The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 20-06-2011
д.е.м.т
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Без връзка с темата
  #2  
Стар 20-06-2011
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,084
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

@Lord Sith
Направо ти завиждам за способността набързо да изградиш такъв правдоподобен сценарий на случващото се! За момент си помислих, че всички ние участваме в един лабораторен експеримент от типа на Биг Брадър! Веднага да кандидатстваш за маркетинговия им отдел.
Мога ли да попитам кое е грешното в стратегията на Виваком? Точно пък те успяха да продадат на неимоверно много заблудени души една посредствена стока, която ако гледаш тв рекламите им всяка божа вечер, ще помислиш че си станал притежател на нещо невиждано досега в България.
Иначе най-успешната маркетингова стратегия успешно прилага доста години един друг мобилен оператор - Мтел. Когато трябва да налагат някаква нова услуга, преди да я пуснат в употреба те зомбират близо месец с реклами, в които постоянно се натяква конкретната пускова дата, богато гарнирана със "съспенс" в началната фаза на рекламната кампания.
Колкото до форума.... Просто не са готови все още с хората, които ще се грижат за неговото поддържане! Търсят си нов Златко или поне Виктор. Админа е съвсем нов непознат за мен човек. Когато случайно открих форума в него имаше само три регистрации - на админа разбира се, както и на още двама наши колеги от този форум, които да дам жокер не са писали в тази тема все още. Никой друг.
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
  #3  
Стар 20-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Uniqad

приема се
  #4  
Стар 20-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз понеже, защото, явно съм спамер, та упорито ме трият ... все пак да попитам: каква беше темата всъщност?
  #5  
Стар 20-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Според мен пък Lord Sith си е част от екипа на ...бг и затова маже по всички теми за ...бг, още от първото си мнение, по стил на писане много прилича на един итвиски кадър(тегли само локуми, а накрая нищо не казва).
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
satellitebg, на, новия, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SatelliteBG Astra 3B CCWS - как се прави явор73 ECHOSMART 0 30-03-2011 11:03
Бавен форум? Пакостник Дъра-Бъра 53 19-02-2011 10:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.