The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 05-08-2013
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Смятам да събудя темата. Аз имам такъв приемник даден ми от доставчика на ТВ във вкъщи. При мен след като не бях 8 дни в София се получи следната аномалия. Приемника увисна в режим във който няма часовник и индикиращия диод най в дясно не спира да свети. Почвам да се чудя дали от жегите приемника не се повредил. Средната температура във стаята във която се помещава въпросния приемник е 31 градуса при 34 навън. При температури навън от порядъка на 27-30 градуса температурата във стаята е в рамките на 28 градуса. Няма да е лошо ако някой се е срещал със такъв проблем да сподели решението му, за да го знам от обща култура. Така или иначе ще се обърна към доставчика си на ТВ във София но въпреки това съм длъжен да попитам и ваз някой имал ли е подобен проблем и ако е успял да го разреши как точно е станало това.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 05-08-2013
цвети цветанов цвети цветанов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 73
Благодари: 76
Получил благодарност:
35 пъти в 20 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kolcho Вижте мненията
Смятам да събудя темата. Аз имам такъв приемник даден ми от доставчика на ТВ във вкъщи. При мен след като не бях 8 дни в София се получи следната аномалия. Приемника увисна в режим във който няма часовник и индикиращия диод най в дясно не спира да свети. Почвам да се чудя дали от жегите приемника не се повредил. Средната температура във стаята във която се помещава въпросния приемник е 31 градуса при 34 навън. При температури навън от порядъка на 27-30 градуса температурата във стаята е в рамките на 28 градуса. Няма да е лошо ако някой се е срещал със такъв проблем да сподели решението му, за да го знам от обща култура. Така или иначе ще се обърна към доставчика си на ТВ във София но въпреки това съм длъжен да попитам и ваз някой имал ли е подобен проблем и ако е успял да го разреши как точно е станало това.

Изсъхнали кондензатори на захранващият блок, ако не ти се занимава връщай го на доставчика и вземай друг.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 05-08-2013
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доста греят тия Нети. Не му закривай отворите отгоре с нищо, дръж го на място, на което има как да се охлажда.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
5512, dcrc, neta, приемник, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Приемник за кабелна ТВ - NETA 5512 DCR-C thesaint Приключили продажби 1 08-11-2012 15:42
Продавам NETA 5512 DCR-C и NETA 5510 DCR-C иван_ Приключили продажби 0 21-10-2012 22:31
Продавам DVB-C приемник за цифрова кабелна TV NETA 5512 DCR-C pe6o1975 Приключили продажби 1 13-08-2012 22:15
продавам кабелен приемник neta 5512 dcr-c botod Приключили продажби 0 31-12-2011 19:09
Продавам DVB-C цифров кабелен приемник NETA 5512 DCR-C Зетле Приключили продажби 1 22-09-2011 13:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.