The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > KATHREIN

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13-09-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Трябва ти Sat>IP server , например този, а не Катрайн 924
http://www.amazon.co.uk/Triax-310101...8SN0B260CM15CW
Product description:
TRIAX TSS 400 SATIP server receives classic SAT signals, converts them and distributes them to up to four different clients / units in the IP network. The SAT signals can be fed via Quad or Quattro-LNbs. Optical LNBs with converter or Unicable-LNBs are also supported. The SATIP server is easily set up and controlled by means of the web-based configurator. Reception of all free available TV and radio programmes via satellite. SAT-distribution via cable connected and wireless networks. Digital picture and audio quality – even in high-resolution HD-format. Up to 4 units can access different TV programmes at the same time,. Compatible with all SATIP compatible units such as, Triax IP 100 SATIP receiver, Tablets, smartphones, PCs and laptops. Supports Quad- and Quattro-LNBs,optical LNBs with converter and Unicable-LNBs,. Easy installation and control via the web-based configurator,. Software update by USB,Compatible with 100/1.000 - Megbit networks


Добре е и оптичен конвертор , абе ти ще си прочетеш за какво иде реч, другото е друго , приложенията за съвместимост са на различни ОС, за всеки уред с отворена ОС ще има софт,тези показани като пример са със затворен код, те са и като платена реклама на тази технология, въпросите са от друго естество, ама ти ще ги разбереш

https://en.wikipedia.org/wiki/Sat-IP

Последно редактирано от yavor1 : 13-09-2015 на 21:13
  #12  
Стар 13-09-2015
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Не са точно със затворен код някои... https://github.com/perexg/satip-axe/tree/master/dist
  #13  
Стар 13-09-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Въпроса е за конкретното , затворено КАТИ-924, то и 910 ще се съвмести , въпреки че е на 10години, щото е отворко
  #14  
Стар 13-09-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това с четенето ми е ясно. Търся инфо от някой от първа ръка. Всичко останало е миж да та лъжа... Какво пише и какво е в реалността са две различни неща. Катрейна разбрах че е стар и слаб и затворен и скъп. Самата технология обаче ми е интересна и ми е заинтригува с възможностите които предлага, свързани с премахване на ограничението наречено сателитна чиния на покрива. Надявам се някой с впезчатления да сподели.
  #15  
Стар 13-09-2015
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Кое ограничение от чинията на покрива премахва ? Няма вариант без нея, SAT->IP
  #16  
Стар 13-09-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Явно не му е силата в четенето на колегата, то и името подскавзва за какво иде реч, казано по-понятно - мултируум приемане на сат тв през домашната мрежа, ама антена, конвертор и сат. сървър си има , няма как да стане, все още, приемане на тв сигнал от сателита с навита тел, вместо тенджера

Ако си мислиш, че някой ще се набута с такава сума за кастриран и затворен отвсякъде приемник, за да пробва една хипотетична все още екстра, която сигурно може да се пробва с плъгин , ами не вярвам да има пари за хвърляне за сат сървър и други необходими елементи
Имаш линкове, има и препратки към други, има гугъл , какво повече ?
Ами ако не ти е ясно, защото е на чужди езици .... абе пак гугъл , той ще ти помогне
Отворил си темата, значи имаш някаква идея, развий я , разгледай кое как и ни дай твоите изводи за тази екстра и възможността да се ползва в България
  #17  
Стар 13-09-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има колеги имаааа... Ама и на вас не ви е май в това силата... Нали където има IP пада и ограничението свързано с коаксиалния кабел.... Разбирате ли, че по този начин мога да си монтирам сървъра и антената на двора на село, и да си гледам тв в 11 етажния блок във всички стаи ?!? Говоря за премахването на сателитната чиния на покрива над мен и преместването и къде ми е кеф. Не говоря за премахването на сателитната чиния като цяло... Ама кой да чете...

Колкото до темата... Не съм отворил темата за да открехвам някого на технология, както и не съм я отворил да ми четете от уикипедия и да ми се правите на остроумни. Попитах дали сте запознати, имате ли допир до технологията, да си кажете мнението от първа ръка. Кажете - Не, не сме го виждали, пише в нета ама дали е вярно не знаем. Ако решиш да пробваш сподели с нас...
Ама не...
Цитирай:
Ами ако не ти е ясно, защото е на чужди езици .... абе пак гугъл , той ще ти помогне
Как може да задам въпрос във форума и да ме пратите при гугъл?!? Много сте отворени, айде бай...
Едит: Дрим или Продуцента ще помоля, ако мярнат темата да я заключат или изтрият... Пак се оказа, че щом питам за нещо значи съм тъп и не ми е силата в четенето...

Последно редактирано от TUISTERa : 13-09-2015 на 23:23
  #18  
Стар 13-09-2015
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Тези по-достъпни варианти са с 4 тунера. Кеф ти четворен конвертор, кеф ти 4 единични. Поддържат макс 4 клиента. Нямаш софткам официялно. Ако го вкараш в твхеаденда може да зяпаш каналите от 4 транспондера едновременно. С потоците се оправяш отделно за различни мрежи...
  #19  
Стар 13-09-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Виж си пост #10 , там всичко трябва да ти е било ясно, няма какво да се правиш на интересен, като задаваш въпрос за приемник тип дърво, както съм писал "нещо като Аривата" ама за 4-5 пъти повече пари
В правилно зададения въпрос се съдържа 90% от отговора.
Научи се да задаваш правилни въпроси, тогава и с Гугъл ще ти е по-лесно и понятно
  #20  
Стар 13-09-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Яворе, виж сега, в тоя форум всеки има право да пита каквото си иска. Ако прочетеш първото ми мнение ще видиш - НЯКОЙ ПОЛЗВАЛ ЛИ Е ТОЯ ПРИЕМНИК И КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТЕХНОЛОГИЯТА САТ>ИП!!! Колко по конкретно трябва да задам въпроса?!?!? Искаш ли сега да синтезирам твоя отговор - Не съм ползвал приемника, не знам каква е технологията, ама за приемника ще ти кажа че е стар и скъп а за технологията в нета пише че е еди каква си, ама ти си чети там дето си чел преди да дойдеш тук...
Пич не ме интересува какво си прочел за технологията, понеже преди да задам въпроса съм изчел няколко сайта , източника не ми е " е.ж.к "... Да се заяждаш с мене няма смисъл, щото не ми е силата в четенето и няма да разбера какво ми пишеш... Никъде не виждам да даваш мнение за самата технология , освен косвено да ми хвърляш линкове към уикипедия и гугъл... АЙДЕ МОЛЯ ТИ СЕ, НЕ СЪМ 15 ГОДИШЕН
Нямам за цел да дойда и да търся мнение за сат>ип , като преди да го получа да дам цялата информация която знам, за да може остреща да ми формират по пътя на логиката отговор който вече би трябвало да знам, понеже е формиран на база на моята информация.
Интересувам се за мнение за технологията, както вече казах разбрах че приемника е стар,скъп, без поддръжка и дърво... Ама ако продължиш да ме правиш на тъп ще се самобанна за да ти направя кефа...

Последно редактирано от TUISTERa : 13-09-2015 на 23:36
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
924, kathrein, ufs


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
продавам KATHREIN UFS 910 albul KATHREIN 16 22-11-2010 21:51
KATHREIN UFS 910 HD да или не? Джамайка KATHREIN 21 03-12-2009 20:57
Kathrein UFS 922 Крал Артур KATHREIN 2 31-10-2008 19:47
Kathrein 910 plmko KATHREIN 34 04-08-2008 00:48
Kathrein UFS 910 imported_admin KATHREIN инфо 3 27-03-2008 23:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.