The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 05-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

А не е ли по правилно ако си заминал,заминал.Но когато си решил да си останеш да правиш всичко възможно да променяш към добро действителността.Мисля че е по достойно!
Да плюем по себеподобните е все едно да плюем о по себе си тъй като ние всички правим тази държава.От всички нас зависи в какво място ще живеем.
Не приемам поведението да седя от страни и да критикувам от позицията на .....

Последно редактирано от njor : 05-02-2013 на 10:38
Отговори с цитат
  #42  
Стар 05-02-2013
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да. По-добре да запалиш свещ вместо да проклинаш тъмнината. Но за да прави човек добро трябва да вижда смисъла от това. А осъзнаването на злото и осъждането му е първата крачка към промяната.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на an за този полезен пост :
sarivano (05-02-2013)
  #43  
Стар 05-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не е точно така,прави добро и въздействай на околните с добро.С рогата напред нищо добро не следва.
И не сравнявай паинера със Серивано.
Серивано никога не е плюл по Русия,а пайнера плюе по своята родина.Много ми е интересно как ще изглежда с доку доку из Европа?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 05-02-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Не е точно така,прави добро и въздействай на околните с добро.С рогата напред нищо добро не следва.
И не сравнявай паинера със Серивано.
Серивано никога не е плюл по Русия,а пайнера плюе по своята родина.Много ми е интересно как ще изглежда с доку доку из Европа?
Е ко да правя - да е хваля ли България???Обиколил съм цяла Европа - няколко пъти - живял съм за много кратко време и в Дания и в Швеицария.Е няма такава ЕБАНА ДЪРЖАВА КАТО България - това е истината.Една Румъния е много по-добре от НАС.В Румъния съм всеки месец за по 2 дена. НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА - ХИМНА НА БЪЛГАРИЯ (Слави Трифонов)
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на PayNera за този полезен пост :
sarivano (05-02-2013)
  #45  
Стар 05-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Колега,ако на руснак кажеш:бъди по-малко руснак?
Руснакът ще те изяде с парцалките,по това си приличате с македонците-шувинизма.

Национализъм-ДА
Щувинизъм-НЕ

Бъди ЗДРАВ, умен и по-малко ''руснак'')))))
Нджорко ( или както там по кхмерски се произнася твоя ник )

Кат' та гледам как разбираш шОвинизма, не ми се мисли какъв Националист си. За съжаление съм българин, и като такъв прекрасно мога и да виждам и да обобщавам недостатъците и кривините на територията наречена България, която за малко повече от 130 г не успя да стане държава, а не се забелязват и такива тенденции. Както и да имам своя гледна точка, за масите аборигети, които я населяват.
Всичко се познава в сравнение. Когато се помотаеш по широкият свят( но не затваряйки се в квартирата на приятел или познат ) когато започнеш да си плащаш всичко което ползваш и получаваш това, което искаш, когато си заобщуваш с местните...тогава и ще осъзнаеш истината за цървуланското блато, от което произхождаме и, че пампоро отдавна е изпуснат. А когато започнеш да си вадиш и кинтите в работа с небългари, всичко ще ти се светне. И за разликите в мисленето и във възприятията и в мащабността на мисленето. Отдавна ДОБРОТО по света не се случва с веене на байраци и тупане в гърдите.
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество — винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава."

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
САривано никога не е плюл по Русия,а пайнера плюе по своята родина.Много ми е интересно как ще изглежда с доку доку из Европа?
Човек е от там от където са му доходите или където се чуства комфортно) А да се чуствам обвързан с една маса мрънкащи неудачници, които при първа възможност ще ме продадат,...не БЛАГОДАРЯ)))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-02-2013 на 11:27
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
PayNera (05-02-2013)
  #46  
Стар 05-02-2013
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,504
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
1.Никой ,никъде не е утвъждавал, че чудовището Улянов е "написал" кирилицата. Дори и в най-дивите комунистически времена.
Години назад когато учих УзСсср ,в час по Руска история ,беше отправен въпрос ,от къде е дошла Руската писменост ? Бях изненадан никой от съучениците ми не знаеше .Чест и прави на жената - историчка обясни всичко много точно (надявам се да е жива и здрава) , в онези времена това беше табу.
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
Отговори с цитат
  #47  
Стар 05-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
Години назад когато учих УзСсср ,в час по Руска история ,беше отправен въпрос ,от къде е дошла Руската писменост ? Бях изненадан никой от съучениците ми не знаеше .Чест и прави на жената - историчка обясни всичко много точно (надявам се да е жива и здрава) , в онези времена това беше табу.
Съмнявам се, че Коми, Губкин или Мегион са били Центрове на просветата по това време, а обекти с довлечени пролетарски маси, за които интелекта не е бил приоритет никога. Както и познанието. Мултиплицирането на легендата "как никой не знаеше", показва само собствената ни комплексарщина. По-скоро не им е приоритет и не ги интересува. Живеят в настоящето. Ние като знаем , че Св.Св.Кирил и Методий са създали Глаголицата, да не сме прокопсали?
P.S. Още повече в Узбекистан /сега ти дочетох поста/))))) Ако си мислиш, че в Кърджали, Шумен или РАзград некой знае,много се лъжеш. Нашите "узбекистани" са същите
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-02-2013 на 11:46
Отговори с цитат
  #48  
Стар 05-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Серивано,пайнера го бях отписал но теб те мислех за руснак и като такъв имаше достойно поведение на руснак.Но като Българин отиваш при пайнера.
А дали и на вън всички с охота гледат да си плащат сметките,айде и ние да сме попътували малко по белия свят и да сме видели:не го ли принудят законите всеки гражданин започва да хитрее.

Последно редактирано от njor : 05-02-2013 на 11:51
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
register (05-02-2013)
  #49  
Стар 05-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Серивано,пайнера го бях отписал но теб те мислех за руснак и като такъв имаше достойно поведение на руснак.Но като Българин отиваш при пайнера.
А дали и на вън всички с охота гледат да си плащат сметките,айде и ние да сме попътували малко по белия свят и да сме видели:не го ли принудят законите всеки гражданин започва да хитрее.
Ивчо Пайнера е ПИЧ и много правилно разсъждава. Дори мога да вметна, Гордея се, че има такива като него, които волно, или по-скоро неволно крепят с инициативност умиращият живот на тази територия. А къде ме вписва или праща един папуас, със затруднение изобразяващ графично родните си нечленоразделни звуци, честно казано ми е през Конвертора))))Ходи си пий мрачно ракията и плачи на рамото на събутилничето си, колко сте нещастни. Нищо лично Ще бъдеш Гражданин, когато престанеш да си изхвърляш фаса или боклука през балкона. Ще живееш в Държава, когато те глобят за такова деяние и ти не се обясняваш, как не си искал да го направиш. Аннадън му?))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-02-2013 на 12:04
Отговори с цитат
  #50  
Стар 05-02-2013
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,504
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Е ко да правя - да е хваля ли България???Обиколил съм цяла Европа - няколко пъти - живял съм за много кратко време и в Дания и в Швеицария.Е няма такава ЕБАНА ДЪРЖАВА КАТО България - това е истината.Една Румъния е много по-добре от НАС.В Румъния съм всеки месец за по 2 дена. НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА - ХИМНА НА БЪЛГАРИЯ (Слави Трифонов)
Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Съмнявам се, че Коми, Губкин или Мегион са били Центрове на просветата по това време, а обекти с довлечени пролетарски маси, за които интелекта не е бил приоритет никога. Както и познанието. Мултиплицирането на легендата "как никой не знаеше", показва само собствената ни комплексарщина. По-скоро не им е приоритет и не ги интересува. Живеят в настоящето. Ние като знаем , че Св.Св.Кирил и Методий са създали Глаголицата, да не сме прокопсали?
P.S. Още повече в Узбекистан /сега ти дочетох поста/))))) Ако си мислиш, че в Кърджали, Шумен или РАзград некой знае,много се лъжеш. Нашите "узбекистани" са същите

Sarivano колега с Пайнерчето сте ми малко страни ,прекалено сте критични , да се твърди че (няма такава ЕБАНА ДЪРЖАВА КАТО България)
Вярно времената са лоши ,но да обвиняваме прекрасната ни страна е повече от тъпо .Нека сме по добри един към друг
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912

Последно редактирано от atuani : 05-02-2013 на 12:12
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на atuani за този полезен пост :
register (05-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.