The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 17-02-2012
NPen NPen не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Домашна сателитна телевизия

Здравейте,

Надявам се да обясните на незнаещия човек като мен, как аджеба може да си направя домашна сателитна телевизия. Първо искам да ви попитам дали е безплатно гледането (за хардуера не естествено). Използвам Булсат от 2 години, но си мисля, че една инвестиция от 600-700 лева ще се възвърне бързо. Мога ли да гледам платените програми на български език като HBO, HBO Comedy, Cinemax и т.н. Какво ще ми трябва като хардуер (мога ли да използвам от моят комплект Булсат нещо). Имам два телевизора, като мисля да си взема такъв, който поддържа HD.

Отново се извинявам, сигурно ви е омръзнало да повтаряте едно и също, но простете ми
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17-02-2012
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Може защо да не може.Като за начало ще ти трябват 3 джаджи за 3-те HBO канала.Тоест купуваш си 3 Cisco Model D9858.Свързваш се с HBO Europe някъде в Унгарско.Те ще ти дадат ауторизация за тези канали.Това е.Просто е не е сложно.Всичко това ако имаш антена 220 см,което е минималното изискване на HBO Bulgaria.Имай предвид,че хора от HBO ще дойдат да те проверяват.По мой груби сметки някъде към 20000 долара ще ти излезе всичко,без таксите към HBO.Успех!!!
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17-02-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Може защо да не може.Като за начало ще ти трябват 3 джаджи за 3-те HBO канала.Тоест купуваш си 3 Cisco Model D9858.Свързваш се с HBO Europe някъде в Унгарско.Те ще ти дадат ауторизация за тези канали.Това е.Просто е не е сложно.Всичко това ако имаш антена 220 см,което е минималното изискване на HBO Bulgaria.Имай предвид,че хора от HBO ще дойдат да те проверяват.По мой груби сметки някъде към 20000 долара ще ти излезе всичко,без таксите към HBO.Успех!!!
Ех как го хвърли във филма, аз пък викам, че с един приемник за 150 лева кака ти си пее всичко, от 30.0w до 90.0е само да имаш кой да ти пусне линийка.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17-02-2012
4799inpl64 4799inpl64 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: софия-кв. левски
Мнения: 192
Благодари: 18
Получил благодарност:
25 пъти в 22 поста
Сваляния: 642
Ъплоуди: 0
По подразбиране е това е оператор

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Може защо да не може.Като за начало ще ти трябват 3 джаджи за 3-те HBO канала.Тоест купуваш си 3 Cisco Model D9858.Свързваш се с HBO Europe някъде в Унгарско.Те ще ти дадат ауторизация за тези канали.Това е.Просто е не е сложно.Всичко това ако имаш антена 220 см,което е минималното изискване на HBO Bulgaria.Имай предвид,че хора от HBO ще дойдат да те проверяват.По мой груби сметки някъде към 20000 долара ще ти излезе всичко,без таксите към HBO.Успех!!!
Човека ви е клиент-а ти го прати в Унгария
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-02-2012
Аватара на Дънди Крокодила
Дънди Крокодила Дънди Крокодила не е на линия
amateur
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 250
Благодари: 605
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NPen Вижте мненията
Здравейте,

Надявам се да обясните на незнаещия човек като мен, как аджеба може да си направя домашна сателитна телевизия. Първо искам да ви попитам дали е безплатно гледането (за хардуера не естествено). Използвам Булсат от 2 години, но си мисля, че една инвестиция от 600-700 лева ще се възвърне бързо. Мога ли да гледам платените програми на български език като HBO, HBO Comedy, Cinemax и т.н. Какво ще ми трябва като хардуер (мога ли да използвам от моят комплект Булсат нещо). Имам два телевизора, като мисля да си взема такъв, който поддържа HD.

Отново се извинявам, сигурно ви е омръзнало да повтаряте едно и също, но простете ми

23.80 на месец + 2,00 за втори тв. = сумата,която си посочил /около 3 години гледане на Булсат пакета за 2 тв с техните приемници./
За какво ти е да се мъчиш повече

ПС.Промоцийка ако хванеш 3 за пет още по-добре.

Последно редактирано от Дънди Крокодила : 17-02-2012 на 18:31
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17-02-2012
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Може защо да не може.Като за начало ще ти трябват 3 джаджи за 3-те HBO канала.Тоест купуваш си 3 Cisco Model D9858.Свързваш се с HBO Europe някъде в Унгарско.Те ще ти дадат ауторизация за тези канали.Това е.Просто е не е сложно.Всичко това ако имаш антена 220 см,което е минималното изискване на HBO Bulgaria.Имай предвид,че хора от HBO ще дойдат да те проверяват.По мой груби сметки някъде към 20000 долара ще ти излезе всичко,без таксите към HBO.Успех!!!
Вито
тази система която предлагаш може ли да се ползва за няколко телевизора или е нужно закупуване и на допълнителни устройства което да оскъпи системата?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17-02-2012
Аватара на manolovplamen
manolovplamen manolovplamen не е на линия
Букмейкъра
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 144
Благодари: 67
Получил благодарност:
73 пъти в 25 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 0
Lightbulb

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Може защо да не може.Като за начало ще ти трябват 3 джаджи за 3-те HBO канала.Тоест купуваш си 3 Cisco Model D9858.Свързваш се с HBO Europe някъде в Унгарско.Те ще ти дадат ауторизация за тези канали.Това е.Просто е не е сложно.Всичко това ако имаш антена 220 см,което е минималното изискване на HBO Bulgaria.Имай предвид,че хора от HBO ще дойдат да те проверяват.По мой груби сметки някъде към 20000 долара ще ти излезе всичко,без таксите към HBO.Успех!!!
Благодаря за съвета, направих всичко каквото си казал и съм много доволен. Дойдоха хората от НВО и ми инсталираха Циското обърнаха беседката към унгарско, преведоха ми към 19948.74$ по моята сметка и сега си гледкам безплатно!!!!

п.п.1-И аз бях клиент на Булсат!

п.п.2-В момента се смея много ха ха ха ха ха ха
__________________
Когато те боли глава!!! Удари я в стената , така поне ще знаеш защо те боли!!!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manolovplamen за този полезен пост :
denkata (18-02-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
домашна, Сателитна, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем със сателитна телевизия хондоман Въпроси и отговори 13 01-08-2011 09:28
Евтина сателитна телевизия на вилата иван-иванов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 20 02-12-2010 14:45
Иран заглушава сателитна телевизия dsc ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 31-05-2010 20:51
Как гледате кодирана сателитна телевизия ? ivo Анкети 6 25-04-2009 23:31
Как да гледам сателитна телевизия на работа ? bgsysadmin DREAMBOX 1 27-06-2008 09:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.