино така. Хвърляш някакви обвинения и бягаш. Но къде? Обичаш пословиците - ето ти една и от мене - "Пременил се Илия - погледнал се - пак в тия!!!".
Та ти просто ми кажи,
- Защо и Сесат спряха сигнала на БНТ Свят.
- Защо само СателайтБг излъчват БНТ Свят свободно.
- За да е така, сигурно е имало конкурс и те са го спечелили. Иначе ми намирисва на корупционна схема.
- Защо другите оператори са облагодетелствувани и могат да взимат пари и за обществената телевизия.
Можеш ли да го обясниш, защото по твоята логика СателайтБГ го излъчва свободно за Цяла Европа без проблем и от там можеш да си купиш и оборудването (карта), докато ти върдиш че мога да гледам тези програми само в България!!!
Но още един път само за теб ще ти кажа какво е написано документите за създаването на БНТ Свят: цитирам: - "Сателитният канал на БНТ е създаден през 1999 г. с основна цел да бъде телевизията на българите в чужбина и да осъществява връзката им с родината."
Или омагьосан кръг - "Кмета дава - поляко не дава!!!"
Та още един път да те попитам, не трябва ли този канал да бъде свободен за гледане чрез всички сателитни оператори за всички българи по света???
И след изказвания от такива като теб трябва да се върна в България? Да не съм луд?

Ха-ха-ха!!!
Както се казва де...
И със здраве...

P.S. Погледни в Wikipedia какво значи моят ник и тогава се замисли...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 09-08-2011
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Наистина се забавлявах като четох отговора ти то, за да не продължаваме с полемика която няма да стигне до никъде не мисля да те убеждавам в нищо. За сем не работя работя за чужда фирма която има в офис в бг и за разлика от теб съм се примирил на по-ниска заплата, но да оставя приноса си към страната като си плащам данъците осигуровки и т.н., при условие че мога да започна да работя в централата на фирмата извън страната за съвсем ралична сума.

Цитирай:
всяка година изпращам пари за да се плащат ток, вода, парно, да си купят хляб и кисело мляко
Това че плащаш на роднините си млякото и с това помагаш на икономиката по голяма простотия не съм чувал Вземи си внасяй осигуровки тук пък тогава казвай, че си съпричастен.

Моите родители не ги мисли помагам с каквото мога, най-важното е че те се гордеят с мен, че съм образован и съм се реализирал в родината си, а не да ме изполват за черноработник някъде по света. Може да не изкарвам колко теб, но пък съм щастлив.

Цитирай:
Можеш ли да го обясниш, защото по твоята логика СателайтБГ го излъчва свободно за Цяла Европа без проблем и от там можеш да си купиш и оборудването (карта), докато ти върдиш че мога да гледам тези програми само в България!!!
Ето ти официалните офиси на тея сат бг http://www.satellite.bg/?page=4 покажи ми някой извън бг от където ще си купуваш карта. Това, че някой андрешко като теб продава карти които по неясно какъв канал изнася от страната не значи че оператора ги разпространява там. По твоята логика като хващам астра в бг то скай трябва имат офис тук звучи ми смехотворно

Това е отговор на провокацийте ти и предположенията, че работя в СЕМ и ще спра до тук понеже немога с нищо да ти помогна да си решиш проблема с БНТ сат, като се замисля толкова ме и засяга, че неможеш да го гледаш.
Пожелавам ти всичко добро и успехи с кариерата в "производственото предприятие".
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
Чък Норис (09-08-2011)
  #23  
Стар 09-08-2011
Росомаха Росомаха не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 9
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Наистина се забавлявах като четох отговора ти то, за да не продължаваме с полемика която няма да стигне до никъде не мисля да те убеждавам в нищо. За сем не работя работя за чужда фирма която има в офис в бг и за разлика от теб съм се примирил на по-ниска заплата, но да оставя приноса си към страната като си плащам данъците осигуровки и т.н., при условие че мога да започна да работя в централата на фирмата извън страната за съвсем ралична сума.



Това че плащаш на роднините си млякото и с това помагаш на икономиката по голяма простотия не съм чувал Вземи си внасяй осигуровки тук пък тогава казвай, че си съпричастен.

Моите родители не ги мисли помагам с каквото мога, най-важното е че те се гордеят с мен, че съм образован и съм се реализирал в родината си, а не да ме изполват за черноработник някъде по света. Може да не изкарвам колко теб, но пък съм щастлив.



Ето ти официалните офиси на тея сат бг http://www.satellite.bg/?page=4 покажи ми някой извън бг от където ще си купуваш карта. Това, че някой андрешко като теб продава карти които по неясно какъв канал изнася от страната не значи че оператора ги разпространява там. По твоята логика като хващам астра в бг то скай трябва имат офис тук звучи ми смехотворно

Това е отговор на провокацийте ти и предположенията, че работя в СЕМ и ще спра до тук понеже немога с нищо да ти помогна да си решиш проблема с БНТ сат, като се замисля толкова ме и засяга, че неможеш да го гледаш.
Пожелавам ти всичко добро и успехи с кариерата в "производственото предприятие".
- Азис дължи 500 хил. лв. данъци. 90 % от чалгаджиите – длъжници на НАП »
- Депутати без професия пишат закони »
- Прокурорски син уби пешеходци при среднощна гонка »
- Жена 3 месеца в кома поради лекарска грешка
- Дете е принуждавано да масажира интимните части на госпожата
- Не гледайте етикетите на храните – и те лъжат!
- Бойко финансира мачовете по БНТ. Защо?
- Златев, Борисов, Живков - точка на пресичане - Правец
- Демби изпържи Трактора
- 84 партии се регистрираха за местните избори
- Биг Брадър за Бойко. Игри на смелост.
- НСИ: Надолу, надолу
- Средната месечна заплата е паднала през юни
- и т.н.

И това е само част от ежедневието, което ми "предлагаш"???

Даааа... "културата е като кашлицата - не можеш я скри!".
Я по-добре да си изгледам едно сериалче. Верно Турбо или как там беше...

Последно редактирано от Росомаха : 09-08-2011 на 13:22
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Росомаха за този полезен пост :
данаил (09-08-2011)
  #24  
Стар 09-08-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
...
Според мен бнт сат трябва да е кодирана и да се дават карти с достъп само на такива, който помагат да бъде излъчвана (плащат данъци).
...
Плащам данъци! Искам една карта!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
Росомаха (09-08-2011)
  #25  
Стар 09-08-2011
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 624
Благодари: 147
Получил благодарност:
469 пъти в 198 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Здравей,
Според мен бнт сат трябва да е кодирана и да се дават карти с достъп само на такива, който помагат да бъде излъчвана (плащат данъци).
Tи като не плащаш данъци в Англия, Германия, Испания и т.н. що гледаш техните телевизии

Последно редактирано от TPOTOAP : 09-08-2011 на 15:29
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TPOTOAP за този полезен пост :
Росомаха (09-08-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, ПИТАНЕ, Скат, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СКАТ ТВ ??? zvezdi_malamov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 13-04-2011 23:13
Кодиран СКАТ Вито ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 44 08-03-2011 20:26
Честоти на Скат Дензел Кабелни [DVB-C] оператори в България 5 08-03-2010 10:23
Спират телевизия СКАТ! Джак Новини 5 12-02-2009 15:18
Гледате ли телевизия СКАТ ? vlad Анкети 2 11-06-2008 11:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.