The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 06-09-2011
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Деян Вижте мненията
Пренасят се по оптика или IP вече само. Доста интересни канали всъщност останаха така и са само при кабелните оператори - ТВ Туризъм, Travel TV BG, Latina F, EBF, BOX TV и др.
всички тези канали нямат пари да се излъчват на сателит . Тука някои не правят разлика да си на uplink на сателит и да си в пакет на DTH оператор... като няма мангизи ТВ-то се разпространява на IP но с ограничено покритие и качество.
__________________
Gibertini 1.25m offset; Norsat PLL LNB; Belden RG-11 coax;
Отговори с цитат
  #72  
Стар 06-09-2011
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 994
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много точно казано!!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 07-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

мисля че заглавието на темата не е правилно формулировано
по правилно е ако можеш да го смениш на " намаляващите канали на виваком тв " то ако така продължи какво ще остане да гледаме бнт 1 бтв нова и ббт ли един спретнато перфектно селикциониран икономичен пакет на цена от около 20 кинта
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на uscxeu за този полезен пост
Гепарда7472 (07-09-2011), Паоло Гети (07-09-2011), Чък Норис (07-09-2011)
  #74  
Стар 18-09-2011
pinko pinko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Откраднати кабели!

Знам,че не пиша в правилната тема,но имам спешен проблем в момента пиша от друг интернет доставчик. Проблема е следния в четвъртък срещу петък спря сигнла на интернета обадих се по телефона казаха,че при тях няма проблем.Сутринта ми се обадиха ,че са и открадна ли кабелите добре ясно проявих разбиране като мислих,че ще оправят проблема за събота и неделя но нищо не стана. Обадих се пак операторката ми казва,че при такива проблеми крайния срок за отсраняване на повредата е 10 дена едва след това,ще получа компенсация за изгубените дни. Не стига,че съм тотално разочарован от тях а направо ми паднаха в очите,че не могат да си оправят кабелите 2 дена. Ако беше проблема за целия Плевен щяха да си размърдат задниците. Остават ми 3 мес до изтичането на договора мисля да отида да плесна 120 лева неустойка и да и нажа,че за нищо не стават.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

странно е това кой пък ще краде на бтк виваком кабелите
за нищо не стават поне да са оптични че да има смисъл да ги крадат

какво да ти кажа при мен тоя проблем го няма нета не спира нито за секунда което е странно а съм на 6 км от града ...


става дума за град Варна

приеми този съвет от мен надявам се да е полезен

не им плащай неустойка интернета рано или късни ще го оправят ако не го оправят обаче не им плащай нищо до когато е взъможно отлагай
ами си дай парите на някой по надежден доставчик ако си от град София избора е голям дето се вика по малко от 120 лева ще им дадеш

но поне ще имаш интернет както желаеш

защото на виваком дадеш ли неустойката за да прекратиш този договор първо яко ги гушиш после си даваш парите и ако има да взимаш неустойка идва голямо ходене по мъките според мен тоест не е сигурно ще ти я платят ли като ощетение за неизпълнение на договора от тяхна страна най много да ти го прекратят без да ти дадат каквито е пари...

казваш че ще им дадеш 120 лева неустойка извини ме за любопиството ми но на коя тарифа си на виваком адсл 20 мегабита или на оптичния им интернет който е само за ограничени градове все още ?
__________________
Отговори с цитат
  #76  
Стар 18-09-2011
pinko pinko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
странно е това кой пък ще краде на бтк виваком кабелите
за нищо не стават поне да са оптични че да има смисъл да ги крадат

какво да ти кажа при мен тоя проблем го няма нета не спира нито за секунда което е странно а съм на 6 км от града ...


става дума за град Варна

приеми този съвет от мен надявам се да е полезен

не им плащай неустойка интернета рано или късни ще го оправят ако не го оправят обаче не им плащай нищо до когато е взъможно отлагай
ами си дай парите на някой по надежден доставчик ако си от град София избора е голям дето се вика по малко от 120 лева ще им дадеш

но поне ще имаш интернет както желаеш

защото на виваком дадеш ли неустойката за да прекратиш този договор първо яко ги гушиш после си даваш парите и ако има да взимаш неустойка идва голямо ходене по мъките според мен тоест не е сигурно ще ти я платят ли като ощетение за неизпълнение на договора от тяхна страна най много да ти го прекратят без да ти дадат каквито е пари...

казваш че ще им дадеш 120 лева неустойка извини ме за любопиството ми но на коя тарифа си на виваком адсл 20 мегабита или на оптичния им интернет който е само за ограничени градове все още ?
Палзвам нет-кабелна 40 на мес. Аз и без това с този или без този проблем,щях нямаше да си продължа договора. Тука в Плевен има кабелни нет доставчици със 35-45 mb скорост за 15.50 тъкмо така,че ще мина към някой от тях а кабелната,ще мисля към кой,ще бъде но няма да и на Виваком.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 18-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pinko Вижте мненията
Палзвам нет-кабелна 40 на мес. Аз и без това с този или без този проблем,щях нямаше да си продължа договора. Тука в Плевен има кабелни нет доставчици със 35-45 mb скорост за 15.50 тъкмо така,че ще мина към някой от тях а кабелната,ще мисля към кой,ще бъде но няма да и на Виваком.

ми защо тогава не се включи на друг доставчик само за интернет и за телевизията само на виваком

въпреки че няма да плащаш на едно място за две услуги пак е по изгодно ... и нямаше да се ядосваш с виваком сладурите
__________________
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18-09-2011
Аватара на tedo
tedo tedo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 153
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
странно е това кой пък ще краде на бтк виваком кабелите
за нищо не стават поне да са оптични че да има смисъл да ги крадат
Те кабелите не стават за нищо и ги крадат за вторични .
А оптиката ако я откраднат нея къде могат да я върнат ?
Помисли малко преди да се изказваш така.
Поздрави!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на tedo за този полезен пост :
sleeper (18-09-2011)
  #79  
Стар 18-09-2011
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
странно е това кой пък ще краде на бтк виваком кабелите
за нищо не стават поне да са оптични че да има смисъл да ги крадат
Отговори с цитат
  #80  
Стар 18-09-2011
pinko pinko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedo Вижте мненията
Те кабелите не стават за нищо и ги крадат за вторични .
А оптиката ако я откраднат нея къде могат да я върнат ?
Помисли малко преди да се изказваш така.
Поздрави!
Цитирай:
Сутринта ми се обадиха ,че са и открадна ли кабелите добре ясно проявих разбиране като мислих,че ще оправят проблема за събота и неделя но нищо не стана
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vivacom, Канали, на, Нови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 128 (0 членове и 128 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Смяна позиция на канали във Vivacom IPTV СветлинСтаев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 02-01-2014 12:12
VIVACOM TV с нови функции за повече контрол ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 23 05-06-2012 02:16
Нови пакети VIVACOM DUO с фиксиран телефон ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 16-05-2012 16:46
Нови VIVACOM DUO пакети пестят от месечните такси ТИНТИН GSM мобилни комуникации 2 14-06-2011 15:45
Нови допълнителни пакети от VIVACOM за по-изгодни мобилни разговори в ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 19:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.