The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #6691  
Стар 08-04-2019
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 352
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране помощ

До бонго, bonbonko и другите потребители който знаят и биха помогнали, само да имат желание: Помогнете, може и на лично, бих се радвал също! При server udpxy понякога има ограничение от 3-ма човека. Понякога закъснявам и вече за заети, обаче има случай когато за мое щастие се закачам в тази бройка и съм намирал страхотни неща. Обаче в момента който изляза от канала, бройката ми се освобождава нормално и до часове идва потребител който знае как стават нещата и ме прееб...а. Прави така нещата че е вкучен 24 часа в денонощието и всичко преклучва. На дали гледа денонощно една и съща телевизия.


Вбесявам се, подскажете как поне като има късмет така да направя, че да си запазя реда. Наистина се нуждая от това.
Благодаря на всички.
Отговори с цитат
  #6692  
Стар 08-04-2019
woobu woobu не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2018
Мнения: 45
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
До бонго, bonbonko и другите потребители който знаят и биха помогнали, само да имат желание: Помогнете, може и на лично, бих се радвал също! При server udpxy понякога има ограничение от 3-ма човека. Понякога закъснявам и вече за заети, обаче има случай когато за мое щастие се закачам в тази бройка и съм намирал страхотни неща. Обаче в момента който изляза от канала, бройката ми се освобождава нормално и до часове идва потребител който знае как стават нещата и ме прееб...а. Прави така нещата че е вкучен 24 часа в денонощието и всичко преклучва. На дали гледа денонощно една и съща телевизия.


Вбесявам се, подскажете как поне като има късмет така да направя, че да си запазя реда. Наистина се нуждая от това.
Благодаря на всички.
рестарт няма ли това udpxy
Отговори с цитат
  #6693  
Стар 08-04-2019
woobu woobu не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2018
Мнения: 45
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чанев Вижте мненията
Защо заблуждаваш човека не мога да те разбера?
Отговори с цитат
  #6694  
Стар 08-04-2019
Цецо67 Цецо67 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2018
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonbonko Вижте мненията
Не работи за съжаление...
Отговори с цитат
  #6695  
Стар 09-04-2019
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 256
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Вбесявам се, подскажете как поне като има късмет така да направя, че да си запазя реда. Наистина се нуждая от това.
Благодаря на всички.
И да се вбесяваш, и да не се вбесяваш, все тая. Админът е стартирал проксито с три кънекции от неговата си машина и ти нищо не можеш да направиш, освен да го рестартираш до момента, в който се намъкнеш вътре. Лошото е, че и другите го правят и обикновено "глеТката" е за кратко време.

Другите ползват рестриймърски панели, където една от функциите на софтуера е да смуче даден канал, и ако пропадне връзката, да рестартира проксито, докато се намъкне пак.

Но обикновено тия проксита с 1-2-3 кънекшъни не живеят дълго.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на мони2 за този полезен пост :
анти (09-04-2019)
  #6696  
Стар 09-04-2019
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 352
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да мони. Рестриймърски панели викаш. Не се ядовам за това,че човека позволява само 3. Това си е решил така е направил. Вбесяваме това че, тези тримцата, винаги са различни и не пускат кокала, когато не им трябва канала. Говоря, за различни проксита с три кънекции, влезат ли трима явно стова което викаш и з аостаналите проксито е аут за всички времена. Ще видя за тези Рестриймърски панели но на първо чете не ми харесва така. Егоиска работа. Помислих, че се използва някакъв тип сървар. Където се лъже прокстито. След сървъра може да се закъчат 100 човек ако има разрешение за това. Както мисля че се прави с ония адреси където е възможно само 1 човек пък се да използва от 600:

Цитирай:
Първоначално написано от мони2 Вижте мненията
Цитирай:
Първоначално написано от GkYssl Вижте мненията
Бачка си без парола.

landiptv.live:8080 Status: Active Created: 08-Feb-19 17:11:55 Expires: 08-May-19 16:11:55 Active Connections: 891 Maximum Connections: 1
Ей тука е ключа от палатката.


woobu: няма човек, когато влизах аз - да, но тия явно с тези панели - не. Как да се рестартира, като 24 часа са кънектнати.


Мони, а за това с живеенето може но има и изключения, защото съм виждал, вече 8 месеца да работи, и все едно и също нещо. Все едни и същи тримца. И на края просто изтрих листата.

Последно редактирано от Петкови : 09-04-2019 на 10:17
Отговори с цитат
  #6697  
Стар 09-04-2019
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 256
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията

Мони, а за това с живеенето може но има и изключения, защото съм виждал, вече 8 месеца да работи, и все едно и също нещо. Все едни и същи тримца. И на края просто изтрих листата.
Понякога проксито се пуска за тези трима, които се описват във firewall-a.
Отговори с цитат
  #6698  
Стар 09-04-2019
Аватара на момченце
момченце момченце е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 6
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой ще сподели ли на лично, сега как може да се гледа плейлистата на http://212.25. ... ...
Благодаря.
Отговори с цитат
  #6699  
Стар 09-04-2019
Scout Scout не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2018
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Настройки на телевизия

Аз си платих на ******* да ми направят настройки и сега гледам почти всички бг канали. Вече 3-ти месец работи така, дано се задържи по-дълго.
Отговори с цитат
  #6700  
Стар 09-04-2019
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз и мои колеги си платихме на този сайт и ни излъгаха. Две от устройствата не работеха изобщо а след първата седмица на останалите каналите спряха а от сайта не си вдигаха телефона. Ужас просто. Явно търсят балами.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 399 (14 членове и 385 гости)
eagle171717, ianpav, matsat, mslav01, Sionii, гене007, гларус_, димитър65, коко, лабтек, момченце, нлд, РадоМ, СКК фен

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.