The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #371  
Стар 09-11-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Епъл и в момента нямат безрамков телефон, дори и да го водят такъв.
Едно е кражба за която твърдят от израелската компания, за която докато не се произнесе съда е само приказки. Друго е за нещо очевадно ... като изрязването на дисплея. Ще видим кой ще е идиота когато следващата година самсунг и хуявей пуснат същите. Започвам да включвам на скорост, колкото и да не искам, защото не спирате с глупостите по въпроса колко са смотани епъл. НИКОЙ НЕ ВИ КАРА ДА ГИ ПОЛЗВАТЕ НА СИЛА!!!! Ползвайте си андроидите и си живейте живота ....
Проблема е, че догодина ще трябва да живеят с изрязан дисплей и даже ще се кефят на това. Ако сега да го плюват.

Кой от кого крал - все тая. Факта е, че българският капацитет обича да казва колко било миризливо лайното в чуждата градина, а после когато лайното влезе в неговата градина - казва колко било вкусно.

Баси
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
bu12tras (09-11-2017)
  #372  
Стар 09-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #373  
Стар 09-11-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Не ти ли омръзна вече
Отговори с цитат
  #374  
Стар 09-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Що бе нека да гледат хората, да не се пре*б@т с айфон като мене
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #375  
Стар 09-11-2017
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,379
Благодари: 497
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прав си, парен каша духа!
Отговори с цитат
  #376  
Стар 09-11-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И какво видяха , един младеж който така и не ми стана ясно сам ли се снима или е извикал цялото студио оператори с камери . То не бяха камери отпред , отляво , отгоре , с приближение , без приближение . Много кандидати за оскар се навъдиха , особено младежа с камъните в кутията - ще замести някой от великите фокусници . И докато ние си драскаме врели-некипели същата тази компания е подминала рекордните 900млрд. капитализация . И за да обясня връзката - наистина ли служителите на фондовите борси са толкова тъпи , или всеки който иска да се докопа до някакви акции е малоумен да рискува след като е гледал някакви клипчета и е трябвало да им повярва . Ами не им вярват на клипчетата и си инвестират . Горките колко са невежи .
Интересно е да се спомене , че започнаха да излизат вече официални резултати от тестовете на така оплюваната камера и ето какво се оказа . Да , камерата на google pixel 2 , специалистите я поставят на първо място , похвално щом са се постарали . "Изненадващо" за мнозина обаче в тройката не влиза note8 или по-скоро дели 4-5 място с iphone 8+ , което не прави нито последните два модела iphone по-лоши , нито note8 по-добър . Всеки може да види сам класацията в която подробно са описани плюсове минуси , направени са обосновани професионални сравнения (не слагам линк за да не наруша някое правило за което не знам) . Хайде сега на кого да вярвам - на професионалистите или на тубаджийските клипове? Или на тези които след поста ми за липсата на еталон , постнаха една камара смотани снимки от мрежата за да ми докажат , че са прави . Тогава не го написах , но сега ще го направя - можех да им реагирам по-същия начин (без малко да ги послушам и да отида на очен лекар ) , но знаех , че написаното от мен ще се докаже . Даже не очаквах да съм толкова прав .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
bu12tras (09-11-2017)
  #377  
Стар 09-11-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Що бе нека да гледат хората, да не се пре*б@т с айфон като мене


Да то цял свят са се набутали сигурно , но ти си най-набутан 😂


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #378  
Стар 09-11-2017
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много самсурник, много нещо!
Отговори с цитат
  #379  
Стар 09-11-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Що бе нека да гледат хората, да не се пре*б@т с айфон като мене


Пепи, да ме прощаваш, това е твоята гледна точка. Аз от моята смятам, че ти си се преебал с Анроида. Смятам, че натрапването на твоето мнение е неуважение към хората срещу теб. Всеки сам преценява кое е най-добро за него.

Освен това сравнения на камери на телефони е меко казано тъпо. Който и айфон или андроид да вземеш, камерите им не могат да направят това което прави една кроп или фулфрейм камера. Не за друго, но няма как да натикаш техните матрици в мизерните камерки на телефончетата. А качеството на снимката идва от количеството светлина което матрицата на фотоапарата поема. Та ако искаш хубави снимки - инвестирай 10 бона. Поне аз толкова съм вложил за фотоапарат и обективи. С телефона и друг път съм го казвал - снимки гол пред огледалото, секс с жената или чекия на скайп с приятел.


Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Joe за този полезен пост
bu12tras (09-11-2017), manechi (10-11-2017)
  #380  
Стар 09-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Пепи, да ме прощаваш, това е твоята гледна точка. Аз от моята смятам, че ти си се преебал с Анроида. Смятам, че натрапването на твоето мнение е неуважение към хората срещу теб. Всеки сам преценява кое е най-добро за него.
@Joe
Да ме прощаваш и ти, но ти също натрапваш своето мнение в темата за САЩ, което е неуважение към хората.
Да сравняваш професионален фотоапарат с камера на телефон също е тъпо.
Ако не си забелязал тук сравняваме само камерите на телефоните, и вмъкването на професионални фотоапарати няма място.
Така, че не се изказвай неподготвен.
Въздържай се и от обиди към други хора, защото това не се толерира и наградата е BAN.
А както виждаме в темата за Америка, нещо се изхвърляш с определението към българите "чуждоземецо".
Приятна вечер.
Оттук, всякакви отклонения от темата ще бъдат почистени, а тези които много се натискат ще получат наградка.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Стар 09-11-2017
AGT
Това съобщение е изтрито от Ooo_Pepi. Причина: 1
Стар 09-11-2017
bu12tras
Това съобщение е изтрито от Ooo_Pepi. Причина: 1
Стар 10-11-2017
Глаголица
Това съобщение е изтрито от Ooo_Pepi. Причина: 1
Стар 10-11-2017
veni
Това съобщение е изтрито от veni.
Стар 10-11-2017
roro91
Това съобщение е изтрито от Ooo_Pepi. Причина: 1
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.