The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Еби си майката нещастен пубер


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22-01-2014
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
А ти какво точно правиш с телефона си ,че чак до програмисти опряхме?
99% са фейсбук потребители останалия един % са корпоративни ама те защо ли са избрали епъл да им се чуди човек а не андроид хммм а да сетих се заради сигурността и стабилността, нещо непознато на андроид потребителите...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Каквото и ти Слави, проблема накротко е в това че се опитвам да ползвам отворени продукти -там където е възможно разбира се. Всички знаеме къде са им предимствата, че дори ейпъл ползват големи части от кода на различните оп.системи от семейството на BSD. Просто взимат и затварят -лиценза го позволява. Корпоративните клиенти не ползваха ли дълги години blackberry -заради ентерпрайис решенията им и най-вече секюрити услугите или пък аз се бъркам . Да не бъркаме отделно мобилните с десктоп системите -че нещо голяма каша стана.
Никъде не съм споменал че андроид е идеален -споменах че използва отворен подход за разработка -което лично мнение води до по-добър продукт -който може в много голяма степен да се модифицира и дебъгва от различните производители и програмисти.
Че ти и чист линукс да си сложиш на телефон-а -ако си скаран с технологиите или накратко "хванат от гората" си лесна мишена за всекиго.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22-01-2014
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Еби си майката нещастен пубер


Sent from my iPhone using Tapatalk
Така и не разбирам защо трябва да псуваш?!?
Идеята тук мисля е да водиме нормални диалози без нападки и псувни.
Последно предупреждение!
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Тоя специално е заслужил "вниманието" ми


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Каквото и ти Слави, проблема накротко е в това че се опитвам да ползвам отворени продукти -там където е възможно разбира се. Всички знаеме къде са им предимствата, че дори ейпъл ползват големи части от кода на различните оп.системи от семейството на BSD. Просто взимат и затварят -лиценза го позволява. Корпоративните клиенти не ползваха ли дълги години blackberry -заради ентерпрайис решенията им и най-вече секюрити услугите или пък аз се бъркам . Да не бъркаме отделно мобилните с десктоп системите -че нещо голяма каша стана.
Никъде не съм споменал че андроид е идеален -споменах че използва отворен подход за разработка -което лично мнение води до по-добър продукт -който може в много голяма степен да се модифицира и дебъгва от различните производители и програмисти.
Че ти и чист линукс да си сложиш на телефон-а -ако си скаран с технологиите или накратко "хванат от гората" си лесна мишена за всекиго.
Ясно е , че фен на опън сорс не можеш го навиеш на какъвто и да е друг софт. Няма как да го убедиш, че нещо е добро просто защото е в "сектата" опън сорс. Само че , последно време тоя опън сорс много двуличен излезе ! Не са рядкост, а и съават все по-чести случаите на опън сорс приложение, което достигнало до зрялост бива лицензирано и заключено, като по този начин се спира и по-нататъшното развитие на опън сорс приложението в друг вид. Ама нали е опън сорс, докога ли? Ами докато на девелопъра не му кефне да го заключи и да започне да го продава. Тогава всички останали допринесли за това приложение да го ду*ат, нали ще прайм пари. Ама епъл са виновни, щото всичко в андроид е опън сорс, ама на експириата не може да и се отключи буутлоадера по никъв начин. Опън сорс май асс... Ще се изкефя в деня в който заключат андроида и остане само гугъл като производител. Тогава ще си говорим кой е дявола!


Едит: За Цецо - незнам колко телефона са ти минали през ръцете, знам само че преди две години като отидох да си поръчвам микросима във ваш офис, твой колега ми каза, може ли да гледам как ще си ънлокнеш телефона че тва не сме го виждали. А знаеш ли как го ънлокнах? Пича направо се изкефи Плуг енд плей Има хора които цял живот държат нещо в ръцете си и никога няма да разберат какво е то и как да го използват. Не визирам теб - няма нещо което моя телефон да не може , а който и андроид да може. Знам , че имам бъгав дизайърц със светкащ дисплей, който твоите колеги изпратиха и върнаха както са го изпратили. Знам, че имам заключена експириаП, която от сони казаха че вие трябва да отключите, а вие казахте, че си нямате идея и че трябва сони да я отключат.
Знам, че имам таблет андроид, който не ще да се закачи към ддврт-то в офиса щото има аес пасс, у нас работи. Знам, че при андроида за да имаш безплатно приложение трябва да гледаш реклами. Гледаш ли реклами значи те следят. Знам че при айфона е същото. Знам, че при айфона има безплатни приложения които при андроид са платени, и обратното. Знам че моя блутут си работи , знам че и обд кей имам за 8 долара и той работи с айфона, с безплатно приложение, ама на андроида не можах да го пусна с торка, щото искат пари.
И последно - айфона ми е подарък, не съм давал пари за него. Плащал съм обаче за 3 андроида до тук. Грешни пари. Ама трябва да мога да пиша по форумите че е боза!

Последно редактирано от TUISTERa : 22-01-2014 на 22:35
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
bu12tras (23-01-2014)
  #36  
Стар 23-01-2014
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ми то точно ябълката захапа опън сорса и си го локна
но на кой ли му пука - това е предимството на опън сорса - един ще го локне, друг - не, и ще продължи да развива оригиналния сорс в друго направление
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Едит: За Цецо - незнам колко телефона са ти минали през ръцете, знам само че преди две години като отидох да си поръчвам микросима във ваш офис, твой колега ми каза, може ли да гледам как ще си ънлокнеш телефона че тва не сме го виждали. А знаеш ли как го ънлокнах? Пича направо се изкефи Плуг енд плей
Евала, магьосник. Да вземеш и мен да ми го покажеш тогава, че аз такива неща никога не съм правил и ще ми е много интересно и полезно да науча, че е срамота имаче... Пък виж, мога да се изкефя и аз, знае ли се...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Евала, магьосник. Да вземеш и мен да ми го покажеш тогава, че аз такива неща никога не съм правил и ще ми е много интересно и полезно да науча, че е срамота имаче... Пък виж, мога да се изкефя и аз, знае ли се...
Не, искам да ти кажа, че не е задължително да ти минат 1000 телефона през ръката за да знаеш дали един от тях струва или не. Както и искам да ти кажа, че както твоя колега не беше виждал как се ънлоква айфон, така и много хора не са виждали как се руутва и ънлоква андроид. Това, че ти го можеш не означава , че всички хо могат или трябва да го могат.
И не е добре да приемаш нещата толкова лично. Особено когато не работиш за епъл или гугъл.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23-01-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ми то точно ябълката захапа опън сорса и си го локна
но на кой ли му пука - това е предимството на опън сорса - един ще го локне, друг - не, и ще продължи да развива оригиналния сорс в друго направление
На мен не ми пука дали е отворен или затворен софтуер... Все едно е, почти... Въпросът е за хардуера, където ябълките винаги гледат да прецакат клиантелата, слагайки спецификации, които отстъпват на конкурентите

Еее затова би ми било доста горчиво да си взема айфон и да знам, че вътре са натрескали мат'риал от 2-3 години назад, в сравнение с водещите Sony, HTC, LG, Samsung и т.н
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23-01-2014
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е как назад бе, те първи сложиха четец на пръстов отпечатък, после хтц, тая година самсунг, направо поведоха крак и сега всеки копира от тях като че ли на някой му е притрябвал тоя четец.

Sent from my SM-N9005
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.