The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-04-2011
ventsiguy ventsiguy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 53
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 0
По подразбиране Здравейте колеги! Имам въпрос относно DVB Dream 1.5 c Full.

Използувам DVB Dream 1.5 c Full за гледане с карта TechnisatSat SkyStar 2 DVB-S.Имам и карта TechnisatSat SkyStar USB HD.Инсталирани са и двете,но DVB Dream 1.5 c Full разпознава само SkyStar 2 DVB-S, докато DVBViewer TE,който върви с инст.диск на картите работи с двете.Въпроса ми е дали тази версия на DVB Dream работи със SkyStar USB HD, и ако да, как се настройва да разпознае и втората карта SkyStar USB HD? Предварително благодаря на всички отзовали се !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-04-2011
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Мисля, че ако си инсталирал SkyStar USB HD като network adapter и ползваш WDM драйвера няма как DVBDream-a да ти засече платката.
Току-що проверих при мен и не ми излиза в Device-а на дрийма, ако обаче си я инсталирал по другия начин ще можеш да си я ползваш с BDA драйвера.
Аз лично ползвам прога с wdm драйвера за да мога да гледам децибелите на платката.
Има други мнения относно двата драйвера и USB платката на други колеги като Музикантът например.
Вземи поразрови малко и ще намериш отговор защо единия драйвер е за предпочитане пред другия и т.н.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
полки (22-09-2014)
  #3  
Стар 12-09-2014
полки полки не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 2
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте. Имам подобен проблем като ventsiguy и ще ползвам темата, ако някой няма нещо против, разбира се...

Преинсталирах компа, инсталирах DVB Dream v2.6 за гледане с карта TechnisatSat SkyStar2, но DVB Dream-а не разпознава SkyStar2 докато DVBViewer TE който върви с инст.диск на картата работи без проблеми. Въпроса ми е - как да настроя DVB Dream-а за да разпознае SkyStar2???

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Мисля, че ако си инсталирал SkyStar USB HD като network adapter и ползваш WDM драйвера няма как DVBDream-a да ти засече платката.
Току-що проверих при мен и не ми излиза в Device-а на дрийма, ако обаче си я инсталирал по другия начин ще можеш да си я ползваш с BDA драйвера.
Скай Стар-а като го инсталирам се разпознава като network adapter, но не знам какъв е другия начин за инсталиране за да мога да ползвам BDA драйвера на DVBDream-a... Как да инсталирам СС2 за да попадне в Device-а при "sound, video and game controllers", например???

Ще съм благодарен за всички разумни съвети
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
15, dream, dvb, full, въпрос, здравейте, имам, Колеги, относно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
DVB Dream 1.5c Full (29.05.2010) By Persian Prince + the last working crack for 1.5c Чък Норис КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 0 10-06-2010 02:59
Въпрос относно ДУ Цец0 AZBOX 0 28-09-2009 22:34
Въпрос относно скин Хиена Въпроси и отговори 12 26-09-2009 00:00
имам 1 въпрос pp2811 YU-MA-TU / VOLTEL 0 06-08-2009 20:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.