The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-03-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нещо не разбирам - вие хем искате спорт, хем да е без пари... нещо като хуя до края и душата в рая. Мтел се опитват да направят нещо, вие ревете. На едни им е скъпо ( 3 лева на месец? - как па не ви е скъпо да си завирате цигарите по дробовете... по 5 лева на ден пушите, пък 3/30=0.10лв на ден ви било скъпо !!!! ). Трябвало да се обадиш да си спреш канала... че обадете се де. Да не сте мути... Мтел са ви го казали ПРЕДЕЛНО ясно какво да направите, за да се откажете. Разбирам да не са ви казали и да се чувствате наебани, а то хората са ви казали и писали. Ревете по-зле от недоебани госпожички. Ай сиктир от капризи. Като не ви уйдисва - прав ви път. Някой да го бият, че да стои да плаща тези канали????? Има ли такива???? Как пък нито един не каза Евалла Мтел, че се опитвате да правите прогрес!!! Простичко племенце сме си и това е. Все отнякъде трябва да се тръгне. А вие как смятате да искате да ви предават Английското първенство като ви се свидят 10 ст на ден. Мтел да не са майка Тереза, че да ви дундуркат бе??? Или плащаш и гледаш или си кюташ на китайски футбол. Как пък не разбрахте, че няма безплатни обеди. Тея комундета яко са ви изпили и промили мозъците, след като 26 г. след падането на соца все още чакате безплатничкото и евтинкото.


Sent using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Joe за този полезен пост
shamarasat (03-03-2017), Гепарда7472 (03-03-2017)
  #2  
Стар 01-03-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен не ми се свидят някакви три лева на месец. Дразни ме това, че се опитват да ми наложат нещо, което не искам. Единственото, което може да гледам там е тенис. И то такива турнири, които се излъчват свободно на 13Е. За това ли да плащам?

В случая НЕлоялната практика е да ти набутат нещо в ръцете и после да искат да си го платиш. Ако не го искаш, става много сложно да се откажеш. Правят го, защото знаят, че при така предложеното съдържание, никой няма да прояви интерес. Или ако има, то ще са много малко.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-03-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,759
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Единственото, което може да гледам там е тенис. И то такива турнири, които се излъчват свободно на 13Е.
И кое по-точно се излъчва свободно на 13Е? Мастърсите ли? Айде малко по-сериозно, може ли? Супертениса не е лош канал. Но само като допълнение. Ако разчиташ на него да гледаш качествен тенис, то ще гледаш едно голямо нищо....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 01-03-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране Нови спортни канали от Мтел

Не смятам, че е сложно да се откажеш. Едно обаждане по телефона или отиване до офиса ( така или обаче трябва да си платиш абонамента ) не мисля, че е сложно нещо. Хората все пак ясно са обяснили как става отказа. Аз например от години играя една онлайн игра и плащам 10 долара на месец. Там ако не си прекратиш абонамента, то той автоматично се продължава и ти теглят от картата. Същото е и при Spotify. Демек отказа трябва изрично да се заяви. А не подновяването на абонамента. По дифолт се смята, че ти си съгласен да платиш и за следващият месец. Мислете малко като западняци бе хора. Стига с бай Ганьовското в главите. По същият начин Мтел по подразбиране смятат, че вие ще гледате тези канали. Ако не искате, трябва да го заявите. Вероятно 20те години работа със западняци и американци е променило начина ми на мислене и заради това ситуацията ми се струва абсолютно нормална.


Sent using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
Гепарда7472 (03-03-2017)
  #5  
Стар 01-03-2017
бай петко бай петко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 38
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Джо кое точно му е нормалното?

утре ще ти набият 10 нови пакета по 3лв всеки
и ти за всеки да ходиш да го отказваш щото те решили че ще го гледаш...

рекламираш си продукта ако някой прецени че иска да го гледа ще си плати и ще гледа
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на бай петко за този полезен пост
EVRODANKATA (02-03-2017), sa6o91 (02-03-2017), vasilstf (02-03-2017)
  #6  
Стар 01-03-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бай петко Вижте мненията
Джо кое точно му е нормалното?

утре ще ти набият 10 нови пакета по 3лв всеки
и ти за всеки да ходиш да го отказваш щото те решили че ще го гледаш...

рекламираш си продукта ако някой прецени че иска да го гледа ще си плати и ще гледа
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 01-03-2017
бай петко бай петко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 38
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.

не съм към тях и не ходя никъде... плащам онлайн

колкото до мен ако си бях мълчал нямаше да получа M-tel NOW безплатно

тук въпроса е принципен и така не се прави
на м-тел какъв точно им е проблема да включат който искат
а не обратното?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 01-03-2017
Аватара на рурару
рурару рурару е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 102
Благодари: 6
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.


И техният отговор е: "От офис не може трябва да се обадите на еди кой си номер."
__________________
Във всеки г л у п а к се крие един мъдрец.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 01-03-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ма сериозно ли цялата патаклама в тоя пост е за някакви умрели 3 кинта=1.60 е по трънския курс
ха ха ха ха
И сигурно на запад Операторите и доставчиците не набиват някакви нови пакети или нови канали
Само за 4 години , така леко за осведомление ,Пакета Тотал Премиум плюс тука по Иберийския от 103 е стана 133 е, с мулти /1+3/ смятам , че сметката е фасулска=7.25 е на година, тоест 14 кинта
Нямам и представа каква е или ще е програмата на тия спортни канали, ама имаше ,ако не ме лъже паметта такъв пост и за Диемите , що ги няма , после що ги има , що по 3 лв.
И тука пускат и после питат, пишат и бришат , та Мтел не е и няма да е изключение от Европейската практика

А и да не забравя , тука офис на М+ НЯМА, има само номер и е платен
Ей няма угодия ,нямаааааа

Последно редактирано от Neo64 : 01-03-2017 на 23:35
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Joe (01-03-2017)
  #10  
Стар 01-03-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В случая, примерите които даваш, се активират след съгласие на потребителя, който ще ги ползва. Ако следваме логиката на мтел, аз утре мога да залепя бележка на някой стълб пред вас, че за 439лв на месец, ще идвам да ти казвам "здравей" няколко пъти в месеца. И ти трябва да се откажеш от тази услуга. Ако не го направиш, значи ми дължиш тези пари. Но как ще разбереш за това? Само ако минаваш точно покрай този стълб. Ако не беше форума, аз нямаше да разбера, ще ще бъда таксуван за нещо, което не искам. По никакъв начин не са ме уведомили лично, както и аз не съм заявил, че искам да ползвам това, което ми налагат.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на vasilstf за този полезен пост
polomski (03-03-2017), sa6o91 (02-03-2017), БатеГойко (02-03-2017)
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, Канали, Мтел, Нови, от, Предполагаеми, Спортни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за спортни HD канали valseat HDTV дискусии 8 14-08-2018 19:48
Въпрос спортни канали. danielrivanov САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 11 30-09-2014 13:56
Нови спортни канали на 26Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 0 25-07-2012 14:38
Свободни спортни HD канали? kkooccee HDTV нови канали и новини 6 08-01-2012 16:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:30.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.