The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДОКУМЕНТАЛНИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-01-2013
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Премиерите по Crime & Investigation Network през януари 2013 г.


Януари 2013 г.

ЗЛОТО ОТБЛИЗО (1-ВИ СЕЗОН, 2-РА ЧАСТ)
НОВ СЕРИАЛ ПО CRIME & INVESTIGATION NETWORK
ВСЕКИ ВТОРНИК ОТ 23,00 Ч., ПРЕМИЕРА НА 22 ЯНУАРИ (10x1 ЧАС)



Това са необичайни престъпления, извършени от обикновени хора. Сред тях са съседът, който винаги поздравява любезно, приятелят – душата на всяко парти, колегата, редовно черпещ с кафе. И в същото време тези лица не се поколебават да убият, изнасилят, обезобразят или наранят. Изглеждат, говорят и се държат като всеки един от нас, но са въплъщение на злото и са извършили престъпления, шокирали света. Поредицата ни среща с хората, познавали, обичали и някога изпитвали доверие към индивиди, търсени за ужасяващи злодейства; хора, съжителствали, смели се щастливо или изпитали сърдечността и топлината на човек, оказал се чудовище – съпруги и дъщери, съпрузи и синове, приятели, съседи, следователи и прокурори, срещнали се със злото лице в лице.


СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА2-РИ И 3-ТИ СЕЗОН
НОВ СЕРИАЛ ПО CRIME & INVESTIGATION NETWORK
ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК ОТ 22,00 Ч., ПРЕМИЕРА НА 17 ЯНУАРИ



„След първите 48 часа” е продължение на „Първите 48 часа” и представя в тяхната цялост някои от най-вълнуващите случаи, показани в първия сезон. Посредством пространни разговори с лица, свързани по един или друг начин със случилото се – следователи, прокурори, адвокати от защитата, близки на жертвите, а понякога дори със самите престъпници, „След първите 48 часа” ни запознава подробно с разследванията на различни убийства – от извършването им до ареста на злодея, процеса и последващите събития. С помощта на ексклузивни интервюта, а в някои случаи и кадри от самия процес, поредицата повежда зрителите на драматично и емоционално пътуване, по време на което научаваме колко силно е въздействието от убийството върху всички, засегнати от него.

НЕ СЪМ ГО ИЗВЪРШИЛ АЗ
НОВ СЕРИАЛ ПО CRIME & INVESTIGATION NETWORK
ВСЕКИ ВТОРНИК ОТ 22,00 Ч., ПРЕМИЕРА НА 15 ЯНУАРИ (6X1 ЧАС)



Ексклузивната нова поредица по CrimeandInvestigationNetwork „Не съм го извършил аз” представя някои от най-значимите съдебни грешки в съвременната история на правораздаването, запознавайки ни с тъмната страна на една система, която изпраща зад решетките хиляди невинни хора. Всеки епизод осветлява конкретен случай, като не просто обрисува пълна картина на разследването на даденото престъпление, но и разкрива мъчителните лични истории на засегнатите от неправомерно проведения съдебен процес, както и борбата им за постигане на справедливост и изправяне на грешката. „Не съм го извършил аз” представя случаите на Рей Кроун, Кларънс Елкинс, Роналд Котън, Алтън Логан, Дюи Бозелта и Уилям Дилън.

АЗ ОЦЕЛЯХ5-И СЕЗОН
НОВ СЕРИАЛ ПО CRIME & INVESTIGATION NETWORK
ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК ОТ 22,00 Ч., ПРЕМИЕРА НА 14 ЯНУАРИ (11x1 ЧАС)



Какво ще направите, ако се изправите лице в лице със смъртта? Какво дава сили на човек да се бори, за да оцелее? Дали става въпрос за късмет, шанс или инстинкт? Поредицата „Аз оцелях” представя в директен, лесен за възприемане, но и кинематографически стил, под формата на разговори – интервюта, историите на оцелели в опасни ситуации. Тези хора обясняват със собствени думи как са се справили с невероятно трудни обстоятелства и какво им е помогнало да преживеят събитие, променило живота им завинаги. „Аз оцелях” представя истински драматични истории по директен и откровен начин.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2013, crime, investigation, network, ПО, през, премиерите, януари


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Премиерите по MGM през януари 2013 г. Chello Central Europe ФИЛМИ 0 02-01-2013 18:30
Премиерите по Outdoor Channel през януари 2013 г. Chello Central Europe ДРУГИ 0 27-12-2012 13:51
Новото по Crime & Investigation Network през май 2012 г. Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 19-04-2012 17:39
Най-интересното по Crime & Investigation Network през октомври 2011 Chello Central Europe ДРУГИ 0 03-10-2011 12:51
Crime & Investigation Network - премиерите през октомври Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 11-10-2010 15:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.