The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #71  
Стар 04-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Процесор sh4- 500 Мхц/ при нас идва като марка" Галакси Иновейшън Аватар" 2 или Триплекс, също го има и в разширение Amiko Alien Triplex/, ако няма проблеми с карти на Булсатком, за което не мога да ти гарантирам, работи добре при мен , най добре с ХДМУ, пробвал съм го и с други имиджи но за него - ХДМУ е балсам, за Опен АТВ , процесора е малко повече натоварен и при мен не работеше стабилно
Идва с терестриален тунер при Триплекса , не знам дали е хибриден , мисля ,че не.
Записи не съм правил , защото нямам такъв навик , тоест не зная прави ли , в какъв формат и прочие.
Ако си с динамично IP , имаш един лек проблем , с вградения dyndns inadyn не дава проблеми , но ако си с no-ip , плъгина, явно не е добре адаптиран и бисквитката има доста явявания с обичайното клатушкане ,като блесна горе в ляво, ако си със статично IP ,нямаш грижи
Мое лично мнение

Последно редактирано от Neo64 : 04-05-2015 на 18:23
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
БатеГойко (05-05-2015)
  #72  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Идва с терестриален тунер при Триплекса , не знам дали е хибриден , мисля ,че не.
Хибриден е Гоче, хибриден е. И на Аватар 2+ и на Аватар 3. Достъчно е да се четат менютата на приемника, а не само да се натискат копчета. Или в караваната няма кабелна, за да се убедиш, че е хибриден? Не разбирам само защо му препоръчваш 3 годишна цепеница, на която отдавна и е минало времето. И с ХДМУ и със СПАРКС. Фрийзва, Забива, и картината е смешна. Ставаш рекордьор по изключване от копчето. Разположено на Задната страна. Аватара 2+ продадох с удоволствие след една седмица ползване. Триплекса го засилих в момента на получаването. С не по-малко удоволствие.

Ето ти линкове за ограмотяване:

http://gi.ua/ru/catalogue?page=shop....&category_id=3

http://gi.ua/ru/catalogue?page=shop....&category_id=3
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на sarivano за този полезен пост
БатеГойко (05-05-2015), турбо (05-05-2015)
  #73  
Стар 05-05-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май всичко,което харесам,има проблеми.Дали не трябваше да взема от Dzumba един от приемниците дето продаваше,ама свършиха...
Все-пак дайте жокер за нещо незабиващо и работещо,макар и не съвсем нов модел,до 250-300 лв. 10Х!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

То смешни картини дал господ, пък като гледам , докъде сме с пробите и менютата , не ще да сме много напред я, щото какво да му пробваме на Force 1+ например/ и той е от същия индустриален полигон като Аватара2, 3 или 133/, и без да му разглеждам менютата , го изтраях , до ребутването на Опен АТВ и в кашона
Караваната съм я паркирал на разклона , има кабел и други аксесоари, нали говорихме , ще пробваме различни декодери с тебе, човека търси нещо до 300 лв, ние с тебе ще пробваме високите класове , не се притеснявай аз ще ги плащам , а ти ще ги пробваш, виждаме се логично нали ,щом имам каравана , ще е с чиния на тавана и с кабел за проби
Проблема е , че някой или по добре никой не се сеща къде е границата на пробите с Енигма , за да спре , че ще изпадне декодера в "боотинг" , много трябва да се внимава с флашването и особено с префлашването и особено , да знаеш кога да "спреш"
На колегата Бате Гойко, търсиш един VisioNet Marvel 1 или едно E3HD, първия е с 751 мхц едно ядро , втория се ъпва до 751 мхц и , цената им е около 200-220 лева , много добра картина , с почти свален найлон, както казват експертите и работят перфектно , купуваш един хибриден Юесби Тунер , който ще ти се върже на 40 кинта, веднага ти давам модел Conceptronic CTVDIGUSB2 и си гледаи кефа
В Царево , вносителя имаше E3HD, миналото лято с помоща на Дзумбата , помъкнах един по дисагите от София , за един амиго тука
Всичко друго с пробите , се обърни към специализирания за проби филиал

х "Иванов",
аз консултирам от тук:
http://es.giclub.tv/index.php?topic=1964.0q порфавор наблегни повечко на характеристиките- Аватар 2+ , е с два DVB S2 кюнеца , ама какво значение има , важни са предстоящите проби и натискане на копчета из караваната и около нея, накрая виждам , ще завършим приятелскис тебе , даже и на Скайп , ще вземем да си говорим ,пусни ми го на лични, какво толкова, сега бримча за " Жастела" , че има трафик

Последно редактирано от Neo64 : 05-05-2015 на 11:01
Отговори с цитат
  #75  
Стар 05-05-2015
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Фрийзва, Забива, и картината е смешна.
Учудвам се защо пишеш абсолютни лъжи.Приемника GOLDEN MEDIA SPARK TRIPLEX (S2 + S2 + T/C) е един от най -добрите.Може да се сравнява като качество на картината с VU+ Duo2 и XPEED LX3 .За фрийзване и забиване е смешно да се говори.Това може да се провери в магазините Скай дигитл в София и Сат+ в Бургас.
Саривано често пише негативни неща за стоките продавани от нашата фирма и ако за него това е удоволствие, четящите остават в заблуда.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 05-05-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Последно досадно питане:
От Formuler F3 и Openbox SX6 HD кой е за предпочитане?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sat PLUS Вижте мненията
Саривано често пише негативни неща за стоките продавани от нашата фирма и ако за него това е удоволствие, четящите остават в заблуда.
Ако се беше вгледал в постовете, щеше да забележиш, че пиша за GI Аvatar 2+ и GI Аvatar 3/Триплекс/. Които едва ли имат отношение към "вашата" фирма. От мароканските творения съм ползвал единствено конвертори Голден Медия, кръгови, които мога да те уверя са пълно дърво на фона на кръговите конвертори GI. Реалният опит не е негатив, а споделяне на впечатления. Предполагам, че и приемниците Ви от този клас са същите дървета. Подчертавам, ПРЕДПОЛАГАМ, съдейки по опита си с аватарите, на които вашите са пълно копие или обратно. Дори неизкушен потребител като Neo64 споделя впечатления, подобни на моите, въпреки ограничените си наблюдения.

Бате Гойко, Формулер или ВУ Зеро са приемниците, които ти се побират в бюджета. По нататък ще си добавиш USB T или T/C тунерче по избор.SX серията на Опенбокс е за определен вид потребление, защото има своите ограничения и особености. И едва ли е за теб. Дори SX9 Combo. Формулер или Ву Зеро са твоите приемници.
http://diablosat.net/bg/47-vu
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-05-2015 на 13:15
Отговори с цитат
  #78  
Стар 05-05-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Бате Гойко, Формулер или ВУ Зеро са приемниците, които ти се побират в бюджета. По нататък ще си добавиш USB T или T/C тунерче по избор.SX серията на Опенбокс е за определен вид потребление, защото има своите ограничения и особености. И едва ли е за теб. Дори SX9 Combo. Формулер или Ву Зеро са твоите приемници.
http://diablosat.net/bg/47-vu
10Х ! Т и С банда не ми трябват,имам ТВ с тунери C,T и S2.
Явно ще се насоча към Формулера,но сондирам мнения,колкото повече впечатления,толкова по-обективна преценка за изходния резултат.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
10Х ! Т и С банда не ми трябват,имам ТВ с тунери C,T и S2.
Явно ще се насоча към Формулера,но сондирам мнения,колкото повече впечатления,толкова по-обективна преценка за изходния резултат.
Не Т и С банд, а Тунери за Ефирна и Кабелна телевизия.)))Винаги е по-удобно всичко да и е в един приемник и да си с едно дистанционно,а ТВ да ти е само монитор. Формулера има дисплей и CI. Това е разликата. останалото е въпрос на възприятие на кутията като цвят и конструкция.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-05-2015 на 14:27
Отговори с цитат
  #80  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Взимай Зеро,от Царево,а по темата,след 12 години проби на все кашони,се вглеждам в картината и махам кашона,аз третирам декодера като инструмент за гледане на ТВ,екстрите ми са през оная,за какво иначе даваме луди пари за LED сега OLED и 2К,4К
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, на, Нов, Помощ, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на приемник тоягата iSpace 2 25-03-2014 17:42
Помощ при избор на LED телевизор захарин ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 10-05-2013 01:52
ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР НА 42" LCD ИЛИ LED ТВ Иванов Иво ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 24 07-11-2012 09:14
Помощ за избор на приемник affe ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 22-09-2012 14:44
Помощ за избор на оператор nusho Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 06-04-2011 21:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.