The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #581  
Стар 27-07-2021
Ж0Р0 Ж0Р0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от notwist Вижте мненията
Пробвах. Гледайки битрейт анализатора, input bitrate-a е същия като на auto режима (5500-7000 kbps при HD-тата, до 17-17 500 при Eurosport 4К). Продължавам да смятам, че при цифровата дава една идея по - чист, crisp image. Може би пък на по-малък размер ТВ не се усеща разлика.
Да, да ... качеството определено не е нещо изумително. Им нужда от малко повече битрейт, ама - к'вото-такова. Но определено има разлика между ауто и 7мб постоянно. При ауто-то има едни моменти на "пропадане" ма качеството, когато става видимо по-зле, при 7мб CBR това го няма ... май :-) :-) :-).
Отговори с цитат
  #582  
Стар 27-07-2021
ИПТВ ИПТВ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 18
Благодари: 7
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Един лаишки въпрос - ако си купя няколко Mi Box S-а и си инсталирам EON приложението, колко от тях могат да работят едновременно? Мисля че имаше ограничение до 3, но не съм сигурен.


И това по никакъв начин не се отнася до ЕОН боксовете и приложенията предоставени от Виваком, нали (нещо напълно отделно е, както мобилното приложение или приложението за Windows).
Отговори с цитат
  #583  
Стар 27-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във формата им за поръчка са изброени следните устройства:



Гледаш на три устройства едновременно. Но не става ясно много добре дали може да гледаш на три еднакви устройства (например еон-боксове), или трябва да са различни (телевизор, приемник или телефон например). Защото под иконката на SMART TV пише 1TV. Може би същото важи и за другите устройства.

Най-добре се обади на 123 и ги питай. Ако ти дигне оная неориентираната кака с която аз говорих, й предай един поздрав от мен!
Отговори с цитат
  #584  
Стар 27-07-2021
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 324
Благодари: 27
Получил благодарност:
70 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИПТВ Вижте мненията
Един лаишки въпрос - ако си купя няколко Mi Box S-а и си инсталирам EON приложението, колко от тях могат да работят едновременно? Мисля че имаше ограничение до 3, но не съм сигурен.


И това по никакъв начин не се отнася до ЕОН боксовете и приложенията предоставени от Виваком, нали (нещо напълно отделно е, както мобилното приложение или приложението за Windows).
Към този,момент е безумие да купуваш mi box.Еон приемника е по-добре.Поне засега....
Отговори с цитат
  #585  
Стар 27-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тук някой питаше как да подкара NETFLIX на EON бокс, и ако приемника им не е сертифициран, то Mi Box S е. Ако става дума само за гледане на Netflix и мултимедия е перфектен, макар и с остарял хардуер.

Вече на пазара в Китай е пуснат новия Mi Box 4S Pro, който е с по-съвременен хардуер, но ще дойде в Европа сигурно чак в началото на есента или към края на годината...

PS. Я виж ти... в BROS вече го очакват - https://brosbg.com/xiaomi-mi-tv-box-...-product-19782




PS2. Има и други сертифицирани от Netflix приемници. Ако държи на мощен хардуер за да цъка игрички - nVidia Shield е отлично решение със сертификат от Netflix, но два пъти по-скъп от MiBox.


Последно редактирано от Светия Дух : 27-07-2021 на 20:12
Отговори с цитат
  #586  
Стар 27-07-2021
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Във формата им за поръчка са изброени следните устройства:



Гледаш на три устройства едновременно. Но не става ясно много добре дали може да гледаш на три еднакви устройства
Най-добре се обади на 123 и ги питай. Ако ти дигне оная неориентираната кака с която аз говорих, й предай един поздрав от мен!
Може на телефони, може и на повече еднакви устройства, знаеш как става
Отговори с цитат
  #587  
Стар 27-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Недей да цитираш само извадки от написаното и да се правиш, че не вникваш в смисъла на въпросите и отговорите, само за да си начешеш клавиатурата.

Човека питаше дали на няколко андроид-приемника едновременно може да си инсталира EON приложението и да гледа с един акаунт. Аз се съмнявам, че ще може.

Цитирай:
Първоначално написано от ИПТВ Вижте мненията
Един лаишки въпрос - ако си купя няколко Mi Box S-а и си инсталирам EON приложението, колко от тях могат да работят едновременно?
То няма и какво да се съмнявам - пише си цената за всяко допълнително устройство отделно:


Последно редактирано от Светия Дух : 27-07-2021 на 20:47
Отговори с цитат
  #588  
Стар 27-07-2021
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Недей да цитираш само извадки от написаното и да се правиш, че не вникваш в смисъла на въпросите и отговорите, само за да си начешеш клавиатурата.

Човека питаше дали на няколко андроид-приемника едновременно може да си инсталира EON приложението и да гледа с един акаунт. Аз се съмнявам, че ще може.



То няма и какво да се съмнявам - пише си цената за всяко допълнително устройство отделно:
Нормално е за теб да се съмняваш и чудиш
Типично за теб - всяко мое мнение на съмнение.....
Аз съм споменал в темата,че е възможно да се инсталира на няколко,еднакви устройства, но да не са любимите ти,кастрирани Mi Box и подобни!!!

Гледай си картината и продължавай да се чудиш
Една шматка мислила,мислила и умряла,та и ти само се потиш
Отговори с цитат
  #589  
Стар 27-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе кой ще те чете теб от преди две седмици какво си написал…
Да се беше самоцитирал, вместо само да търкаш клавишите.

Айде, понеже поста ти е полезен, ще те цитирам аз:

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
…ЕОН, който съм пуснал на 2 качествени андроид бокса с еднакви МАС, еднакви имиджи и еднакви процесори S912 !
И после кажи, че не съм дал мойте 5 ст. по темата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
yavor1 (27-07-2021)
  #590  
Стар 27-07-2021
Стоянов_ Стоянов_ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2021
Мнения: 20
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Smart TV и Андроид Бокс се водят/разпознават като Андроид ТВ. Така ме стандартно би следвало да може да се гледа само на 1 Смарт ТВ или Андроид бокс. Не знам, ако се sideod-не приложението(ако го има някъде) дали ще стане, но предполагам навигацията ще е тегава.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 143 (6 членове и 137 гости)
AleksK, zoro35813, баисар, ГДС11, Пешито, Себастиян


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.