The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #921  
Стар 13-09-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Царски Вижте мненията
Телевизора ми показва, че Canal+ Accion HD е пуснат с два аудио канала, първия е на испански, а на втория нямам никакъв звук. Само при мен ли е проблема или ... ? Аз съм с телевизор LG 3D LED.
Не е само при теб, МСАТ така пускат канала.
Отговори с цитат
  #922  
Стар 13-09-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Не е само при теб, МСАТ така пускат канала.
Факт, който за пореден път показва, че никой не се интересува какво съдържание се пуска към абонатите, важна е бройката. А може би всички в МSat са испаноговорящи и са си пуснали канал с екшъни за "вътрешна" употреба... Не мога да си обясня и наличието на 24 часов турски канал /Bal Tv/ излъчващ нон стоп предавания свързани с ислямската религия и корана, с "нетърпение" чакам и HD версията му.
Отговори с цитат
  #923  
Стар 13-09-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Факт, който за пореден път показва, че никой не се интересува какво съдържание се пуска към абонатите, важна е бройката. А може би всички в МSat са испаноговорящи и са си пуснали канал с екшъни за "вътрешна" употреба... Не мога да си обясня и наличието на 24 часов турски канал /Bal Tv/ излъчващ нон стоп предавания свързани с ислямската религия и корана, с "нетърпение" чакам и HD версията му.
И на мен ми прави точно това впечатление, че се гони бройка, новите им коли са брандирани с реклама "над 200 канала"
Иначе мисля, че прекалено много се набляга на спорта, с не се обръща достатъчно внимание на детски канали и музикални такива, например Disney HD, Nikelodeon HD и т.н., На кой му трябват 15 спортни HD канала Просто някой гони бройка и си прави схемата да му е по вкуса, и даже не се сеща да сондира мнението на абонатите.
Отговори с цитат
  #924  
Стар 13-09-2012
манингер манингер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
И на мен ми прави точно това впечатление, че се гони бройка, новите им коли са брандирани с реклама "над 200 канала"
Иначе мисля, че прекалено много се набляга на спорта, с не се обръща достатъчно внимание на детски канали и музикални такива, например Disney HD, Nikelodeon HD и т.н., На кой му трябват 15 спортни HD канала Просто някой гони бройка и си прави схемата да му е по вкуса, и даже не се сеща да сондира мнението на абонатите.
Ти пък и ти изяви желание! Не си ли малко пораснал за детски канали! Пък и детски и музикални дал бог! Е че не са всички в Hd формат не е такава болка за умиране! Ти виж си оправи тъпия сайт за онлайн тв че най-големите тъпотии си напускал!
Отговори с цитат
  #925  
Стар 13-09-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от манингер Вижте мненията
Ти пък и ти изяви желание! Не си ли малко пораснал за детски канали! Пък и детски и музикални дал бог! Е че не са всички в Hd формат не е такава болка за умиране! Ти виж си оправи тъпия сайт за онлайн тв че най-големите тъпотии си напускал!
Тъп, тъп ама безплатен и да ти кажа доста посещаван.
Като нямам права за друго ще има тъпотии, поне сега ми е мирна главата, че няма никой, който да ме съди за права.


упс... зачетох се в мненията ти и всичко ми стана ясно, сега остава да кажеш, че си от цветния и картинката ще се върже...

Последно редактирано от d.ivanov : 13-09-2012 на 23:35
Отговори с цитат
  #926  
Стар 13-09-2012
манингер манингер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Тъп, тъп ама безплатен и да ти кажа доста посещаван.
Като нямам права за друго ще има тъпотии, поне сега ми е мирна главата, че няма никой, който да ме съди за права.


упс... зачетох се в мненията ти и всичко ми стана ясно, сега остава да кажеш, че си от цветния и картинката ще се върже...
Айде да не си правим евтина реклама! За безплатен да, ама чак много посещаван! Влизал съм 3-4 пъти и като ти гледам чата само ти и още 3-4 едни и същи калпака ! Както и да е , да не раздуваме темата! Жив и здрав и лека вечер!
Отговори с цитат
  #927  
Стар 13-09-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от манингер Вижте мненията
Айде да не си правим евтина реклама! За безплатен да, ама чак много посещаван! Влизал съм 3-4 пъти и като ти гледам чата само ти и още 3-4 едни и същи калпака ! Както и да е , да не раздуваме темата! Жив и здрав и лека вечер!

Не знам защо зачекна темата изобщо, явно вечерно време е време за комплекси, но за твоя лична статистика ще кажа, че сайта ми има толкова посещения, колкото този форум на ден, с разлика 100-200 човека. За реклама и дума не става, защото никой не знае за кой сайт става дума.

Какво лошо има в детските канали, ако не аз, то детето ми може да гледа, замисляш ли се изобщо, или само мачове в главата?

Иначе как беше времето в РусИ през уикенда?


Лека вечер и на теб и приятно заяждане и утре вечер със следващия!
Отговори с цитат
  #928  
Стар 14-09-2012
манингер манингер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Не знам защо зачекна темата изобщо, явно вечерно време е време за комплекси, но за твоя лична статистика ще кажа, че сайта ми има толкова посещения, колкото този форум на ден, с разлика 100-200 човека. За реклама и дума не става, защото никой не знае за кой сайт става дума.

Какво лошо има в детските канали, ако не аз, то детето ми може да гледа, замисляш ли се изобщо, или само мачове в главата?

Иначе как беше времето в РусИ през уикенда?


Лека вечер и на теб и приятно заяждане и утре вечер със следващия!
Мислех да приключа с темата но ще ти отговоря и на този твой пост. За какви комплекси се мъчиш да ме засегнеш във форум за телевизия не се сещам. Сигурно като всеки нормален човек ги имам в някаква степен но едва ли се дължат на теб! Второ, не съм аз човекът който си мени мнението като фурнаджийска лопата през 2 дена! До оня ден разправяше как нямало по-добри от МСАТ, сега друга песен запя! Май само си просиш внимание във форума и си чешеш пръстите на клавиатурата! Тук вече понамирисва на комплекси! В който и форум за телевизия да вляза ти си първа цигулка и си г-н Разбирачев с главно Р. Другите са само за фон. Не знам с кого се дразня но ти самия виж колко пъти си влизал в безмислени спорове и колко пъти си се съгласявал с някой. Препоръчвам ти да не бъдеш такова асоциално животно, срещай се по-често с хора на живо, излез изпий някое питие, и.....й някое гадже, стига си киснал само в интернет пространсвото! Лека вече наистина!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на манингер за този полезен пост :
д.е.м.т (14-09-2012)
  #929  
Стар 14-09-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от манингер Вижте мненията
До оня ден разправяше как нямало по-добри от МСАТ, сега друга песен запя!
Манингер, и аз да се включа... форумът не е Книга за похвали. Нормално е да обсъждаме нещата, които не ни харесват. Както на теб ти харесва качеството и спортните канали, а не ти харесва, това че спряха TV1000, така други искат детски HD канали, трети като мен пък не се кефят на липсата на оригинален /английски адиопоток/ на испански филмови канали. И все пак аналог на MSat като цена на предлагана услуга и качество във Варна не се намира, затова казваме, че сме направили добър избор. Ако се появи друг оператор ще изберем него.
Приятен уикенд на всички
Отговори с цитат
  #930  
Стар 14-09-2012
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,824
Благодари: 402
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е. Жена ми си гледка разни филмови сериали, аз си допълвам футбол/спорт желанията, интернета върви скоростно без прекъсвания доволно/желанията ни са удовлетворени - какво още за 29.60.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 14-09-2012 на 23:49
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 52 (0 членове и 52 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.