The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Емулатори > MPCS/OScam

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-04-2011
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

От малкото ми наблюдения на oscam като сървър и cccam като клиент мога да кажа че няма нужда от специална настройка за да праща цицито EMM към оскам. Това което трябва да се настрои е при оскам във файла с юзърите да се укаже кой рийдър да се ъпдейтва(au = readerX). Само че забелязах че има съвсем малко shared и много unique emm-и. Може това да е проблем за ъпдейта. Не помня точно дали през C линия беше това или през N.
И ако Посветения беше казал отначало какво точно иска да направи и защо, нямаше да губим време в догадки и чудене защо нещо просто се прави по сложния начин.

Последно редактирано от petar258 : 21-04-2011 на 20:58
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-04-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

CCcam без проблеми ъпва карти четени от оскам(версии над 35хх), но не всички карти, за БГ провайдерите няма проблем и с Ц и с Н линия без грижи, в случая трябва да се каже точно за каква карта става въпрос.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
miros123 (21-04-2011)
  #13  
Стар 21-04-2011
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 611
Получил благодарност:
193 пъти в 126 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Thumbs up ..

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
CCcam без проблеми ъпва карти четени от оскам(версии над 35хх), но не всички карти, за БГ провайдерите няма проблем и с Ц и с Н линия без грижи, в случая трябва да се каже точно за каква карта става въпрос.
КартИ.., 0604(Булши*ком-как само я орязаха.. не е истина) и 0628(Redlight HD Full).

И двете вървят с OScam(0.127 ms и 0.148 ms!!), но ме притесняваха постоянните нули на 0628, и многото skipped shared EMM на 0604..

Цитирай:
Че те "еротичите" карти обикновено се активират за година напред и не искат ъп, освен ако не си се цакал с някое ирдето.
Това ще да е обяснението за 0628......(от тая сложнотия OScam направо изтрещеххх).., но би ли ме светнал как съм се цакал с ирдетото.. Ако не е за тука може и на лични..

Цитирай:
..И ако Посветения беше казал отначало какво точно иска да направи и защо, нямаше да губим време в догадки и чудене защо нещо просто се прави по сложния начин.
"Пешо".., аз съм си такъв.., първо го правя по възможно най-сложния начин, и като не става, искам не искам го опростявам..

Моде, радвам се, че помагаш.Пък и надявам се темата да е полезна за повече хора..
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21-04-2011
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

е как да не е полезно,чак сега разбрах ,че ццкам упвал карти четени в оскам. Така е ,винаги мандалото хлопва със закъснение в повечето случаи от около месец време.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21-04-2011
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 611
Получил благодарност:
193 пъти в 126 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iwelichkow Вижте мненията
е как да не е полезно,чак сега разбрах ,че ццкам упвал карти четени в оскам. Така е ,винаги мандалото хлопва със закъснение в повечето случаи от около месец време.
Клиент на ССсам ъпдейтва през ССсам карта в OScam, само ако OScam дава на ССсам с N или L линия..!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22-04-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
... но би ли ме светнал как съм се цакал с ирдетото...
На виа пускаш картата и моментално ти се активира за година на пред, няма ъпдейти, няма нулеви ключове
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22-04-2011
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 611
Получил благодарност:
193 пъти в 126 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
На виа пускаш картата и моментално ти се активира за година на пред, няма ъпдейти, няма нулеви ключове
Покрай Була ирдетото го бях разучил(CAM key, data, clock!!, и т.н.) и няколко години, в dm600(China) със ССсам вървеше на пушка.От всички значими провайдъри имах поне по двама добри пиъри..
В един момент дойде време за HD.Поръчах си dm800 HDse(плазмата вече и се наслаждавах), но докато го чаках, нашия "Велик сатпроваидър"реши да бори пиратлъка на кабеларките и т.н. и оряза ирдетото.. Така и не можах да им видя HD-тата(въпреки, че си ги бях платил).., и понеже, за да получаваш HD карти за по 2 хил. паунда, трябва да дадеш някой HD канал насреща, та реших да взема 0628 HD Full..
После се изненадах неприятно от високите Local ECM Times на двете карти с ССсам и dm800 HDse и се хванах с OScam..Пък и прочетох някъде, че на ССсам не му харесват последните версии на виасес.., та затова 0628 я вземах ирдето..

Интересно.., преместих Була от долния(1) в горния(0) четец и взе че записа(за 3,4 часа снощи) над 200 шарнати ЕММ-а, пък преди ги пропускаше..
Да не би проблема да е в хардуера..??
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22-04-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
Пък и прочетох някъде, че на ССсам не му харесват последните версии на виасес.., та затова 0628 я вземах ирдето..
Това сигурно си го чел по руските форуми.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25-04-2011
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 611
Получил благодарност:
193 пъти в 126 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Това сигурно си го чел по руските форуми.
Помня ли.., то толкова четене.., добре, че жената виси в нейния "мамин" форум(така никой на никого не връзва кусури)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
oscam, клиент, ССсам, сървър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
oscam и debian сървър martinakis MPCS/OScam 63 15-04-2011 18:31
oscam.services, oscam.srvid и oscam.provid Пакостник MPCS/OScam 1 10-04-2011 20:51
Връзване на ССсам клиент към Неу ЦС сървър кама4о Въпроси и отговори 1 31-05-2010 18:42
Конфигуриране на DB за NewcamD сървър като клиент ivo Уроци и съвети за начинаещи 5 07-09-2009 18:23
INSAT нов клиент на 31,5 E berks Новини 0 30-07-2009 21:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.