The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 07-12-2015
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,787
Благодари: 503
Получил благодарност:
424 пъти в 287 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране Проблем с телефон с две сим карти

Колеги от няколко месеца апарата ми Sony Xperia Tipo Dual sim ми прави проблем с картата на теленор
На слот 1 ми е картата на M tel на слот 2 ми е картата на теленор
Проблема е следния, че някой път но не винаги когато ме търсят към номера ми на теленор и на човека който ме търси му дава че телефона ми е изключен или е извън обхват и неможе да се свърже с мен........ и пропускам важни разговори.
Ходих оня ден да си сменя старата карта, която беше от тези глобулските белите като мислех вероятно проблема е в самия чип на сим картата но се оказва че не е от нея ами си е от апарата.
Дайте ми съвет какво да правя някой имал ли е подобен проблем? някаква настройка има ли в самия телефон която трябва да се пипне или да си ползвам телефона с една сим карта само. Което е тъпо защото не ми се носят по два апарата.....
Слагах теленорската карта и в двата слота но проблема си остава.
На м тел картата много рядко ми звънят и там не съм установил да ми прави този проблем.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
две, карти, проблем, сим, телефон


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телефон БониБо GSM мобилни комуникации 340 18-08-2018 07:32
Десктоп PC и телефон Бухала1 Дъра-Бъра 0 13-02-2015 16:19
Blizoo телефон sonaki ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 20-03-2013 19:41
свързване на телефон tok82 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 10 01-01-2012 21:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.