The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > Приключили продажби

Приключили продажби Приключили продажби или обяви с изтекъл срок

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-09-2011
ДениславПетков ДениславПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Smile Продавам два приемника STRONG 6500 и DIGITAVIO S1 CX

Продавам следните два приемника ( останали след смяната на ИТВ с Булсат)

1. STRONG 6500 гаранция няма , дефекти няма работи перфектно!

снимки:
http://imageshack.us/photo/my-images/838/strong1.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/10/strong2ud.jpg/

цена: 30лв

2. Digitavio S1 CX гаранция няма , дефекти няма и работи перфектно ! С две дистанционни ( едното е захабено , а другото е ново )

снимки:
http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1080453.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/12/p1080454n.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/594/p1080455m.jpg/

20 лв

Пишете ЛС , тел: 0889580885 или в скайп: denislaw.petkow както Ви е удобно.

Изпращам с Еконт с наложен платеж и опция да се прегледа и пробва преди да се плати.
  #2  
Стар 08-09-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

стронга искаш да кажеш работеше перфекто докато се плащаше картата,докато програмите бяха на сд транспондери,приемника отключил си го и могат ли да се гледат свободните канали от всички спътници,ако не ,би трябвало да коригираш сериозно цената на две.
  #3  
Стар 08-09-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Стронга се оправя ама Дигитавиото - НЕ!
  #4  
Стар 08-09-2011
ДениславПетков ДениславПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
стронга искаш да кажеш работеше перфекто докато се плащаше картата,докато програмите бяха на сд транспондери,приемника отключил си го и могат ли да се гледат свободните канали от всички спътници,ако не ,би трябвало да коригираш сериозно цената на две.
До преди 2 месеца си гледах на ITV/TotalTV и на който още беше след това фирмата и минах на Булсат. Не съм им правил нищо. Ще се посъветвам с човек , който разбира повече от мен от приемници и ще я коригирам колкото трябва.

Не разбирам само защо трябва да се отключва каквото и да е. Изгаря ти приемника , взимаш си нов/втора ръка слагаш му картата и не си блъскаш главата с проблеми Но може пък на някой да им харесва да гледат още 123123 канала без да ги разбират ? Просто да ги има ?
  #5  
Стар 08-09-2011
Аватара на skyboy
skyboy skyboy е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

с това чудо вече няма как да гледаш itv саталайт или там както се казват,картата може да я слагаш 123123 пъти и пак няма да тръгне
приемниците които продаваш трябва да се отключат за да могат да бъдат използвани за нещо иначе за никакъв к,, не стават
не се заяждам не ме разбирай погрешно
  #6  
Стар 08-09-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДениславПетков Вижте мненията
До преди 2 месеца си гледах на ITV/TotalTV и на който още беше след това фирмата и минах на Булсат. Не съм им правил нищо. Ще се посъветвам с човек , който разбира повече от мен от приемници и ще я коригирам колкото трябва.

Не разбирам само защо трябва да се отключва каквото и да е. Изгаря ти приемника , взимаш си нов/втора ръка слагаш му картата и не си блъскаш главата с проблеми Но може пък на някой да им харесва да гледат още 123123 канала без да ги разбират ? Просто да ги има ?
и на ударен ли се правиш значи човек ще купи от теб приемника за 20 лева например,ще плаща на сателайтбг 38 лева такса,срещу която няма да може да гледа пакета защото приемника не е хд,картата ще служи само за отключване на приемника само срещу 38 лева на месец,като продаваш приемници напиши че са заключени към оператор защото някой балък ще се хване,а ти после нямаш оттърване,на някой балък може и да продадеш антената на булсат намалена от 60 на 55 лева но тука такива идиотщини не минават,помоли модераторите поне да ти изтрият 2-те теми да не ставаш за резил
  #7  
Стар 09-09-2011
ДениславПетков ДениславПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
И на ударен ли се правиш значи човек ще купи от теб приемника за 20 лева например,ще плаща на сателайтбг 38 лева такса,срещу която няма да може да гледа пакета защото приемника не е хд.Картата ще служи само за отключване на приемника само срещу 38 лева на месец,като продаваш приемници напиши че са заключени към оператор защото някой балък ще се хване,а ти после нямаш оттърване.На някой балък може и да продадеш антената на булсат намалена от 60 на 55 лева,но тука такива идиотщини не минават,помоли модераторите поне да ти изтрият 2-те теми, за да не ставаш за резил!

Не се правя на ударен ! НЕ разбирам от приемници! Стари са , не ги ползвам , работят! Имам нещо за продаване - раздела е БОРСА и би било логично да го пусна за продажба. Не пише " Подарявам" ?! НЕ съм искал продавач-консултант никъде в обявата мисля ?! Всеки може да каже " пич реалната цена на този приемник е : ХХ лева " , а не да пишете по 20 отговора с простотий. Който има интерес също би писал " Давам ти 10лв защото толквоа струва " или " Не струва нищо , но ми трябва ще почерпя една бира " и т.н.

Ще помоля да ми изтрият темата наистина НЕ защото ставам за резил , а защото този форум клони към анархия и правилата не се спазват!

Съжалявам, че пуснах тема тук , не бих се сетил да погледна каквото и да е в този форум вече


П.с по-дълго изречение не бях виждал !

МОЛЯ мод-овете да ми изтрият и двете теми и като бонус регистрацията !

Последно редактирано от ДениславПетков : 09-09-2011 на 01:15
  #8  
Стар 09-09-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДениславПетков Вижте мненията

работи перфектно!

......

работи перфектно ! .

Ето тези 4-ри лъжливи думички отприщиха агресията на форума
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6500, cx, digitavio, s1, srt 6500, strong, strong 6500, два, дигитален приемник, приемник, приемника, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
смяна софт на strong 6500 itv ПЛАМЕН ИВАНОВ STRONG 36 31-10-2017 12:33
Емулатор на Strong 6500 Атанас4082 STRONG 4 11-07-2011 18:16
Продавам Strong 6500 илве Приключили продажби 1 23-06-2011 23:02
Проблем със STRONG 6500 Ивайло Шаклев STRONG 4 31-01-2011 00:40
STRONG 6500 САША БЕЛИЯ Български програми на останалите спътници 3 22-06-2010 13:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.