The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #501  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

[QUOTE=muggs;473470]Ако се беше позамислил малко едва ли щеше да напишеш толкоз много глупости!
Хората ги носят за да са в крак с модата, а не щото са много ефективни. За разлика от ios при android проблемите могат да се решат от всеки, технически грамотен човек. Носиш iPhone от 3(правилно само го носиш) щом не знаеш, че рекламите ги има само в безплатните версии на приложенията, това се отнася и за ios безплатните приложения, който също са бъкани с реклами.
И накрая, но не на последно място, разликата между Мерцедес и iPhone е в това, че като си купиш Мерцедес той си е твой и можеш да правиш с него каквото искаш. А, като си купиш iPhohe той остава вечно техен, каквото ти пуснат това ще ползваш.
Но доста хора се примиряват с това, някой друг да им диктува правилата за работата на собствените им телефони, за да се в крак с модата.[/QUOTЕ]


Аз не знам върху какво да се замислям повече ,ама ти сигурно се опитваш да ме убедиш ,че и мерцедеса не става, по добре да юрка Фокуса кръстен ей тъй щото взел че запалил през зимата.
И не учи дядо си Иван , кой телефон се продава лесно и кой не ,кой след една година струва със 100 евро надолу , а след 2 -200 , кой телефон го носиш в Апъл Центъра и доплащаш , КОГАТО ИМАШ да доплатиш и взимаш следващия модел , в село Трън не е така но в Лондон и сие е тъй.
Каква мода , какви пет лева , модни бяхме преди 20 години по Слънчака и ред други знайни и незнайни щуротии.
Нещо си объркал адресанта , ааааа чак сега разбрах ти инсталираш само платените приложения, направи ми сутринта прекрасна, знаех си аз ,че пак ще опрем до лисицата и що гроздето и се виждало кисело.
И нещо си се объркал в безплатните приложения при IOs-а няма рекламлар и прочие, чел си само по новините тия неща.

Последно редактирано от Neo64 : 12-02-2018 на 09:37
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
manechi (12-02-2018)
  #502  
Стар 12-02-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Neo64
За някои неща си прав, има и плюсове, не твърдя че всичко са му минуси.
Да, единия плюс е този, че след като ме бавиха 29 дни, ми дадоха чисто нов телефон.
При другите производители ти ремонтират телефона, не го заменят с нов (макар в редки случаи и това да се случва, но в самото начало при покупката).
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
Neo64 (12-02-2018)
  #503  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пепи ,
аз мисля ,че е възможно при 50% това да е гъзария или в крак с модата както се изрази човека по горе , но също съм убеден че в повечето случаи е въпрос на какво си свикнал, виж дзумбето ще му нося Нокия с фенерче от 10 лева, не ще Айфон, сега търся ,ама няма направили са Нокията с Андроид
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
digimp (14-02-2018)
  #504  
Стар 12-02-2018
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Искрено ще се забавлявам когато си вземеш 1+
Като знам какви претенции има към камерата на телефоните Пепи и на мен ми е интересно в какъв филм ще се вкарат OnePlus, продавайки му телефон точно на него
Отговори с цитат
  #505  
Стар 12-02-2018
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 450
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Пепи ,
аз мисля ,че е възможно при 50% това да е гъзария или в крак с модата както се изрази човека по горе , но също съм убеден че в повечето случаи е въпрос на какво си свикнал, виж дзумбето ще му нося Нокия с фенерче от 10 лева, не ще Айфон, сега търся ,ама няма направили са Нокията с Андроид
Ахх, има и без андроид. https://www.nokia.com/de_de/phones/nokia-3310.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #506  
Стар 12-02-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,260
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не стана много ясно дали е добре или зле да е отворен кода за boot loader , дори и неактуален . Да се радваме или да си скубем косите ?
Защо се хабите изобщо ? Дали ще си ползвам музикално студио от Nakamichi , McIntosh , Technics или ВЕФ си е личен избор според възможностите и нуждите .
И малко по-конкретно за ОС . На някой баби може да им е кеф да си ползват DOS , но това не значи , че аз трябва да съм на тяхното ниво само защото ги уважавам и не преча на избора им . Всичко останало е комлексарщина . Щом има такива с подобни комплекси които се чувстват горди , аз няма да им насаждам моето мнение .
Сега е ред феновете (не обикновените ползватели) на зелените човечета да ме сложат на мястото ми(според тях) . Но едва ли скоро ще разбера защо някой нехаресващ IOS си сменя телефона през година , а още по-малко не ми е ясно какво повече прави на рутнатият си апарат , което да е толкова жизнено важно .
Време е за кратък размисъл и солидно оплюване
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (12-02-2018), manechi (12-02-2018)
  #507  
Стар 12-02-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@mistor
Знаеш ли, когато можеш да си врътнеш антената към който сателит искаш, като можеш да си направиш мултифийд и не ти пречат дървета и сгради отпред, се чувстваш мнооого добре.
Когато имаш видимост само към 16Е, нямаш към 39Е, нямаш към 45Е, нямаш към 1.9Е се чувстваш мнооого ограничен.
Нищо, че там има Мтел спорт 1, 2, edge и т.н. които липсват на 39Е, 45Е и 1.9Е
Ако и сега не си ме разбрал, нЕма смисъл да ти обяснявам повече.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #508  
Стар 12-02-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,260
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Лош пример . Темата с антените ти е толкова непозната , че едва ли ще ми повярваш . Но ако желаеш мога да ти изпратя малко картинки на конвертор и приемник от далечната 1988-а , дано се усетиш колко ти е кофти примера , особено в СВЧ-то . Когато няколко човека в тази държава като ентусиасти си направихме сами , от нулата , целия хардуер за да приемаме някаква телевизия , ти едва ли си знаел какво е това . Наистина не се захващай на тази тема точно с мен .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
digimp (14-02-2018)
  #509  
Стар 12-02-2018
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,622
Благодари: 750
Получил благодарност:
2,658 пъти в 885 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

Какво се карате само:
Ето го истинският телефон:

https://fakti.bg/technozone/283577-4...-za-nokia-3310

__________________
Отговори с цитат
  #510  
Стар 12-02-2018
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако говорим за телефон то старата 3310 беше няколко галактики пред тази китайска пластмасова играчка със сложено просто едно име
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.