The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #411  
Стар 24-11-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране iOS & iPhone дискусии

И моя не палеше , а ти стига си се палил ще ти спра достъпа до темата 😂
В случая е виновен оператора не Епъл ,че не са му дали нов на мига. Всеки продукт дефектира , стига си правил от мухата слон, когато самсунг продаваха топ флагманите си edge в началото масово бяха с лепило по краищата , тогава що на мрънка ?!


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
manechi (24-11-2017)
  #412  
Стар 24-11-2017
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Аз не мога да разбера едно:
Как даваш 2 бона и половина за електроника, която задължително се тества, и всеки продукт минал теста минава в графата Passed.
Как така идва този продукт тук и не пали. Това ме навежда на мислълта, че го правят с нискокачествени материали.
Първо, той е произведен преди броени дни - няма и месец.
Второ, как така няма грам заряд в батерията, като всеки друг телефон идва поне с 55% заряд.
Трето, от какъв зор трябва да го държа цели три часа за да запали и да е на 1% батерия (хората по толко си зареждат Тесла електромобилите и минават следващите 800км).
Четвърто, ти не си ползвал този телефон на практика, разбирам да си го ползвал и да е дефектирал - да го върнеш в сервиз.
Но той е фабрично дефектен, сменя се на мига - нямат ли, ти връщат парите.
Иначе ти затварят едни пари... до Коледа когато ще дойде следващата бройка. Кредисимо ти дава 2 бона, и ти взима 200лв лихва.
Пето, от какъв зор ще пиша аз мейл на Епъл... като в този момент ми идва да му го т*ра на тоя гей Тим Кук.
Послеми ми обяснявайте, че продуктите на Епъл са висококачествени.
Това е по-ди-грав-ка с хората, и е не-до-пус-ти-мо.
По-нагоре бях пуснал едно клипче от тубата на един младеж, дето 10-ката не му запали, после я държа не знам си колко часа на зарядно и греда.
Но ми обяснявахте как тия клипчета са нагласени, ето на колегата също не му пали.
Възмутен съм, как хората допускат такава гавра с тях... при положение, че дават една торба с пари.
По-спокойно бе човек, ти нали нямаш проблеми със самсурника ?! К'во се пениш ?
Отговори с цитат
  #413  
Стар 24-11-2017
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Със Самсунг няма и да има проблеми , за разлика от айсектирите.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
Ooo_Pepi (24-11-2017)
  #414  
Стар 24-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@manechi
Запомни, че в живота ако не се "пениш" значи доброволно заемаш стойка Ге, за да ти го набутат четвъртит.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #415  
Стар 24-11-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

😂😂😂 ти нали цяла година си го набутва с 6s
Не мога да ви разбера защо постоянно трябва да се дърлите за тия айфони, не ви кефят , гадни са , скъпи са , не са за вас , но все те са ви в устите?! Ползвайте си андроидите със здраве


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
manechi (24-11-2017), Veskop (25-11-2017)
  #416  
Стар 24-11-2017
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много запенени, много нещо ! И знаят позите !
Отговори с цитат
  #417  
Стар 24-11-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Аз не мога да разбера едно:
Как даваш 2 бона и половина за електроника, която задължително се тества, и всеки продукт минал теста минава в графата Passed.
Как така идва този продукт тук и не пали. Това ме навежда на мислълта, че го правят с нискокачествени материали.
Първо, той е произведен преди броени дни - няма и месец.
Второ, как така няма грам заряд в батерията, като всеки друг телефон идва поне с 55% заряд.
Трето, от какъв зор трябва да го държа цели три часа за да запали и да е на 1% батерия (хората по толко си зареждат Тесла електромобилите и минават следващите 800км).
Четвърто, ти не си ползвал този телефон на практика, разбирам да си го ползвал и да е дефектирал - да го върнеш в сервиз.
Но той е фабрично дефектен, сменя се на мига - нямат ли, ти връщат парите.
Иначе ти затварят едни пари... до Коледа когато ще дойде следващата бройка. Кредисимо ти дава 2 бона, и ти взима 200лв лихва.
Пето, от какъв зор ще пиша аз мейл на Епъл... като в този момент ми идва да му го т*ра на тоя гей Тим Кук.
Послеми ми обяснявайте, че продуктите на Епъл са висококачествени.
Това е по-ди-грав-ка с хората, и е не-до-пус-ти-мо.
По-нагоре бях пуснал едно клипче от тубата на един младеж, дето 10-ката не му запали, после я държа не знам си колко часа на зарядно и греда.
Но ми обяснявахте как тия клипчета са нагласени, ето на колегата също не му пали.
Възмутен съм, как хората допускат такава гавра с тях... при положение, че дават една торба с пари.
Основната цел на форума не е ли да си помагаме ? Човека споделя , че има проблем и аз се чувствам добронамерено задължен да помогна с някакъв съвет , ако имам някакъв опит както с apple , така и с гаранционните сервизи . Ти с какво му помогна ? Освен с един пасквил от който дори човека вече и да мрази тази марка не му става по-леко след като го е прочел . Защото това което му се е случило , може да се случи с всяка марка и модел техника . И ако така се поставят нещата , трябваше да създадат сериал за миналогодишните фойерверки с флагмана на корейците - те тогава нямаха ли контрол , не ползваха ли качествени материали , кой им слагаше етикетите "passed" и да не продължавам , че ще стане много дълго и тегаво . Или тяхните не струваха една торба пари и не се пробваха да въртят клиентите месец-два докато ги спрат и изтеглят от пазара . Да не би да им върнаха парите с някаква компенсация ? Може и да е имало , но аз признавам не знам . Не се сещам за такъв срам като техния в последните поне 15 години
Защо го съветвам да пише на apple - отговора е прост и ясен . Няма да се занимава с разни измислени търговци/оператори , които да го въртят цял месец . Аз не знам защо този който му е продал устройството го засилва към сервиз , вероятно няма налични бройки , но това едва ли е проблем на производителя , а производителя е повече от коректен в това отношение . Като не иска да не им пише , но в този случай ще има ние да четем кой как го е врътнал . На кого да пише - на кзп които знаеш ли кога ще му погледнат жалбата ?
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (24-11-2017), Joe (24-11-2017), manechi (25-11-2017), skyboy (24-11-2017)
  #418  
Стар 24-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Наздраве, дрънни едно пиенье - ще се почувстваш по-добре.
Ако не помогне - повтори

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #419  
Стар 24-11-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Със Самсунг няма и да има проблеми , за разлика от айсектирите.
Честно казано ми идва в повече това което чета , по-надолу ще напиша защо . А темата е за продукт и операционната система с която работи .
И сега - Самсунг са най-велики и безпроблемни . Я сега да се съберат всички притежатели на миналогодишния note и да кажат имаха ли проблем и как беше решен . Ама да е нещо сериозно като отговор - колко от тях го ползват и за какво . Защото последно чух , че го продавали в магазините за фойерверки на съвсем достъпна цена . Купуваш си смартфон и в инструкцията пише да го включиш за заряд 1 час преди нова година . Ефекта е изумителен и всички са супер доволни - нямаш телефон , ясно защо , но пък гъзарията да ти изгорят 2 бона на новогодишната трапеза си е истинско предизвикателство .
И едно леко допълнение към темата - аз , мога да го подчертая дебело и да се легитимирам , пиша приложения за андроид и за ios . Не продавайте краставици на краставичаря . Той си ги произвежда сам . А ползвателите на нещо даже което не знаят как и защо така работи , нека си драскат и да обясняват как са си рутнали телефона . И какви ромове са сложили и как това е перфектната машина . Наистина ли има кой да се връзва на тая схема ? И как ли тази смотана компания отхапала от ябълката ще се опита да ви продаде нещо неработещо . Това да не ви е колхозния пазар ? Има една камара брокери които живеят с мисълта как да продадат печеливши акции на борсата . И какъв е резултата ? Същия като с леките автомобили , имотите и ... Това не е селски стартъп . Тази компания е създала много повече от всички останали взети заедно . Ще спори ли някой ? Ами да погледне кой къде е на борсата . Ако не му стига да погледне 10 години назад анализите за продажби , инвестиционна програма , иновации , грижа за клиента .
Честно и от сърце - обичам корейците от самсунг , ползвам някой техни продукти . Но повече от тях харесвам DELL и HP . Корейците са много качествена и скъпа ширпотреба - то не бяха прахосмукачки , перални , телевизори , кафемашини , микровълнови и скоро очаквам те да включват и да гасят слънцето . Готини са , ама не са дорасли да стигнат отхапаната ябълка - защо ли Стив Джобс е избрал точно тази асоциация ?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (24-11-2017), manechi (25-11-2017)
  #420  
Стар 24-11-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Наздраве, дрънни едно пиенье - ще се почувстваш по-добре.
Ако не помогне - повтори

Вече 4-то Jack Daniels пробвам , ама не ми помага . Натоварих се много от небивалици
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 12 (0 членове и 12 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.