The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-05-2011
НЕРОДЕН НЕРОДЕН не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 9
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Разкодиране на цифрови канали

Здравеите. абонат съм на кабелна телевизия в Свети Влас обаче на приемника им пише Скат имам и втори премник globalte. Доскоро гледах и на двата приемника но сега на Globalteq на 95% от програмите ми пише че са кодирани. как мога да си ги пусна без да взимам карта от оператора
  #2  
Стар 25-05-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Щом са ги кодирали следва да си закупиш от тях приемник или по договор или каквито и да са там условията на оператора за допълнителен приемник.
Предполага се че до сега си гледал на аванта и за това не си се свързал с кабелната с въпрос "Защо са ми кодирани каналите на втория ми приемник".Ако всичко беше по договор и им се обадиш то те щяха да вземат мерки да отстранят проблема или да ти предложат втори техен приемник понеже твоя е несъвместим с кодировката им.Никъде не се вижда нещо подобно следователно ясно...

Във форума не се толерира нерегламентираното "пиратско" гледане от който и да е български оператор без значение дали е сателитен или кабелен.
__________________
aatns
gmkd
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Канали, на, разкодиране, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифрови канали M-SAT Cable JovaniJo Оператори в гр. ВАРНА 2758 04-10-2023 08:02
Проблем с разкодиране на канали piris Кошче 58 08-09-2011 22:13
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 19:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 22:19
Разкодиране на канали на Булсатком? Мафиота Въпроси и отговори 38 29-11-2010 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.