The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 30-08-2021
Трапера Трапера не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2020
Мнения: 124
Благодари: 19
Получил благодарност:
74 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Eто това е въпросът!?
Аз също го изкарах много тежко,но домашно,20 дена с 38 и сатурация 89-90,тествах се към петия ден,отрицателно,а дробовете ми бяха подгизнали,никъде не съм регистриран,че съм преболедувал,освен два рентгена и един скенер след месец,който установи тежка фиброза!Имам документ само за антитела,бъкан бях.Това не е ли документ,който да бъде официален!?
П.С.Количеството на антитела е 5пъти по голямо от нормалното,получено след две боцкания!
Теста хваща вируса само когата е горе в носа, носоглъдката или гърлото !

Слезе ли надолу трябват други изследвания и пак няма гаранция.

Сертификати за преболедували ковид-19


Хората, преболедували коронавирусна инфекция, вече могат да изтеглят европейския си цифров сертификат, който удостоверява, че са се възстановили от заболяването.


Сертификатът е валиден от 15-тия до 180-тия ден от датата на първия положителен PCR тест за ковид-19.


Документът ще се издава само на хората, които са регистрирани като потвърдени случаи на ковид-19 и са вписани в Националния регистър за борба с ковид-19.

Те могат да изтеглят цифровия вариант на европейския зелен сертификат от https://www.his.bg/bg/dgc, секция „Аз и моето семейство“, без да е необходимо да имат квалифициран електронен подпис (КЕП).

Всички, които желаят да получат зелен цифров сертификат и са доказано преболедували ковид-19, като по време на лечението са били поставени в изолация в лечебно заведение за болнична помощ или в домашни условия, трябва да въведат ЕГН, номер на лична карта и специален SMS код.

Той ще бъде изпратен на хората, които са предоставили номер на мобилен телефон при въвеждане на данните им в ковид регистъра.
  #132  
Стар 30-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,891
Благодари: 367
Получил благодарност:
565 пъти в 386 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Eто това е въпросът!?
Аз също го изкарах много тежко,но домашно,20 дена с 38 и сатурация 89-90,тествах се към петия ден,отрицателно,а дробовете ми бяха подгизнали,никъде не съм регистриран,че съм преболедувал,освен два рентгена и един скенер след месец,който установи тежка фиброза!Имам документ само за антитела,бъкан бях.Това не е ли документ,който да бъде официален!?
П.С.Количеството на антитела е 5пъти по голямо от нормалното,получено след две боцкания!
Гориш!
След като не си хванат официално с ПСР няма да имаш "зелена" книжка
  #133  
Стар 30-08-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,538
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,179 пъти в 2,942 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре де,а ваксинацията, която носи по малко антитела от преболедувалия,след 180 дни,ще трябва ли да се повтаря,защо скенера и рентгена,да не са доказателство?
  #134  
Стар 30-08-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,363 пъти в 887 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защото това им е шибаната игра на ковидистите. Трябва през 6 месеца да се бодеш и да трепериш от страх. Вчера опитните мишки на файзер от Израел "разбрали", че преболедувалите имали два пъти по-дълъг имунитет от ваксинираните! Брей, ти да видиш!
След година-две пък ще "докажат", че преболедувалите имат имунитет за цял живот, нищо че това го пише в учебниците повече от един век!
Само че, след още година-две ще чукнат 200-300 милиарда долара чиста печалба, а няколко милиарда души набодени с 7-8 игла ще бъдат крайно и необратимо увредени! Защото няма такава ваксина, от която да се разболяваш, да влизаш в болница и "да умираш, ама по-леко"!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Следните потребители (2) благодарят на Вас за този полезен пост
Joro711 (30-08-2021), михоф33 (31-08-2021)
  #135  
Стар 30-08-2021
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 41
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Нали сА сещате ако ги няма талАвизиите да ви казват колко заразени има и колко са умрелите Ковид щеше да има ама никой нямаше да обръща внимание както беше при свинския грип и да се паникьосва както сега.Цаката му е да е наплашено населението.Маските на всички е ясно и доказано вече,че само вредят а не пазят нищо и никого.Аз съм с една маска от 1 месец.. да не би да мЪ пази ...таратанци.Днес трябва 10 маски да сменя да има ефект евентуално.Да ама 10 маски 10лева де Илия на кирия.Не съм се ваксинирал и няма да се даже ако кажат както мислят децата на училище само с ваксинирани родители и детето от училище ще спра!Щото това дете един ден ще трябва и то да стане родител,ама не родител на Изрод.... нали са сещате,защото това ще стане от това ваксиниране,през еди колко си месеца колко си години..
  #136  
Стар 30-08-2021
Аватара на бендо
бендо бендо не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,196
Благодари: 1,409
Получил благодарност:
523 пъти в 374 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вече се чудя останаха ли нормално мислещи хора
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бендо за този полезен пост :
notwist (30-08-2021)
  #137  
Стар 30-08-2021
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 348
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Маската пази тези около теб, а не теб. С нея не разпространяваш вируса толкова бързо, което помага за забавяне на разпространението и облекчава здравната система. Много от мерките са не за опазване на твоето собствено здраве, а това на околните. Но тъй като всеки в обществото ни е обучен да бъде егоист и да мисли само за себе си, не може да приеме, че трябва да прави нещо, от което ще има полза някой друг, защото така "ще се мине".




Да не забравя: "това са платени актьори, а рептилите снимат с камерата. Ако спрете на пауза се вижда как магнитните наночастици летят във въздуха и комуникират с 5G мрежата, която препредава към кораба-майка". Не знам само кой е звукар. (/s)
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
  #138  
Стар 30-08-2021
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 397
Благодари: 486
Получил благодарност:
446 пъти в 173 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както обикновено - българина е най-умен, най-знаещ и най-големия тарикат, в целият останал свят са балъци. От 100 кладенеца вода ще ти донесе, но няма да направи това което трябва.
__________________
Panasonic OLED TX-55GZ950E||Apple TV 4K HDR 2021+ 2 броя Apple HomePod Gen2||Amazon Firestick 4K MAX HDR|| Smart IPTV Player
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на notwist за този полезен пост :
бендо (31-08-2021)
  #139  
Стар 30-08-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,363 пъти в 887 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При свинския грип същите днешни "играчи" опитаха номера с ваксините, само че тогава смъртността беше в пъти по-голяма и ги спряха от раз.
Има и нещо друго......преди 10 години "социалните мрежи" не бяха толкова развити и нямаше как да насадят толкова много страх за изключително кратко време.
Главното действащо лице се казва Антъни Фаучи, който започва да рие по темата още от средата на 90-те!

Негови са всичките "разработки" за задължителна световна ваксинация още от 2005-та година. Само че тогава удря на камък, защото Елитът преценява, че още не е назрял момента. Тук може да се добави и договорът, който определени фармацевтични компании сключват с Пентагона и под "вещотото" ръководство на същия човек нещата стигат до това, което имаме днес.
Огромни печалби и огромен брой брой хора умиращи от лабораторен вирус, контролиран от шепа луди "учени", с огромната финансова подкрепа на узурясали милиардери!
Има над 40000 вариации на корона вирус, които за един час могат да бъдат създадени на компютър, за ден-два да бъдат произведени и вкарани във флакон от 50мл до 50л. Ако искате не вЕрвайте!
Няма друга причина за внезапното появяване на определено място за един ден няколко хиляди души заразени. Няма как!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Следните потребители (2) благодарят на Вас за този полезен пост
kristov (30-08-2021), пламен421 (30-08-2021)
  #140  
Стар 30-08-2021
редспас редспас е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 101
Благодари: 50
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
При свинския грип същите днешни "играчи" опитаха номера с ваксините, само че тогава смъртността беше в пъти по-голяма и ги спряха от раз.
Има и нещо друго......преди 10 години "социалните мрежи" не бяха толкова развити и нямаше как да насадят толкова много страх за изключително кратко време.
Главното действащо лице се казва Антъни Фаучи, който започва да рие по темата още от средата на 90-те!

Негови са всичките "разработки" за задължителна световна ваксинация още от 2005-та година. Само че тогава удря на камък, защото Елитът преценява, че още не е назрял момента. Тук може да се добави и договорът, който определени фармацевтични компании сключват с Пентагона и под "вещотото" ръководство на същия човек нещата стигат до това, което имаме днес.
Огромни печалби и огромен брой брой хора умиращи от лабораторен вирус, контролиран от шепа луди "учени", с огромната финансова подкрепа на узурясали милиардери!
Има над 40000 вариации на корона вирус, които за един час могат да бъдат създадени на компютър, за ден-два да бъдат произведени и вкарани във флакон от 50мл до 50л. Ако искате не вЕрвайте!
Няма друга причина за внезапното появяване на определено място за един ден няколко хиляди души заразени. Няма как!

https://www.newsobserver.com/news/co...253831623.html
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ваксини, вещества, Във, на, неизвестни, Открити, са, „Модерна“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
УЖАС - взрив избухна в завод за производство на взривни вещества край село Горни участник Дъра-Бъра 2 02-10-2014 07:40
На резервоара на совалката 'Дискавъри' са открити още две пукнатини spacebeam Новини 0 12-11-2010 04:50
MSAT пуска нова свръх-модерна техника! ТИНТИН Новини 2 14-10-2009 10:44
Най-модерна техника произвежда мега турнето на “Планета” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 23-07-2009 23:35
Интересни образования са открити в пръстените на Сатурн spacebeam Новини 0 18-06-2009 14:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.