The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27-05-2016
Надинче Надинче не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 58
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Запис от кабелната на Blizoo

Предстои ми смяна на оператора и важно условие е да мога да гледам тв и на компютъра, респективно да записвам. Имам DVB-C тунер.
Към момента съм с TVNET и там няма проблем, тъй като каналите не са кодирани.
Обмислям варианта да мина на Blizoo, заради каналите които предлагат, не че съм им фен. Та въпросът ми е, понеже знам че каналите им са кодирани, дали можат да се гледат и на PC.
Мисля си вариантът с някакъв декодер и да свържа PC-то с кабел след декодера. Дали ще се получи? Имам познати на Blizoo, но всички са с CAM модули и няма как да пробвам
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, Запис, кабелната, на, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Пази се от живите мъртви" стана сериал №1 в историята на кабелната телевизия в САЩ Chello Central Europe ФИЛМИ 0 27-08-2015 13:15
Не ми работи кабелната на Сamsung le32s81b момца1212 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 0 26-08-2015 00:56
Кабелната не тръгва на LG 32LE5900 ДжимБийм КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 30 19-02-2015 11:23
Концерт по кабелната телевизия PhilipZ Обмяна на линии 2 09-01-2012 17:55
bTV властва в ефира, каналите на Nova – в кабелната мрежа ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 02-11-2011 22:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.