The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 26-01-2013
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Истината е че на бтв и трябва 100% промяна, всичко - визия, водещи, политика, програмно съдържание, лога. И да се сетят че се намират в България. Една медия трябва да има отговорно отношение към обществото, да е културна и образователна, да предава информацията в пълната и истинност, да е обективна и да има разследваща журналистика! Да заповядат когато всичко това се случи. Не е хубаво заради едни канали да се махат други.
Как да ви разберат, не всички слушат и гледат "чалга".
Мисля повече да не се занимавам по този въпрос, всеки си свирка неговата мелодия

Последно редактирано от pmhawk : 26-01-2013 на 00:24
Отговори с цитат
  #132  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Как може да защитаваш една ориенталска и манипулативна телевизия? Близу и Сателайт също пострадаха от тези.
Не ги защитавам, нито съм клиент на Була, нито гледам бТВ освен ако няма футболна среща от ШЛ. Аз съм на Сателайт и не виждам да са пострадали нещо.
Едно трябва да разбереш Була си гледат единствено само тяхния интерес без на клиента - примери мнооооооооого, последния от преди няколко часа от Вито. А ние сме клиенти и трябва с нас да се съобразяват, канали които искаме тях да пускат, а не талаш.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Денислав за този полезен пост :
PayNera (26-01-2013)
  #133  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Истината е че на бтв и трябва 100% промяна, всичко - визия, водещи, политика, програмно съдържание, лога. И да се сетят че се намират в България. Една медия трябва да има отговорно отношение към обществото, да е културна и образователна, да предава информацията в пълната и истинност, да е обективна и да има разследваща журналистика! Да заповядат когато всичко това се случи.
Как да ви разберат, не всички слушат и гледат "чалга".
Какво си се захванал с тях, изтрий си всички канали от приемника и не ги гледай. Гледай това което те кефи.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Денислав за този полезен пост :
PayNera (26-01-2013)
  #134  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Денислав - не се мъчи - НЯМА ДА ТЕ РАЗБЕРАТ.Аз това нещо им го приказвах още в първите дни на новата година - часове след като спряха БТВ-то и им начертах схемата - точно какво ще се случи.Много хора ми се смяха - други спечелиха виски , но в краина сметка както казах - така и стана.
Разбират хората, обаче останаха някои, които не могат да преглътнат.
И аз доста поспорих в началото и схеми им писах и продължавам да обяснявам, че бТВ не са виновници за положението на Булта. На друго място е заровено кучето.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Денислав за този полезен пост
painkillerbg (26-01-2013), PayNera (26-01-2013)
Стар 26-01-2013
pmhawk
Това съобщение е изтрито от pmhawk. Причина: Мисля повече да не се занимавам по този въпрос, всеки си свирка неговата мелодия
  #135  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Това съобщение е изтрито от pmhawk. Причина: Мисля повече да не се занимавам по този въпрос, всеки си свирка неговата мелодия

И Булсат тяхната
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #136  
Стар 26-01-2013
Аватара на bodurov
bodurov bodurov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: ПЛОВДИВ
Мнения: 259
Благодари: 102
Получил благодарност:
145 пъти в 74 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Вито, Витооооо... Срамна работа... Значи за мишките, които тръгнаха да напускат потъващия кораб сте готови да свалите гащите и да се разтворят задните бузки, като им подмените приемниците безплатно, а лоялните ви такива, които останаха с вас, въпреки проблемите, ще ги цакате по 18 или 58 лева за смяна на приемник... Браво, ето това се казва благодарност
Това е просто безумие наистина. Но така е много правилно е казано, че всеки народ заслужава съдбата си.

Колко малоумен трябва да си да се оставиш да бъдеш манипулиран от една телевизия. Телевизия, която очевидно работи против интересите ти. И толкова много хора да сменят оператор, като го принудят да направи огромни компромиси за да осигури съществуването си.

Оставам с впечатление, че твърде малко е страдал българският народ и няма абсолютно никакви основания да се оплаква от положението си?
__________________
XTrend ET9200 + Zgemma H7s powered by OpenPli 7.0 and SONY KDL-50W808C
Отговори с цитат
  #137  
Стар 26-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Aко позволите - да обобщя. Искате нови ХД приемници безплатно. По 4 броя на домакинство за желаещите. Още утре. Да могат и да записват (PVR функция). Да въртят мотор. Да поддържат стик за ефирна цифрова. Да са под 60 лева за нови клиенти (скъпо било). Стандартна кодировка вместо Булкрипт (тук се присъединявам и аз де). 1 камара нови канали, не им смогнах посоката.
Добавяйте каквото пропуснах.
Няколко страници с желания. Нов спътник поиска ли някой? Дядо Мраз пише, ще има за всички от сърце.

Последно редактирано от Rabin : 26-01-2013 на 00:50
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Rabin за този полезен пост
hector (26-01-2013), Гепарда7472 (26-01-2013)
  #138  
Стар 26-01-2013
Аватара на Leon
Leon Leon е на линия
cule
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Северозапазена Бг
Мнения: 297
Благодари: 263
Получил благодарност:
131 пъти в 77 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Discovery HD го има и при Dolce, както и MGM, Disney channel също... Ако може да тръгнат на симулкрипт, ще се пооправи работата. Може и на 12606 FEC да стане 3/4, както е на 12647.

edit: MGM си върви на 12606

Последно редактирано от Leon : 26-01-2013 на 01:09
Отговори с цитат
  #139  
Стар 26-01-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Leon Вижте мненията
Disney channel също... Ако може да тръгнат на симулкрипт, ще се пооправи работата
Беше, но поради някаква причина го върнаха да е отделено от маМалигите. Вероятно локализацията, в която за нашия случай е канал за България и Украйна.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 26-01-2013
Аватара на Пътешественика
Пътешественика Пътешественика не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 42
Благодари: 47
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Aко позволите - да обобщя. Искате нови ХД приемници безплатно. По 4 броя на домакинство за желаещите. Още утре. Да могат и да записват (PVR функция). Да въртят мотор. Да поддържат стик за ефирна цифрова. Да са под 60 лева за нови клиенти (скъпо било). Стандартна кодировка вместо Булкрипт (тук се присъединявам и аз де). 1 камара нови канали, не им смогнах посоката.
Добавяйте каквото пропуснах.
Няколко страници с желания. Нов спътник поиска ли някой? Дядо Мраз пише, ще има за всички от сърце.
Ще се включа тук аз като потърпевш от следната ситуация. За мен 60 лв не са много, проблема поне моя е какво да го правя този приемник, ако го купя и се откажа от услугите на оператора.

В случая поне за мен това не е приемливо, не заради цената или канали и прочие а заради кодировка и функции на приемника просто той е безполезен ако не си на Булсатком.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, Канали, Нови, промени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Промени на канали на 39Е dsc НОВИ ЧЕСТОТИ 458 Преди 6 дни 16:31
Нови промени Вито Кошче 319 30-08-2015 23:38
Нови канали на 53Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 13 27-10-2012 01:22
Нови канали петър05 Кошче 0 02-02-2011 16:04
Промени на честоти и канали по всички Сателити hameleona200 НОВИ ЧЕСТОТИ 2 19-04-2008 12:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.