The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 16-01-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Адаш не ви знам проблемите ама си оправете номера в Еконт защото вашата тв е записана на моя номер и постоянно получавам смс-и за доставки от по няколко хилядарки,че ми писна да се разправям с тия от еконта всеки път уж трият номера и на другия ден пак същото.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16-01-2012
слави1953 слави1953 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Адаш не ви знам проблемите ама си оправете номера в Еконт защото вашата тв е записана на моя номер и постоянно получавам смс-и за доставки от по няколко хилядарки,че ми писна да се разправям с тия от еконта всеки път уж трият номера и на другия ден пак същото.
Още утре ще им се обадя за да се поправи тази допусната грешка.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16-01-2012
карлосон карлосон не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи - инсталирах последния фърмуеър на Филипса, но проблема си остана. Интересното за мен е, че това пропадане на звука не се проявява при всички цифрови канали, а само при някои - Diva, Animal Planet, BNT2, Плевен-Спринт... и други, но не съм си правил труда да проверя всички и да направя списък.
Дано с пускането на новата техника да се оправят нещата, защото проблема не е толкова фатален, но си е дразнещ - особено когато дадена програма не е със субтитри, а е дублирана.

Така и така, след като тук има представител на Плевен-Спринт, искам да попитам и още нещо: Ползвам CAM модул BestCas, който не е с карта, а с вграден софтуер. Нямам намерение в близко бъдеще да сменям доставчика на кабелна телевизия, но ако приемем хипотетично, че реша да премина към друга кабелна телевизия, какво ще стане с въпросния CAM? Може ли да се замени с такъв, който използва карти и не е с вграден софтуер, или би си останал завинаги неизползваемо мой?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17-01-2012
слави1953 слави1953 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от карлосон Вижте мненията
Значи - инсталирах последния фърмуеър на Филипса, но проблема си остана. Интересното за мен е, че това пропадане на звука не се проявява при всички цифрови канали, а само при някои - Diva, Animal Planet, BNT2, Плевен-Спринт... и други, но не съм си правил труда да проверя всички и да направя списък.
Дано с пускането на новата техника да се оправят нещата, защото проблема не е толкова фатален, но си е дразнещ - особено когато дадена програма не е със субтитри, а е дублирана.

Така и така, след като тук има представител на Плевен-Спринт, искам да попитам и още нещо: Ползвам CAM модул BestCas, който не е с карта, а с вграден софтуер. Нямам намерение в близко бъдеще да сменям доставчика на кабелна телевизия, но ако приемем хипотетично, че реша да премина към друга кабелна телевизия, какво ще стане с въпросния CAM? Може ли да се замени с такъв, който използва карти и не е с вграден софтуер, или би си останал завинаги неизползваемо мой?
Карлосон , ако ти е възможно , обади се в офиса в четвъртък и ме потърси. Ще се уговорим кога да дойдат техници при теб и да пробват какво ще се случи , ако се постави Конакс модул. Ако той ти хареса повече ще ти го подменим.
Поздрави
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18-01-2012
карлосон карлосон не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За модула питах просто информативно. По принцип нямам претенции и забележки към този, с който съм сега. На няколко пъти ми се е случвало да ми изпише "кодирана програма" или да се разминават картина и звук, но след като изключа телевизора, извадя и сложа отново модула, се оправя. Ако изникне някакъв проблем, ще се обадя. Благодаря за съдействието!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18-01-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Задължително пробвай с друг модул!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
миро21 (29-01-2013)
  #27  
Стар 18-01-2012
sladkija sladkija не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 35
Благодари: 10
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

АЗ съм от гр.Троян, но и ние сме към Оптиспринт.От Плевен идва оптика до Троян.И аз имам проблем ама не е болка за умиране.С приемник Нета съм и там забелязвам, че канали който има субтитри на тях или нещо с надписи дори реклами, обяви каналите бучат и пращят гадно.Смених скарта с хубав на Хама ама все тая, пак си пращи и бучи.Усилих приемника до край, както ме посъветва служителя уж да се оправи този шум ама не става.Незнам дали е до приемник или нещо друго, защото казаха,че приемниците DC, са по чуствителни на сигнал от нетата, а там не забелязвам такива смущения.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18-01-2012
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вържи един коаксиален кабел между изхода на приемника и антенния вход на телевизора и брумът ако не изчезне съвсем, то значително ще намалее.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19-01-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkija Вижте мненията
АЗ съм от гр.Троян, но и ние сме към Оптиспринт.От Плевен идва оптика до Троян.И аз имам проблем ама не е болка за умиране.С приемник Нета съм и там забелязвам, че канали който има субтитри на тях или нещо с надписи дори реклами, обяви каналите бучат и пращят гадно.Смених скарта с хубав на Хама ама все тая, пак си пращи и бучи.Усилих приемника до край, както ме посъветва служителя уж да се оправи този шум ама не става.Незнам дали е до приемник или нещо друго, защото казаха,че приемниците DC, са по чуствителни на сигнал от нетата, а там не забелязвам такива смущения.

Изолирай зануляването на мрежовия кабел на телевизора , много често помага дано и в твоя случай това е проблема
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Никола67 за този полезен пост :
sladkija (25-01-2012)
  #30  
Стар 24-01-2012
карлосон карлосон не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от слави1953 Вижте мненията
Карлосон , ако ти е възможно , обади се в офиса в четвъртък и ме потърси. Ще се уговорим кога да дойдат техници при теб и да пробват какво ще се случи , ако се постави Конакс модул. Ако той ти хареса повече ще ти го подменим.
Поздрави
Тази вечер btv постоянно изчезва и ми изписва "Видеоформатът не се поддържа". Май ще се обадя в офиса да пробваме с друг модул...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
плевен, Спринт


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-T Плевен спасик ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 22 11-10-2013 11:35
Плевен, Ловеч и Троян са първите градове от проекта „TV7 в България” ТИНТИН ДРУГИ 0 12-04-2011 12:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.