The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 19-12-2013
редгендо редгендо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 51
Благодари: 10
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Изнервяш се, а така няма да можеш да получиш помощтта, за която си отворил темата ... говориш за някакви настройки, които ги имало пък били елементарни ама ти не ги знаеш ... колегите по-горе започнаха разговор с надежда и ти да дадеш някаква по-смислена информация за стиуацията освен преразказ кой какво ти е оставил и как работело ...
Избери си някой на който му разбираш инструкциите и се свържи с него на лични или по скайп, защото се опасявам, че си на път да получиш "негативни" коментари в темата си ...
Не бе хора не съм изнервен, просто аз пробвам какво ли не. Само че така повече развалям от колкото да оправям нещата. Ок - пишете гадни коментари ама просто това е абсурд някакъв - да задаваш конкретен въпрос на точното място и да получаваш мнения които нямат нищо общо аз останах с много лошо мнение от форума честно ви казвам , просто е абсурд това . Модератора може да прекрати и закрие темата ми. Просто няма смисъл !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега няма как да станат нещата ей така на бързо,просто четене трябва и после питане.Успех.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на preslav за този полезен пост :
редгендо (19-12-2013)
  #33  
Стар 19-12-2013
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от редгендо Вижте мненията
Не бе хора не съм изнервен, просто аз пробвам какво ли не. Само че така повече развалям от колкото да оправям нещата. Ок - пишете гадни коментари ама просто това е абсурд някакъв - да задаваш конкретен въпрос на точното място и да получаваш мнения които нямат нищо общо аз останах с много лошо мнение от форума честно ви казвам , просто е абсурд това . Модератора може да прекрати и закрие темата ми. Просто няма смисъл !
Кой коментар беше гаден, какъв ти е конкретния въпрос, кое е абсурд, как като не разбираш от материята определи, че получаваш мнения, които нямат нищо общо ... може би въпросите ти нямат нищо общо ...
Всички, които ти отговорихме, те насочихме какво да направиш за да стигнеш до задоволителни резултати сам ... участието във форума е доброволно и никой не ти е длъжен с нищо ... Поздрави.
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на hajduk за този полезен пост :
ВалчоП (19-12-2013)
  #34  
Стар 19-12-2013
редгендо редгендо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 51
Благодари: 10
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Кой коментар беше гаден, какъв ти е конкретния въпрос, кое е абсурд, как като не разбираш от материята определи, че получаваш мнения, които нямат нищо общо ... може би въпросите ти нямат нищо общо ...
Всички, които ти отговорихме, те насочихме какво да направиш за да стигнеш до задоволителни резултати сам ... участието във форума е доброволно и никой не ти е длъжен с нищо ... Поздрави.
абе мега форумецо - зададох въпрос за настройки, не за тъпи коментари като твоя . не ми говори глупости тъпак , като не знаеш - ПРОСТО НЕ ПИШИ !!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Кой коментар беше гаден, какъв ти е конкретния въпрос, кое е абсурд, как като не разбираш от материята определи, че получаваш мнения, които нямат нищо общо ... може би въпросите ти нямат нищо общо ...
Всички, които ти отговорихме, те насочихме какво да направиш за да стигнеш до задоволителни резултати сам ... участието във форума е доброволно и никой не ти е длъжен с нищо ... Поздрави.
Ти какво се нахвърли бе човека пита и не знае.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19-12-2013
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,023
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май няма да изкараш много тук . Наистина има хора дето се опитаха да помогнат......разбра се ,че ти трябва и четене. Това "малкото "дето трябва да се пипне наистина е вероятно малко .....но доста объркващо подкара нещата и май и да иска някой няма да може да ти помогне . Успех все пак......всички сме минали през трудности.
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19-12-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от редгендо Вижте мненията
абе мега форумецо - зададох въпрос за настройки, не за тъпи коментари като твоя . не ми говори глупости тъпак , като не знаеш - ПРОСТО НЕ ПИШИ !!!
Да вземеш да попиташ някъде другаде май ще е по-добре,а???
Най-добре чукни на тоз,дето ти е оставил всичко работещо и той за 2мин.ще те оправи. Що се занимаваш с нас,гаднярите от този форум?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Браво на Варненци,ебати колегите.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19-12-2013
редгендо редгендо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 51
Благодари: 10
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Да вземеш да попиташ някъде другаде май ще е по-добре,а???
Най-добре чукни на Скайпа на тоз,дето ти е оставил всичко работещо и той за 2мин.ще те оправи. Що се занимаваш с нас,гаднярите от този форум?
да иаз това се чудя. Човека може да го оправи през нета като влезне в моя компютър и виждал дори настройките на приемника. Ама може ли микажи аз всеки път като стане нещо да го притеснявам и да му се моля ? За какво е създаден този форум - да вляза , да попитам и някой да ми дава линк от къде да купя нов приемник, друг да ми казва - ааа колко си тъп така няма да стане, трети да ми казва - ами чети бе, 4 да ме изкарва изнервен и никой реално не каже - ето аз имам такъв приемник, настроил съм ип-то така, маск- така, другите ми настройки са такива и такива. ЕЛЕМЕНТАРНО !!! дал съм първоначално с какво разполагам , какви са ми настройките, какво искам , за какво питам. Как в началото човека разбра - даде линк, направих връзка между компа и приемника. Какво мислиш че не съм изчел 1000 неща ли ? Продължавам да се ровя даже но е СРАМОТА ДА ИМА ХОРА КОИТО ВЪВ ТАКЪВ СПЕЦИАЛИЗИРАН ФОРУМ, вместо да дават професионални или да кажем дори предполагаеми насоки, да ръсят простотии и смятам, че ще се съгласиш с мен. Както виждаш има хора които дават идеи, предположения, аз съм им благодарен за това и им благодаря. Но няма да търпя тъпанари да ми дават акъл . Никой не се е родил научен. Ти защо се включи в темата ? Да покажеш колко сте умни тука и да застанеш на страната на този тъпак или да дадеш мнение КОНКРЕТНО ПО ТЕМАТА ?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19-12-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен като ми трябва нещо от някой,не отивам при него с думите - „Аве тъпанар,аз си осрах всичко,я ти без много приказки се мятай и оправи нещата“. По тази причина се включих. Ако си разбрал-добре, ако ли не-сполука!!!
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Зелен за този полезен пост
hajduk (19-12-2013), sarivano (19-12-2013), ВалчоП (19-12-2013), Хиена (19-12-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, начало, начинаещи, от, САМОТО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Алпийски ски - начало на сезона Стоян СПОРТ 6 13-11-2010 08:59
Начало на TNT Serie HD и TNT Film HD dsc HDTV нови канали и новини 0 13-10-2010 21:51
IPBOX HD за начинаещи! uniqad AB Com / DG Station 50 03-07-2009 12:22
Сателитни системи за начинаещи netman Въпроси и отговори 5 21-10-2008 22:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.