The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-11-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Voyo става платена услуга

Лондон. Central European Media Enterprises (CME), които притежават bTV Media Group, анонсираха че ще променят свободния достъп до онлайн платформата си Voyo. От началото на следващата година ползването на услугата ще се заплаща на месечна база в пет нови пазара – Чехия, Словакия, България, Румъния и Хърватска. В Словения потребителите вече трябва да имат абонамент, за да гледат видеа във Voyo. В замяна на плащането потенциалните зрители на публикуваните материали ще имат неограничени права за гледане на всичко публикувано в сайта, без да бъдат прекъсвани от реклами. Цената се очаква да бъде съпоставима с тази на билет за кино. Voyo има над 1.2 милиона редовни потребителя в шестте държави, където се предлага. Статистиките сочат, че засега те проявяват най-голям интерес към оригиналните програми, произведени на местните пазари.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-07-2016
Аватара на пстойков
пстойков пстойков не е на линия
Братовчед на Фред
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Не знам
Мнения: 289
Благодари: 353
Получил благодарност:
181 пъти в 92 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

имам код за 40% отстъпка при абонамент, валиден е до 15.08. на мен не ми трябва, ако някой иска да ползва тази услуга, мога да му го подаря
Цитирай:
Необходимо е преди това да бъде създадена потребителска регистрация и следпотвърждаването й да бъде въведено валидно платежно средство - дебитна или кредитна карта. След това изберете желания абонаментен срок и въведе Промоционалния код според указанията на страницата. Най-изгодна отстъпка на месечна база се получава при избор на по-дълъг абонаментен период.
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23-07-2016
nfogamez nfogamez не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

давай
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20-11-2016
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

значи гледам аз преди малко на войоБГ,
на бтв комеди пише ХД , това само за войо или изобщо е ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20-11-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добавиха го във войо преди месец-два, колко е HD не се знае, за канали такива още нищо не се чува...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20-11-2016
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 628
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има ли балами,да плащат за тази услуга?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20-11-2016
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моля, нека някой, който ползва услугата да сподели дали съдържанието е в ХД формат, по специално ме вълнуват мачовете дали са в ХД, но също така и другите предавания, филми и сериали?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23-11-2016
Аватара на колди
колди колди не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 169
Благодари: 105
Получил благодарност:
58 пъти в 40 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Моля, нека някой, който ползва услугата да сподели дали съдържанието е в ХД формат, по специално ме вълнуват мачовете дали са в ХД, но също така и другите предавания, филми и сериали?
Ползвам услугата за компютър,около половин година.Моите наблюдения за качеството,по време на живи предавания,тип Ферми,мачове и други,понякога видеото буферира.Предполагам многото маймунки на клонакапацитета на платформата,явно доста се натоварва.Изключвам проблема да е при мен,ползвам оптика и интернета ми е доста бърз.Мачовете изобщо не са HD,като започнат прякото излъчване по Ринг, Бтв Екшън,заставките HD на каналите изчезват и е мазало.Не,че когато ги има е по добрена не пряките предавания.Относно филмите,има две качества за избиране от плеяра,ниско LQ и високо HQ,което е много далече от истинско HD!За платформата за смарт телевизори нямам наблюдение,но предполагам,че е същото.Като цяло се надявам в близко бъдеще да вдигнат нивото,все пак това им е платена платформа!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на колди за този полезен пост :
Радо1948 (23-11-2016)
  #9  
Стар 06-02-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има ли тук абонати на платената платформа на bTV - Voyo?
При мен по време на Шоуто на Николаос Цитиридис не може да се гледа.
Целта е друго предаване, но явно сървърите по това време са силно претоварени - само накъсва и картината замръзва за по минута-две, независимо какво пуснеш. Интернета ми е перфектен, а през деня няма проблеми.
При вас подобни наблюдения има ли?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
voyo, платена, става, услуга


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стартира Voyo.bg (bTV VOD) ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 13 20-03-2012 22:11
Google разработва ТВ услуга за търсене Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 09-03-2010 16:20
Спътниковата платена тв в Източна Европа е със висок ръст ТИНТИН Новини 0 15-11-2009 12:00
Astra: HD Plus като предварително платена услуга berks HDTV нови канали и новини 3 20-07-2009 15:56
Canal+ стартира нова услуга ТИНТИН Новини 0 19-06-2009 11:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.