The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 28-10-2016
Аватара на Ивайло Цанков
Ивайло Цанков Ивайло Цанков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 494
Благодари: 18
Получил благодарност:
146 пъти в 111 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре

След прилапването на ПауърНет преподписах с Булсатком и от там се видях в чудо на чудесата. След няколко спирания за по 2-3 часа що годе тръгна, закупих нов рутер, но след 3 неуспешни опита да ме свържат с техник който да активира МАКа се отказах та така до 21ви когато нета незнайно кога умря. След около 6-7 разговора с безкрайно нелюбезни телефониски успяха да ме свържат с техник който каза, да има проблем в района, но се работи и идва екип. След два дена чакане и още разговори ми се обясни , че срока за центъра на София за реагиране бил 72часа, имало го в договора а такова нещо в договора няма. В събота тръгнах лично да подам сигнал и оплакване към офис който беше даден , че работи в събота да ама се оказа че , не работи от там ме насочиха към друг който също се оказа , че не работи, след позваняване викат ми тръгвайте към офиса в Хладилника само той работи. В неделя намерих Ел. Техник който без да им пипа кутиите успя да пусне ток към суичовете им и тръгна някъкъв нет. В понеделник пак неясно по кое време нета пак е умрял, след поредни обаждания и скандали казаха , че проблема е сериозен знаят за него и дават нови 72 часа. В сряда след 14 разговора отидох до офис където служителката се опита да помогне , но каза че имало само едно подадено обаждане , но било след спиране на тока, те не били виновни и след тръгване на тока се било оправило. След още безброй скандали и заплахи се оказа , че съм бил станал приоритет и проблема беше отстранен за около 15 мин, за съжаление виновна излезе само служителката в офиса която единствена се опита да помогне.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, РАБОТА, са, сладури, страна, тия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Подигравка с цените от страна на Булсат TUISTERa ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 06-02-2015 19:27
В САЩ вече започва работа по построяването на спътника на "Булсатком" Kosme ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 37 28-01-2013 19:56
Тъмната страна на Android spgi GSM мобилни комуникации 0 04-11-2011 10:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.