The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > IPBOX

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24-06-2010
veni veni не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vml Вижте мненията
Може ли някой да даде готов списък с каналите за този имидж.
Ми то няма списък с канали специалмо за този имидж

Може да използваш същия списък с канали който позваш за сифеам
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-06-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каква е паролатаза фтп?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24-06-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veni Вижте мненията
Ми то няма списък с канали специалмо за този имидж

Може да използваш същия списък с канали който позваш за сифеам
Имам списък правен на сифтима отпреди година и като го сложа ще има проблеми затова питам. Кажете каква е паролата че не я намирам.

Да заработи имиджа и то на дял от харддиска дано да е задълго без проблеми. Инфото за предаванията излиза на маймуница има ли някой фонт за смяна? Поздрави на всички и повече да се престрашат да тестват. Благодарности на Uniqad за напътствията и помощта !!!

Последно редактирано от vml : 24-06-2010 на 18:42
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24-06-2010
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,076
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

root
relook
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24-06-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо някой от инфото на каналите излиза на маймуница а на бтж к1 нова излиза добре? При вас как е?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26-06-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема е ясен, има огранияение за броя на спътниците на 209 а дядо Феодор е сложил повече това е написал той в своя сайт. И днес като влезох в настройките за спътниците исках да изтрия тези дето са ц банда и пак изписа епик и при повторно бутване изписа ERR на дисплея и пак неиска да зареди имиджа но радостното е че всички други партишъни се бутват и зареждат. За жалост нямам лог защото не бях пуснал дебъг мода. Други също споделят за проблема въпроса ми е има ли някакъв начин ръчно да се редуцира списъка на сателитите?

Последно редактирано от vml : 26-06-2010 на 20:02
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29-06-2010
zgeorgiev zgeorgiev не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 13
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
Не съм се мъчил най-много щото тоя имидж не го ползвам заради липсата на онлайн плъгините,липсата на ECM инфо и трудната смяна на емулаторите,но го тествам.Този път "гредата" беше голяма:мрежата по никакъв начин не искаше да си запомни IPто,нито ръчно,нито по DHCP.Емулатора не се стартира,казва нещо от сорта че не се поддържа,ръчно стартиран работи.Не иска да "види" USB хард диск,така че,back to sif team 12413
Здрасти Веско,

Не знам дали не си се отказал вече, но в случай, че още го мъчиш ПГИ, ще ти кажа, че си в голяма грешка като си мислиш, че в имиджа липсва ЕСМ инфо и емулаторите се сменят трудно. Прикачвам ти скриптове, които ще те убедят в обратното. Лично аз ги ползвам от няколко месеца и нямам оплаквания. Така както са при мен, жълтия бутон показва ЕСМ инфо (от тази версия вече и при инкубус), зеления сменя емулаторите от зададените му (в моя случай мгкам и инкубус), а червения бутон рестартира емулатора.
Знам, че си тествал какво ли не, но явно не си се задълбочил върху ПГИ достатъчно, иначе нямаше да го смениш за СИФ при никакви обстоятелства. Аз поне не бих...

scripts.zip

ПП Някой може ли да ми даде линк към USB версията на ПГИ 0.7, защото този в другата тема казва, че файла е премахнат. Благодаря
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30-06-2010
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,076
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Кой модел ти e приемника? Ако е 900HD ще пусна нов линк по-късно! За съжаление нямам права да си ъпдейтвам темите и редактирам началните постове в тях! Моля, админа да ми разреши поне за темата "PGI 0.7 USB version!"

ПП: Ето нов линк за usb версията на PGI 0.7 за IPBOX 900HD - 900
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!

Последно редактирано от uniqad : 30-06-2010 на 16:13
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30-06-2010
zgeorgiev zgeorgiev не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 13
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

10x
Отговори с цитат
  #30  
Стар 01-07-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zgeorgiev Вижте мненията
Здрасти Веско,

Не знам дали не си се отказал вече, но в случай, че още го мъчиш ПГИ, ще ти кажа, че си в голяма грешка като си мислиш, че в имиджа липсва ЕСМ инфо и емулаторите се сменят трудно. Прикачвам ти скриптове, които ще те убедят в обратното. Лично аз ги ползвам от няколко месеца и нямам оплаквания. Така както са при мен, жълтия бутон показва ЕСМ инфо (от тази версия вече и при инкубус), зеления сменя емулаторите от зададените му (в моя случай мгкам и инкубус), а червения бутон рестартира емулатора.
Знам, че си тествал какво ли не, но явно не си се задълбочил върху ПГИ достатъчно, иначе нямаше да го смениш за СИФ при никакви обстоятелства. Аз поне не бих...

Прикачен файл 3158

ПП Някой може ли да ми даде линк към USB версията на ПГИ 0.7, защото този в другата тема казва, че файла е премахнат. Благодаря
Аз бях най върлия привърженик на е2 за айпибокс и честно да си призная от 5 дни вече съм на PGI и съм много доволен и определено мога да кажа че става за гледане във всяко едно отношение, Е2 никога няма да става за гледане защото така са решили корейците. Аз съм с usb версията инсталирана на диска и имам проблем само със смяната на скина неиска да тръгне с друг, но не е болка за умиране. И накрая на е2 и остана само едно предимство плугина за субтитрите надявам се скоро и тук да го напишат. Поздрави от мене имиджа си заслужава. Лично на мене ми омръзна да чакам читава е2 която да става, а този имидж е перфектна алтернатива. Сифтима е по тромав и по неудобен. И накрая смяната на имиджа с копиране на всички готови настройки е 5 минути.

Последно редактирано от vml : 01-07-2010 на 22:29
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
owashi, pgi, v07


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.