The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 31-03-2014
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Една антена към Астра19 и DasErste/ZDF HD + оборудването на Булсат ти решава перфектно въпроса с мачовете от Световното (с перфектно качество и без малоумните излияния на Петела ) . Няма безгрешни - питай абонатите на Близу от Пловдив къде гледаха финала на предното Световно (или Евро беше) . След като не ти е допадало качеството и пакета на Булсат избираш друг доставчик - "наказанието" е да не си им абонат .

п.п. Не си мисли , че Булсат са най-зле - има и още по-смотани КТ оператори (те даже нямат форуми и ФБ страници ) .

п.п. 2. На мен пък все повече ми приличаш на "Виваком агитатор" ...
Петела няма да коментира световното. Аз пък му се кефех на коментара, в смисъл мачовете бяха весели хахаха жалко, че няма да се смея, ама то Ибришимов и Василев са също такива клоуни.

http://www.sportal.bg/news.php?news=472138
Отговори с цитат
  #72  
Стар 31-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
Май ти ще се окажеш вивакомски трол.
Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
@dtvbguser
Приятелю, да не те жегнах нещо с Вивата, че май техен агент ще излезнеш, а тук с мобилния им интернет най-добрия, все едно слушам реклама на Виваком
Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
п.п. 2. На мен пък все повече ми приличаш на "Виваком агитатор" ...
Въртяхте, сукахте, смукахте пръсти и май всички ви разбраха каква е целта и какво ви е дереджето
Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Сега преди световното по футбол съм се ориентирал към лилавите..
Дори като се опитвате да оспамите темата, даже самите модератори, пак не ви се получава, което говори много лошо за Булсатком. Аз не бих ви субсидирал.

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Може да отбележиш само, ако искаш, какво грешно съм написал..
Някой ме нарече форумен трол, а дефакто аз тролене само от вас тримата виждам и то от най-типичното. Правите всичко възможно, да се разводнят мненията по темата и да изчезнат назад. Не отговаряте (защото е очеизвадно, че по някакъв начин сте свързани с Булсат) на конкретните упреци, които съм отбелязал за оператора и цитирате по типично тролски каквото ви отърва.
Администратора пише, а оставя потребител да ме обижда лично (при подаден сигнал), въпреки че аз не съм го обиждал, нямам и намерение.

И да се върнем към същността, към която вие тримата се опитвате да избягате по всякакъв начин:
1. Цензурата във форума на Булсатком придобива зловещи мащаби, нетипични дори за държава като Китай;
2. Оператора няма фейсбук страница;
3. Оператора хвърля супер сили в това да цензурира форума си, но от друга страна няма абсолютно никакво намерение да осигури запознат с материята човек от Булсатком, който да съпортва във форума;
4. Оператора от години рекламира, че купува правата за Ла Лига, а се получава следното:
- 2012/2013 Директна картина има само за мачовете на Барселона и Реал, а останалите са със сигнал от Ал Джазира, без звук от стадиона!
- 2013/2014 Директна картина отново има само на мачовете на Барселона и Реал, а останалите идват чрез Канал + с множество реклами появяващи се през 5-10 минути на екрана и траурно закрито лого!
- От март месец дори и мачовете на Барселона и Реал вървят с картина от Канал+, а два кръга изобщо не бяха предавани.
- За капак на всичко, най-гледаното дерби в световен мащаб - "Ел Класико", закупилите правата Булсатком, ни го предоставиха чрез взета от Скай картина, заглушен звук от стадиона и с два коментатора говорещи едновременно, единия на английски, другия на Български.
5. Оператора насъска цялото интернет пространство срещу "държавната завера" срещу него, заради това, че не му позволявали да излъчва безплатните цифрови канали, а когато му позволиха, ни кост ни вест.
6. Абонатите не могат да получат отговор дали ще гледат световното в Бразилия в HD;
7. Абонатите, които са предплатили за рекламиран продукт от Булсатком, не получават внимание и биват тотално цензурирани от тази фирма.

Отново питам, защо вие тримата искате и правите всичко възможно това да не бъде видяно от потребители, на които те първа им предстои избор на оператор? Защо се опитвате да ми кажете, че нямам право да споделя мнение относно оператора, на когото и в момента плащам (имам предплатени още два месеца)?

Вече споделих. Мина песента, при която оператора те шиб@, а ти подвиваш опашка и оставяш още хора да изгорят.
Сега всеки споделя лошите страни на оператора, а останалите преценят дали са лоши и за тях или са пренeбрежими.

Последно редактирано от dtvbguser : 31-03-2014 на 23:47
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dtvbguser за този полезен пост :
tsvete76 (01-04-2014)
  #73  
Стар 01-04-2014
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,699
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Честно казано не ми се занимава ама -
1.Частен форум на фирма/компания - те определят правилата - като не ти харесва - не посещаваш (аз съм им абонат от сума ти и години , но никога не съм имал регистрация там)
2.И кво ? - другият ми оператор (Скат) също няма ФБ , няма даже и форум
3."супер силите" са един индивид
4.на мен също не ми харесва , но съм си намерил други алтернативи
5,???
6.варианта ти го дадох в предния пост
7.???
Всичко това пак стига до - като не си доволен се отказваш от услугите им . Ако смяташ ,че са нарушени някакви твои права или договорни отношения - има си съответните държавни институции , които да сезираш .
Иначе се стига до твоята ситуация - тия са такива и такива , ама видите ли ония са по-добри ...

Последно редактирано от Дедал : 01-04-2014 на 00:06
Отговори с цитат
  #74  
Стар 01-04-2014
klm klm не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 163
Благодари: 10
Получил благодарност:
67 пъти в 43 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Това с виваком
...
Кажете нещо, ама баш тези примери ..
Привет,

Сагата, която развихри, тръгна от липсата на конкретно съдържание на конкретен канал.

1. Можеше да се оплачеш на сайта на съответната телевизия.
2. Какво е съдържанието на определена телевизия зависи от собственика ѝ.
3. Собственик на въпросните телевизии, които вървят също така и на вивакомския сателит, е акционерно дружество "БГ САТ", а не Булсатком, от поне 4-5 години.
4. При всички положения ти е ясно, че официално Булсатком като оператор НЕ МОЖЕ да определя съдържанието по телевизиите. Не случайно преди няколко години получиха отказ от СЕМ за подобни начинания.
5. Със същия успех може да отидеш да си излееш душата и във форума на Виваком.
6. Досега можеше незнам-си колко пъти да се махнеш от БСК без проблеми, тъй като е най-либералния национален оператор и да отидеш на някой от непрестанно предлаганите от теб супер оператори.
7...

Ако не си платен трол, тогава определено имаш нужда от професионална помощ.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 01-04-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

@dtvbguser
И по-горе писах за толкова пари толкова. Добре са стъпили на пазара и абонатите им хич не са малко.
Никой не агитирам или пък зомбирам на тема Булсат(аз БГ телевизия не гледам), но просто от сателитните БГ оператори в момента няма по-добро.
Хубаво е човек да си има мнение и да го отстоява, всички разбрахме твоята позиция и аз ти казх, пиши жалба по гореспоменатите доводи.
Иначе балканска черта "мъжкари под сурдинка" разлайваме кучетата и какво, нали искаш нещо да промениш, действай, но с реване и пропаганда по други форуми не става, този филм аз го гледам периодично тук!!!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #76  
Стар 01-04-2014
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 888
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във форума им имаше тема за Discovery ID Extra, която беше изтрита.
След това беше създадена друга тема отново за същия канал и отново беше изтрита. Защо се трие не знам след като канала преди часове е имал тестове и даже е добавена българската аудио пътечка. Цензура от всякъде нямам думи просто! Какво целят с това? Някой може ли да обясни?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 01-04-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Техен си е форума могат да си правят каквото си изкат.За независими коментари има независими форуми,но там по принцип не е прието да се обсъждат фирмените форуми или да се правят спамещи коментари.Не е нужно човек да ореве орталъка за да го чуят.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 01-04-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Една антена към Астра19 и DasErste/ZDF HD + оборудването на Булсат ти решава перфектно въпроса с мачовете от Световното (с перфектно качество и без малоумните излияния на Петела ) . Няма безгрешни - питай абонатите на Близу от Пловдив къде гледаха финала на предното Световно (или Евро беше) . След като не ти е допадало качеството и пакета на Булсат избираш друг доставчик - "наказанието" е да не си им абонат
Едно време и вайтивито предлагаха такива "решения" нямащи нищо общо със самия оператор. Познай къде са сега.

Отговори с цитат
  #79  
Стар 01-04-2014
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,231
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, важно е на Вуте да му е зле.
Със сигурност на тези поне един милион, които гледат Булсат, няма да им стане по-добре, ако фалират. Затова и пишат хората, а не че са свързани с Булсат по някакъв начин, но на вас не ви пропива и си продължавате своето.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 01-04-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма как Булсата да го гледат милион, не преувеличавай! Минаха времената, когато можеше да претендираш с някакво право за това.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
форум астра Забавно 10 26-12-2013 11:55
форум мирокостов Кошче 2 16-09-2012 04:31
Независим форум на Булсат new Кошче 36 08-03-2012 09:56
форум САТ ПЛАНЕТ Михаил Добрев ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 07-04-2011 16:56
Бавен форум? Пакостник Дъра-Бъра 53 19-02-2011 10:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.