The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #371  
Стар 28-08-2023
DIMCHO DIMCHO е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВКВ Вижте мненията
Какъв е смисъла тогава от приложението за андроид ТВ,след като може да се вземе приемник тогава?
Такса замяна основен приемник с b.box 49.00 лв , или без пари но с дог. за 18 мес. мин. на Премиум+ 22лв..

Активационна такса основен приемник b.box (нов
клиент) 79.00 лв , или без пари но с дог. за 18 мес. мин. на Премиум+ 22лв..

Активационна такса основен b.boxapp 00.00 лв.


Активационна такса b.box дъпълнителен приемник 79.00 лв.


Активационна такса b.boxapp дъпълнителен приемник 00.00 лв.
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
  #372  
Стар 28-08-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВКВ Вижте мненията
Какъв е смисъла тогава от приложението за андроид ТВ,след като може да се вземе приемник тогава?
Лично за мен смисъла беше ,че като съм с нов Андроид телевизор използвам 1 дистанционно, а и телевизора е по бърз от ббокс устройството. В някои случаи може и да не е по бърз, зависи каъв телевизор си купите.
Друг плюс е ,че използвате всички функции на телевизора си. Ако сте с отделен приемник ббокс, то телевизора ви е само за гледане
Ббокс апа може да се ползва и на друго устройство но не едновременно. Тоест откакто съм с ап, мога да си пускам и на телефона или на друго място, докато приемника по трудно да го нося на гости.

За хората в чужбина пък безспорен факт, че не трябва да се занимават с приемници, а направо инсталират апа на ТВ (след активация разбира се) и не се занимават с каквато и да е друга глупост или поддръжка.
Отговори с цитат
  #373  
Стар 31-08-2023
beBossDotbg beBossDotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Някой ако има излишен такъв мога да го отърва срещу 50 лева за пълния комплект. Цел на експеримента - да докажа, че може да се гледа...
За еон и йетел давам 40 лева, не за друго а защото са с два пъти по-малък флаш...
Да, реално тъкмо това щях да попитам не може ли да се пачтне ббокс приложението и да се гледа вместо да се дават излишни според мен 5лв, при приложение, че имат почти същата апликация "фюжън" и е безплатна...

Малко логиката на булсата куца.
Или направо бокса, както ти си предложил да се подкара?
Отговори с цитат
  #374  
Стар 31-08-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beBossDotbg Вижте мненията
Да, реално тъкмо това щях да попитам не може ли да се пачтне ббокс приложението и да се гледа вместо да се дават излишни според мен 5лв, при приложение, че имат почти същата апликация "фюжън" и е безплатна...

Малко логиката на булсата куца.
Или направо бокса, както ти си предложил да се подкара?
"""почти същата апликация "фюжън" и е безплатна... """ не е никак малка разлика. Фюжън е от 2014-та година и певъртането е трудна работа с операторски проемник, а в апликацията е невъзможно.
Ббокс е на светлинни години и много по удобно и лесно, андроид, youtube и .н. да не ги избоявам. Затова едното е безплатно а другото платено
Отговори с цитат
  #375  
Стар 31-08-2023
beBossDotbg beBossDotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
"""почти същата апликация "фюжън" и е безплатна... """ не е никак малка разлика. Фюжън е от 2014-та година и певъртането е трудна работа с операторски проемник, а в апликацията е невъзможно.
Ббокс е на светлинни години и много по удобно и лесно, андроид, youtube и .н. да не ги избоявам. Затова едното е безплатно а другото платено
очевидно, че човекът има нещо на ум, за да напише това. Пък и като прочета, че нещо е невъзможно....
Отговори с цитат
  #376  
Стар 31-08-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,085
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beBossDotbg Вижте мненията
очевидно, че човекът има нещо на ум, за да напише това.
Да, но то не е свързано с това, което грешно си разбрал... Казах, че операторските андроид боксове могат да се използват без да плащаш абонамент, а сега гледам как ми изопачавате коментара, че може да се гледа ott на оператора без да се плаща! Може да се гледа на бокса всичко, което може и на неоператорски, като всичко това може да се ползва и без да си абонат... Сега схванахте ли разликата?
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #377  
Стар 02-09-2023
beBossDotbg beBossDotbg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Може да се гледа на бокса всичко, което може и на неоператорски, като всичко това може да се ползва и без да си абонат... Сега схванахте ли разликата?
Ъъъъ не че нещо ама това не е ли логично?

Тоест може да гледаш всичко на бокса, което не е операторско, т.е. да гледаш неща, които не зависят и не са свързани с булсат, емм това е идеята на бокса, той не е направен специално за Булсат... Реално ще доказваш, че бокса е бокс и може без Булсат

anyway.
Отговори с цитат
  #378  
Стар 02-09-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,085
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beBossDotbg Вижте мненията
Реално ще доказваш, че бокса е бокс и може без Булсат

anyway.
OK, пробвай да вземеш операторски бокс с неплатен абонамент и го подкарай... когато успееш, тогава ще разбереш какво имам предвид.
До тогава ще си anyway...
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #379  
Стар 25-09-2023
ПецатаМз ПецатаМз не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 125
Благодари: 80
Получил благодарност:
24 пъти в 17 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Нали сте наясно, че всяка година моделите са с различна версия на ОС (при Самсунг/ЛГ) и няма ъпдейт към по-нова?
Като ги знам колко са "активни" от Буля, силно ме съмнява да почнат да поддържат/пишат приложение всяка година
Във връзка с горното, знае ли някой има ли ги описани някъде кои модели на LG и Samsung имат приложенията Fusion и B-box?
Имам един такъв: https://www.technopolis.bg/bg/Televi...LA-LED/p/16464 но нито Fusion нито B-box за него. Странното е че когато го купувах, Eon и новото приложение на Yettel въобще даже не съществуваха, a ги пуснаха веднага след излизането им, така че не е лишен от поддръжка явно. Гледам колеги пишат с WebOS че имат приложенията на Булсатком в стора, но при мен защо не излизат не знам. Дали не поддържат само тези с по-големите дисплеи?
Отговори с цитат
  #380  
Стар 25-09-2023
Ненен Ненен не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2014
Мнения: 73
Благодари: 5
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПецатаМз Вижте мненията
Във връзка с горното, знае ли някой има ли ги описани някъде кои модели на LG и Samsung имат приложенията Fusion и B-box?
Имам един такъв: https://www.technopolis.bg/bg/Televi...LA-LED/p/16464 но нито Fusion нито B-box за него. Странното е че когато го купувах, Eon и новото приложение на Yettel въобще даже не съществуваха, a ги пуснаха веднага след излизането им, така че не е лишен от поддръжка явно. Гледам колеги пишат с WebOS че имат приложенията на Булсатком в стора, но при мен защо не излизат не знам. Дали не поддържат само тези с по-големите дисплеи?

И при Самсунг и при LG всяко приложение за конкретен модел телевизор и версия на Tizen/WebOS може да е различно.

За LG - ако приложението им не мине тест за 5.5 и 6.0 - няма да го има на най-новите ТВ или ще "изчезне" след ъпдейт до 5.5 например.

При Самсунг е още по-тегаво положението - там всяка година се качва и тества приложение за 4-5 серии телевизори. Затова може да го има на едни модели от дадена година, но не и на други от същата година.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ненен за този полезен пост :
ПецатаМз (25-09-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bbox, eon, на, отговора


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 28 (1 членове и 27 гости)
harpago


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.