The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-04-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

От Вивата и Теленор изглеждат сериозно притеснени, та ще видим. Може да имат вътрешна информация.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26-04-2015
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
От Вивата и Теленор изглеждат сериозно притеснени, та ще видим. Може да имат вътрешна информация.
Ами как няма да са притеснени, свършва лапачката.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26-04-2015
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те Теленор поне си оправиха мрежата ,ама вивашита ше ги отнесат ,ако разбира се имат качествена услуга!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-04-2015
Мастер Джедай Мастер Джедай не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 36
Благодари: 336
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
От Вивата и Теленор изглеждат сериозно притеснени, та ще видим. Може да имат вътрешна информация.
В какъв смисъл са притеснени? Служителите им, с които имате контакт са притеснени или нещо друго? Защото не виждам да предлагат нови оферти, услуги или промоции.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-04-2015
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 311
Благодари: 43
Получил благодарност:
76 пъти в 52 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Притеснени - друг път!
Нека първо да стартират услугите, пък после да пишем.

Не забравяйте, че в мобилните услуги, както и в енергетиката си имаме "либерализиран" триалистичен монопол. Който може да бъде разбит само от "управляващите", при желание или за наказание. Които и да са те. Справка - КТБ.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26-04-2015
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То това е зора да тръгнат после е ясно какво ще стане ,особено за мобилния нет офертите са смешни особено като ти свършат мегабайтите на пълна скорост, все едно са ти го спряли,ако при Булсата не е така много ще спечелят!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-04-2015
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,213
Благодари: 603
Получил благодарност:
473 пъти в 336 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenrec Вижте мненията
То това е зора да тръгнат после е ясно какво ще стане ,особено за мобилния нет офертите са смешни особено като ти свършат мегабайтите на пълна скорост, все едно са ти го спряли,ако при Булсата не е така много ще спечелят!
При булсата най вероятно няма да е така поне за 9 лева получаваш 4 Mbps така е описано в сайта им а за 19 лева 14 Mbps колко ще ги има тези скорости не знам
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26-04-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мастер Джедай Вижте мненията
В какъв смисъл са притеснени? Служителите им, с които имате контакт са притеснени или нещо друго? Защото не виждам да предлагат нови оферти, услуги или промоции.
В смисъл, че месеци преди стартирането на Булсатком мрежата, останалите оператори, изведнъж, свалиха цените на планове от 100лв. на 20лв. и продължават да ги държат на тези цени. Не стига това, ами и на втория месец от ниските цени, удвоиха нета или минутите, в зависимост от плана и потребностите. В момента също се трепят във Виваком, само и само да заковат с поне 1 година договор. Преди 2 седмици ме търсиха от търговския им отдел, защото договорите на фирмените ми карти са изтекли преди година и нещо и аз не ебавам да ги преподпиша, защото нищо не и предлагат насреща, освен обща отстъпка от 10лв. на месец, което буди смях. Та искаха да ми пращат техен служител, в удобно за мен време, дори събота и неделя и където аз им кажа, можело и вкъщи да дойдат. Пак ги разкарах, но е факт, че това не са ми предлагали до момента.

Скоро, съвсем случайно се срещнах /по работа/ с човек от съпорта на новата мрежа на Теленор, който ми каза, че е въпрос на максимум месец и нета им стана най-добрия. Всичко било инсталирано, оставало да настроят новата техника и да доизчистят интерференции и бла-бла... Колко е вярно, не знам, но пак е факт, че се разбудиха всичките.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Златанов за този полезен пост
gogyto (26-04-2015), Веско (26-04-2015), Мастер Джедай (26-04-2015)
  #19  
Стар 26-04-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Вярно е това за Теленор ,определено норвежците показаха,че искат да развият мрежата и с инвестициите си го доказват. И аз не вярвах ,но се бачка по 24 часа за да се подобри мрежата. Другото което забелязвам е промяна в отношението на служителите към всички клиенти в положителна посока. 12г им бях абонат и миналата година минах на виваком ,но там всичко е докато те привлекат за абонат след това духаш супата, да не говорим за фирмените да не се налага да се прави промяна по картите отнема седмици ,а за нова услуга чаках месец и накрая им теглих една! Съжалявам само ,че подписах за 2г иначе досега да съм ги отсвирил.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26-04-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз щях да прехвърлям групата от Вива към Глобул /точно преди ребрандирането/, но кифлата, която ми бяха дали за акаунт мениждър, при направена и описана оферта, направи опит да ме убеди, че не съм бил разбрал за едни пари нещо... Накарах я да си извади тефтера, в който беше описала всичко и след като ѝ показах какво точно ми е оферирала, я изгоних от офиса. Дойде друга, която беше супер любезна, обясни ми всичко, както и ми каза, че колежката ѝ ми е предложила това, с ясната мисъл, че ме подвежда, че това ѝ е практика на тази колежка и т.н. След като уточнихме, че аз искам офертата, която я имаше на колежката в тефтера, а тя не може да ми се предостави, я отсвирих, както и Глобул. След като ми е предложено, си го търся като бащиния, ако ще каквото ще да става. В резултат аз съм на безсрочен при Виваком, а Глобул са 10 карти назад, защото там работят хора, които подвеждат. Ако не ми го бяха предложили, офертата им също беше отлична, но след като ми го предлагат и искат да ме заблудят - пътя, чантата и за хляб.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4Джи Ком, Булсатком, ефир, За, Макс Телеком, мобилни, получиха, услуги


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
Нови "облачни" услуги от "М-Тел" за бизнеса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 21-10-2011 01:48
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 21:08
bTV, Нова българска медийна група и собствениците на "24 часа" и "Труд" битка за ефир dido sat 2010 Дъра-Бъра 0 18-02-2011 18:40
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.