The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. СОФИЯ

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-06-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране Нет 1 мошеници

Не препоръчвам на никой да става абонат на този оператор със името НЕТ1 по простата причина че са големи мошеници .
Защо са мошеници :
1- Интернета който предлагат не е реален ама никък вечер въобще не се достига скорост .
2- Телевизията която предлагат е със ужасно качество (КАБЕЛНАТА ) а за уж безплатната цифрова трябва да си платиши 77лв или 88 лв за приемник но само един .
3- Обслужването е под всякаква критика
4- Подръжката въобще не е 24/7
5- Телефоните за да се свържеш със тях до един са платени

6- Като преподписвате със тях вие подписвате за едната дата , обаче като мине договора и искате да се откажета хоп изненада дата е съвсем различна и то във полза на Нет 1 .

Не препоръчвам на никой да става тяхен абонат за да не бъде ужилен като мен .
__________________
AC MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA

AC Milan champions Italy with 18 league title it the best we have!
  #2  
Стар 13-06-2011
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

1. Прочел ли си някъде в договора, че скоростта, която е обявена е гарантирана? Много доставчици се измъкват с това, че скоростите са реално достижими.

2. На сайта им си пише: "Цифровата телевизия можете да гледате свободно без допълнителна такса при наличие на цифров приемник или вграден DVB-C тунер.
Ако не притежавате собствен цифров приемник , НЕТ1 може да ви предостави цифров SD приемник чрез закупуване на цена 77лв. (с ДДС) - без обвързващ договор или може да бъде взет срещу депозит от 88 лв. За да приемате HD сигнал чрез вграден DVB-C тунер, задължително телевизионния ви приемник трябва да поддържа MPEG-4 стандарт. Ако не притежавате собствен цифров HD приемник, НЕТ1 може да ви предостави цифров HD приемник чрез закупуване на цена 255лв. (с ДДС) - без обвързващ договор. "

6. А ти копие от договора нямаш ли?

Не ги защитавам, но аргументите ти не са убедителни, поне тези които съм коментирал. За другите нямам мнение.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Миро за този полезен пост :
hajduk (13-06-2011)
  #3  
Стар 13-06-2011
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти договор нямаш ли,да се види коя е твоята дата!?
Подръжка между 22.00 и 6.00 има само за аварийни случаи, и то не при всички доставчици!Та даже и няма при някои за по 3 дни празници!
Интернета,който предлагат абсолютно всичи в България, не е това което трябва да е!
Обслужването е като при всички други оператори,без изключение.Кретенизма е при абонатите,които независимо от оператора си мислят че като са платили 20 пършиви лева,са господ и че всеки заслужава подобаващо внимание,когато му се прииска!А такива, дал господ, надарени бол!
Аналоговата телевизия е зле,защото количеството определя качеството!А за цифровата никъде не раздават безплатно приемници!Ти ,като си купиш бирата,навсякъде ти хващат шишето!И защо си мислиш,че ако си абонат,трябва да получиш,колкото искаш цифрови приемници и то безплатно?
Ако искаш качествена аналогова,слагаш кинескопа и качеството е по добро,отколкото на Сони лед цифровата!
Ти откога си абонат?Как търпя толкова време,че сега даваш оценки!?Качеството е същото ,което е било преди 1 година,не може да не си го забелязал!
  #4  
Стар 13-06-2011
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Aйде, айде нета им не е много читав, в началото е добър и след няколко месеца греда, бил съм свидетел на колега който се разправя бая дълго с тях докато му пуснат пак старите скорости, просто го урязаха от към сесии.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 11012V за този полезен пост :
dido sat 2010 (13-06-2011)
  #5  
Стар 13-06-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
Aйде, айде нета им не е много читав, в началото е добър и след няколко месеца греда, бил съм свидетел на колега който се разправя бая дълго с тях докато му пуснат пак старите скорости, просто го урязаха от към сесии.
Абсолютно е така и на мен нета ми беше много орязан , не е нормално във 9 часа вечерта да не мога да отварям елеметарни страници и те да ми се измъкват със аргумента че имало много съседи на компютара ползвашти същия нет .

От носно колегата по горе дето пита имам ли договор имам и на него пише датата и във систаемата я пише неизвесно как при тях има друг анекс със съвсем друга дата .

Относно подръшката неможе да обяваш че 24/7 а когато званиш при проблем никой да не дига със часове като говоря за проблеми през деня а не вечер или след 8 и след 10 часа .
И също така не е нормално всички телефони за подръжка да са платени .
__________________
AC MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA

AC Milan champions Italy with 18 league title it the best we have!
  #6  
Стар 13-06-2011
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги съфорумци, защо пишете толкова неграмотно?!? Направо е срамно и позорно! Давате ли си изобщо сметка колко ужасяващо неграмотни сте по български език?

Следните потребители (9) благодарят на Стоян за този полезен пост
dodo_pv (13-06-2011), hajduk (13-06-2011), sarivano (14-06-2011), Въйко (13-06-2011), Джак (13-06-2011), Илия Иванов (13-06-2011), Миро (13-06-2011), СЕМЧАТКА (13-06-2011), СТАРИЯ (13-06-2011)
  #7  
Стар 13-06-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Колеги съфорумци, защо пишете толкова неграмотно?!? Направо е срамно и позорно! Давате ли си изобщо сметка колко ужасяващо неграмотни сте по български език?

Затова винаги се старая в мненията си за не пропускам пълният член. Даже по някой път слагам и един в повече - за да е пълно удоволствието на разни критици.
  #8  
Стар 13-06-2011
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не исках да разводнявам темата, но мненията над мен ме предизвикаха, такава изумителна неграмотност.

Що се отнася до пълния член той е необходим в българския език, тъй като у нас е възможен и често се среща обратният словоред, в който подлогът се различава от допълнението именно по това къде е пълният член. Обаче погрешно (в повече) поставен пълен член е също толкова грешно колкото и неправилно непоставеният. В твоето обяснително изречение не се поставя пълен член на /аз не пропускам/ "пълният член".
  #9  
Стар 13-06-2011
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
И също така не е нормално всички телефони за подръжка да са платени .
Защо да не е нормално?Ти представяш ли си,какво става,ако са безплатни!Кретенизма на абонатите става на кубик!Нима ти звъниш всеки ден по няколко пъти,да не сте гаджета!?Сигурен съм,че ако има сложен и джиесем платен,всички ще предпочитат него пред безплатния!
А за неграмотното писане е прав колегата ,а пък за неграмотното говерене,по тези платени телефони,ви е бедна фантазията!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
sarivano (14-06-2011)
  #10  
Стар 13-06-2011
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
...а пък за неграмотното говерене,по тези платени телефони,ви е бедна фантазията!
Ти май си от поддръжката им и затова ги защитаваш сега а
Айде, айде ако интернета им беше много добър нямаше да струва за цял месец колкото една средно добра вечеря в едно средно добро заведение.
А относно неграмотното писане на двама-трима колеги от форума нямам думи и се чудя до кой клас са учили ако въобще са стояли в час а не са били в градинката на даскалото да играят сварка
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
мошеници, нет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.