The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #341  
Стар 05-09-2021
Аватара на Посветения
Посветения Посветения не е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 610
Получил благодарност:
194 пъти в 127 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Cool Яворе, Яворе..

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
А бре Вас-ко,то и в Швейцария и Германия,както в Австрия излизат подобни статии в подобни издания
Твоята препратка е съм Австрийските Прокопиевци....
Явно не си в час,или и ти като Посветения получавате сигнали от Кораба Майка,които препредавате на нас,неПосветените
Когато си прост и безпросветен е за цял живот!
Всякакви шлосер-монтьори станахте вирусолози
Троленето в полза на антиваксерите е източник на допълнителни доходи на Живите-Мъртви
А бе Яворе.. Да беше келеш на 20 години, как да е.. Ама ти сигурно си по-дърт и от мене..


Какво искаш..? Да няма интернет.. Само първа и втора програма.. И квот ти каже партията майка това..


И кво викаш.., шлосер-монтьорите не могат да четат.. Аз бях за един месец.. По Тошово, в 10-ти клас, лятото.. Че нашите ми даваха малко пари.. А при вас, на морето си беше скъпичко и тогава..


Оставете хората да четат и да се информират..!


Бай дъ уеий.. Нито съм трол, нито съм антиваксър.., но съм изключително против, някой да ми слага капаци и да ме разделя от свободната ми воля..!!
__________________

Последно редактирано от Посветения : 05-09-2021 на 12:12
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Посветения за този полезен пост :
михоф33 (05-09-2021)
  #342  
Стар 05-09-2021
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,259
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
„Ние сме „световен рекордьор“ по ваксинации. Особено сега някои страни се опитват да ни настигнат,

но ние бяхме може би първата страна, която достигна 70, 80 и сега 90% напълно ваксинирани граждани”.

Това заяви вицепремиерът и здравен министър на Малта Крис Фърн в специално интервю за NOVA.
„За последните няколко седмици сме имали нови случаи на коронавирус в страната,

но много малко от тях, се нуждаят от хоспитализация и интензивни грижи.
В цяла Малта и нашият остров-сестра Гозо, във всички болници има само 2-ма пациенти,

които се нуждаят от интензивни грижи и те не са ваксинирани.

Така че – ваксините работят.

На този етап от процеса по ваксинация ние сме много щастливи, че нашият народ на практика е защитен от COVID-19”, казва Фърн.


https://nova.bg/news/view/2021/09/05...6%D0%B8%D1%8F/
Това моного угодно "разбирачите" не коментираха в няколко страници след като го цитира . Ама те в Малта са тъпаци , стадо .... Това което още каза човека е , че вече затварят ваксинационните центрове . Хайде сега всички "многознайковци" да кажат кога ще сработи чипирането , кога ще им бият 3-та, 6-та ,20-та доза и колко са безсмислени ваксините .
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
dolby (05-09-2021)
  #343  
Стар 05-09-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Как установи че действат на 100%? Личен опит? А бе това не е ваксина брее кой те преметна така подло баси, ама не бой се не се минава на другия бряг от първи път... така разправят патили
Като гледам бая са минали от раз
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #344  
Стар 05-09-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Аз не троля в полза на никого. Със същия успех аз пък мога да кажа, че вие ковидистите защитавате прищевките на човека, който иска да избие 3/4 от всички тревопасни животни по света, включително и домашни, за да спаси озоновия слой, който изтънявал основно благодарение на пръднята на горките добичета!
На тоя ли изверг-веган трябва да се кланяме и да приемаме всичко за чиста монета, което иска тоя ненормалник, обграден от самозабравили се лабораторни плъхове! В името на науката....на коя наука бе?!!!
Нещо за опитите да закрива слънцето да си чувал? За изкуствения похлупак над Остин Тексас, който тоя изрод финансира?!
Колега,аз не съм чул,ама чух за стружките и нано чиповете във ваксините и още куп идиотии,недей и ти сега да се ттелясваш,че ставате много и терапевтите ще почнат да изнемогват
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #345  
Стар 05-09-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Това моного угодно "разбирачите" не коментираха в няколко страници след като го цитира . Ама те в Малта са тъпаци , стадо .... Това което още каза човека е , че вече затварят ваксинационните центрове . Хайде сега всички "многознайковци" да кажат кога ще сработи чипирането , кога ще им бият 3-та, 6-та ,20-та доза и колко са безсмислени ваксините .
Е аз със серийният номер от цифровият сертификат се следя в гугъл мапс,отделно следя физическите си данни,дишане,пърдене и т.н нано чипа го отчите и го показва в cloning.com
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #346  
Стар 05-09-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Пожелавам ти ,да не те тресне чудовището,защото е истинско чудовище,страхливи припоци,като теб си отиват за една седмица!
Дано и догодина да продължиш, да се мъчиш ,като припок!
Само страхливите истински глупаци се управляват и мислят,като теб!
Ти явно не вдяваш какво съм написал. Ми като ме тресне ще ме тресне, ако трябва ще си отида. Ти като искаш да не те тресне ходиш да ти треснат ваксина и да спиш спокойно. И там е разликата, че мене никой не ме управлява. Управляват се опитните мишки като теб. И не ми пиши, че от заблудени динамовци ми прилошава и може да пукна по-скоро от заблуденото стадо говеда отколкото от коронавирус.
  #347  
Стар 05-09-2021
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,907
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,197 пъти в 2,346 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Като преглеждам тая тема,а и заключената тема за политика си мисля,че няма криза със кадрите!!!Имаме политици , лекари а и всякакви други "професионалисти" за целия ЕС и половин Африка! Пълно е с разбирачи и професионалисти,но пишман!!!
  #348  
Стар 05-09-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Ти явно не вдяваш какво съм написал. Ми като ме тресне ще ме тресне, ако трябва ще си отида. Ти като искаш да не те тресне ходиш да ти треснат ваксина и да спиш спокойно. И там е разликата, че мене никой не ме управлява. Управляват се опитните мишки като теб. И не ми пиши, че от заблудени динамовци ми прилошава и може да пукна по-скоро от заблуденото стадо говеда отколкото от коронавирус.
Дрима ще закрива,че такива ass-ове я осраха темата!Погледни заглавието и ще разбереш за какво ти говоря!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #349  
Стар 05-09-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Това моного угодно "разбирачите" не коментираха в няколко страници след като го цитира . Ама те в Малта са тъпаци , стадо .... Това което още каза човека е , че вече затварят ваксинационните центрове . Хайде сега всички "многознайковци" да кажат кога ще сработи чипирането , кога ще им бият 3-та, 6-та ,20-та доза и колко са безсмислени ваксините .
Така говореха и в Израел месец май и началото на юни. Помниш ли, организираха концерти, пяха песни, ядоха пиха и се веселиха и днес как са.........60% от тежко болните в болниците са ваксинираните с две дози.
Сега трябва всички неваксинирани да ги изкарат на площада и да ги разстрелят, защото заразили ваксинираните.
Пак ще попитам, дали има останали живи палестинци, след като на практика живеят в същата държава, но никой не ги ваксинира???
Като гледам по телевизиите в Афганистан са море от народ на летището, пред банките, а граничат с Индия и Пакистан, където мрат като мухи от ковид!!!(Оказа се, че основно умирали от някакво гниещо коренче, пълно с бактерии, което било голям деликатес, ама карай да върви!)
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
  #350  
Стар 05-09-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Колега,аз не съм чул,ама чух за стружките и нано чиповете във ваксините и още куп идиотии,недей и ти сега да се ттелясваш,че ставате много и терапевтите ще почнат да изнемогват

Това за купола над Остин го гледах по Дискавъри. Другото за слънцето и за тревопасните го има навсякъде в Интернет. Не казвам нищо ново, а само че източникът на пари на тия идиотщини е същият, който спонсорира пандемията от ковид. Има и немалка помощ от Пентагона през годините по-рано!
Цяла година пишем и бришем в тоя форум и не мисля, че си най-доверчивият човек на света! Е не ти ли се струва поне малко странно, че ваксината на модерна започват да я произвеждат месец март 2019 година??? Половин година преди случките в Ухан!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ваксини, вещества, Във, на, неизвестни, Открити, са, „Модерна“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
УЖАС - взрив избухна в завод за производство на взривни вещества край село Горни участник Дъра-Бъра 2 02-10-2014 07:40
На резервоара на совалката 'Дискавъри' са открити още две пукнатини spacebeam Новини 0 12-11-2010 04:50
MSAT пуска нова свръх-модерна техника! ТИНТИН Новини 2 14-10-2009 10:44
Най-модерна техника произвежда мега турнето на “Планета” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 23-07-2009 23:35
Интересни образования са открити в пръстените на Сатурн spacebeam Новини 0 18-06-2009 14:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.