The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 09-03-2012
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 783
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

че те универсалните си имат функция сканиране.Пускате си ТВ и според упътването се сканира докато той не угасне,после се тестват функциите дали отговарят и ако не се продължава сканирането.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28-11-2012
Стефан Каромов Стефан Каромов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моя Acer at3720 е с код 1484
Не мога да намеря дистанционно, което да подкара всичко на телевизора - имах едно Medion MD83388, обаче се счупи и сега е ужас. Пробвах какви ли не - пилот, силвър крест и още не знам какво, само едно успя да намери телевизора, но не вади всички опции. Мога само да пускам и спирам телевизора, да сменям каналите и звука. Не се отваря менюто, не може да се настрои, нищо останало не работи. Силвър крест-а много ми хареса, супер стилно дистанционно с лед дисплей, синя светлинка, но търси само до 1300. Откъде да си намеря дистанционно, което да работи коректно в София? Съответно и да не е безобразно скъпо - силвър креста е 11 лева , това, което ползвам сега е 8 лева, в махалата имаше два магазина на TCM , но вече ги няма. За да съм честен, най-ще се зарадвам да си намеря същото дистанционно на медион
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28-11-2012
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стефан Каромов Вижте мненията
Моя Acer at3720 е с код 1484
Не мога да намеря дистанционно, което да подкара всичко на телевизора - имах едно Medion MD83388, обаче се счупи и сега е ужас. Пробвах какви ли не - пилот, силвър крест и още не знам какво, само едно успя да намери телевизора, но не вади всички опции. Мога само да пускам и спирам телевизора, да сменям каналите и звука. Не се отваря менюто, не може да се настрои, нищо останало не работи. Силвър крест-а много ми хареса, супер стилно дистанционно с лед дисплей, синя светлинка, но търси само до 1300. Откъде да си намеря дистанционно, което да работи коректно в София? Съответно и да не е безобразно скъпо - силвър креста е 11 лева , това, което ползвам сега е 8 лева, в махалата имаше два магазина на TCM , но вече ги няма. За да съм честен, най-ще се зарадвам да си намеря същото дистанционно на медион
Може и да помогнеhttp://www.google.bg/#hl=bg&gs_nf=3&...w=1024&bih=653
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28-11-2012
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък мисля да си подаря едно Хармони за Коледа, че вафлите на масата станаха 5!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 03-12-2012
Стефан Каромов Стефан Каромов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодадря за предложението, но ми грознее много това дистанционно. А това хармъни какво е ?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29-06-2013
попо попо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Red face не мога да си пусна телевиора

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
По-долу са прикачени кодовете за програмирате на двата вида дистанционни управления за управляване на различни марки телевизори. "Сивите" се програмират с 4-цифрени кодове, а "черните"- с 3-цифрени. При сивите, след успешно програмиране, премигва бутон "ТV" два пъти. При черните загасва постоянно светещия бутон "ТV".
Процесът на програмиране започва след еднократно натискане на бутон "ТV". Следва натискане и задържане на бутона "shift" за около 3 секунди, при което дистанционното влиза в режим на програмиране. Следва въвеждането на кода. прави се с нови батерии.
Успех в начинанието
Това кодове за пускане на TV ли са? Имам следния проблем. Телевизорът е Panasonic и не мога да го пусна с дистанционното, въпреки, че пробвах с кодовете. Дистанционното е Hitech. Някой може ли да ми каже как става? Може и на email: popo132_art@abv.bg. Искам да гледам филмче, SOS!

П.П. Иначе, много добра тема!

Последно редактирано от попо : 29-06-2013 на 21:42
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30-06-2013
hakerate hakerate не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 407
Благодари: 5
Получил благодарност:
130 пъти в 52 поста
Сваляния: 163
Ъплоуди: 19
По подразбиране

http://dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=3066
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22-10-2013
Аватара на public enemy #1
public enemy #1 public enemy #1 не е на линия
Риболовец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 32
Благодари: 20
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
По-долу са прикачени кодовете за програмирате на двата вида дистанционни управления за управляване на различни марки телевизори. "Сивите" се програмират с 4-цифрени кодове, а "черните"- с 3-цифрени. При сивите, след успешно програмиране, премигва бутон "ТV" два пъти. При черните загасва постоянно светещия бутон "ТV".
Процесът на програмиране започва след еднократно натискане на бутон "ТV". Следва натискане и задържане на бутона "shift" за около 3 секунди, при което дистанционното влиза в режим на програмиране. Следва въвеждането на кода. прави се с нови батерии.
Успех в начинанието
За китайски дистанционни не стават тези кодове(с много малки изключения).Пробвах с черно и сиво дистанционно новите и старите кодове на тв Samsung T24C300EW...без успех
__________________
Dreambox 800hd estar SIM 3.0,парабола 1.5м
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18-09-2014
аптекар аптекар не е на линия
мераклия
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 108
Благодари: 33
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране Код за дистанционно за тв. NEO

Здравейте, ако някой сподели четирицифрен код за tv NEO ще съм му благодарен, тв-то е lsd 24 инча ами е забито в стената и да му смъкна модела ми е почти невъзможно.
__________________
DM 500HD
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24-03-2016
ксонис ксонис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Даите ми 3цифрен код
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Дистанционни, За, Кодове, на, програмиране


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 10 (0 членове и 10 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
тук можете да споделяте всичко сватзано с кодове за дистанционни управления-универсал нсо ДРУГИ 13 24-01-2013 21:13
Проблем с кодове voltel Емил Богомилов YU-MA-TU / VOLTEL 14 21-12-2010 08:45
кодове за opticum 9500 plam99m Въпроси и отговори 1 07-12-2009 23:08
Дистанционни за DM 500 - 10 бр. - 130 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 17-04-2009 13:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.