The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 24-11-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране Проблемен мобилен интернет от Виваком

От една година взех мобилен интернет от Виваком. Плащам си му таксата всеки месец, но много рядко съм го ползвал. Не съм очаквал, че ще е такъв ужас. Като свършиш мегабайтите ти рязват скороста - добре, но аз не мога да ги свърша, щото интернета ми е ужасен, дори и в областен град като Търново, а и където и да ида ефекта и дефекта е един и същ. Конектна се, отворя някоя страница, зачета се или седна да напиша някой мел и хоп страницата не се отваря. Трябва постоянно да се дисконектвам и конектвам. Има интернет около половин минута и после спира. Брояча обаче си върти. Преди месец ми смениха безплатно картата, защото ми изписваше, че няма сим. Този проблем се оправи. Започна да се чува постоянно звук за конектване на USB модема без да го вадя и слагам. Мислех си, издава багажа. И прав съм бил. Днес ми го показва като устройство, но вече не показва файловете вътре в него. Деинсталирах го и вече няма инсталация. Това добре. Утре в офиса на ремонт. Сложих картата в телефона си. Пуснах му блутута и през него пуснах нет до лаптопа. И какво мислите стана, пак същия ефект. Има интернет половин минута и после край. Обхвата пълен, но интернет няма. Появява се като дисконектна телефона и пак го пусна. Явно проблема не е бил в USB модема, но от вадене и слагане се скапа и той. Има ли някой който ползва мобилен интернет на Виваком и има ли тоя проблем. Ако това им е интернета е пълна скръб.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Вивакомм, Интернет, мобилен, от, Проблемен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стартиране на GSM и LTE Булса ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 57 30-08-2014 00:25
въпрос за БГ мобилен интернет aucislot Дъра-Бъра 6 03-09-2012 21:02
Интернет от някои мобилен доставчик ban Въпроси и отговори 47 31-07-2012 22:32
въпрос за мобилен интернет от БГ гсм операторите aucislot Дъра-Бъра 3 31-07-2012 17:09
Мобилен интернет от Виваком toshepernik Дъра-Бъра 31 21-05-2012 19:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.