The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-08-2013
Цветомир_Илиев Цветомир_Илиев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за LED TV

Здравейте, колеги
Изчетох сигурно над 100 теми (и стари и нови) във връзка с мнението ви за телевизори и ако трябва да съм честен има много и разностранни позиции както за марките така и за диагоналите им и тн и тн и тн
Молбата ми е да ме посъветвате за марка и може би модел тв. Насоките ми са ~900/1000 лв устройват ме и 32 и 42 инча (не съм грандоман, но пък има много разлика в марките и размерите им ?!) като искам да ми дадете и мнението си за това, "ДА имаш" смарт тв и дали е необходимо като опция? Има ли смисъл да има 3D функция според вас? и Кой модел от пазара за момента може да се "титулова" като най-успешно съотношение цена/качество?
П.С. Адски голям фен съм на SONY, но в тази наша държава са ужасно скъпи ... безбожно е ...
П.С. 2 Мой познат има Samsung Series 5 32'' с 3D иии много го хвали, но искам да чуя вашите мнения и опит )
Благодаря предварително и моля модераторите да не се сърдят, че има подобни теми
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-08-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,395
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По добре с по-голям екран от по-висока серия и с по-малко екстри. Рано или късно екрана ще ти се стори малък. Аз съм с 46 инча и го гледам от разтояние 2-3 метра и още на третия месец взе да ми се иска по-голям размер 55 .
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
1ivjak (13-08-2013)
  #3  
Стар 12-08-2013
Цветомир_Илиев Цветомир_Илиев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре де, но мисля, че 46'' ще ми дойде малко в повече един приятел си беше взел тошиба тл939 точно 46'' и честно да ви кажа това е огромно нещо за спалня по-скоро се чудя дали има някой сполучлив модел който се е доказал за краткото си съшествуване (ако е нов) и да е в диапазон примерно smart tv + wifi и да е 40/42 '' като картината не искам да е размазана като на панасоник (адски лоши впечатления от последните им модели не знам защо се е получило .... )
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-08-2013
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветомир_Илиев Вижте мненията
...... и да е в диапазон примерно smart tv + wifi и да е 40/42 '' ....
Smart-TV тата според мен са необосновано по-скъпи от "тъпите". Купуваш едно устроиство като това: http://dtv-bg.com/showthread.php?t=28940 има ги в китайските сайтове и ТВ-то става доста по-Smart.
Въпросът който трябва да се питаш е: екран и 3Д?
И аз се питам същото...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13-08-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Smart-TV тата според мен са необосновано по-скъпи от "тъпите". Купуваш едно устроиство като това: http://dtv-bg.com/showthread.php?t=28940 има ги в китайските сайтове и ТВ-то става доста по-Smart.
Въпросът който трябва да се питаш е: екран и 3Д?
И аз се питам същото...
И за да не си сам с въпросите го съветваш и той, какво да се пита.
На мен лично малко ми малеят левчетата, с който си готов да се разделиш за нещо качествено а и 42"!
Гледай да е висок клас а марката ще си я избереш, но няма висок клас в малките размери под 42", поне аз така мисля!
В размерите, на които си се спрял 3D не ти трябва, защото е много малко ТВ-то и само ще се набиеш с пари за нещо, от което няма нищо да разбереш заради разбера на телевизора!!!
Аз лично съм с SHARP LC-46LE830E, но той е много над цената, която си приготвил, а и като размер.
Трябва да си наясно с едно основно нещо:
КАЧЕСТВОТО СИ ИМА ЦЕНА, всичко друго е някакъв компромис!
Успех в избора!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 13-08-2013 на 12:33
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13-08-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега Илиев , би ли споделил какъв сигнал ще подаваш към ТВ-то ? И нали каза , че е за спалня ! Помещението колко е осветено ? И защо LED TV ? Може плазма за твоя случай е по-добрия вариант . Това само като идея , съвет , материал за размисъл .
Екстрите са хубаво нещо , но ако се ползват , а и може да ти се наложи да инвестираш в допълнителни аксесоари - очила , безжична мишка и клавиатура , и подобни ако искаш пълна функционалност .
Иначе за размера е ясно - по-голям е по добре . 40-42" бива !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13-08-2013
Цветомир_Илиев Цветомир_Илиев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Клавиатура и вградено падче със сигурност, че заспивам след жената ще се наложи няма как ! А за плазма не съм убеден мн лоши неща изчетох и честно казано ... предпочитам LED. А колкото до 3D получих същите мнения че 40/42'' не биха били достатъчни за 3D, нз наистина 46" ... няма да си го причиня ... смятам, че едно 40 инчово ще е добро и за сега виждам само Samsung в горе долу диапазона, който съм задал да отговаря както на SMART TV+WIFI и 3D за около 1100-1400 лв ... което доста качва мизата в цената ...
Някакви мнения за Samsung :?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13-08-2013
Фенцо Фенцо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

LG 32ln575s - имам го от около месец и съм предоволен за парите, които дадох. Има вграден сателитен S2 тунер, Smart TV с доста благинки, разпознава си usb reciever-a от безжичната ми мишка и клавиатура, модел 2013 с двуядрен процесор, но сигурно ще те спре това, че е 32''. Може да го разгледаш в Техномаркет. За България май само те го предлагат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13-08-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветомир_Илиев Вижте мненията
...
Някакви мнения за Samsung :?
Мнения много и то различни , но все пак Самсунг са си лидер в тази област , но ползват активно 3D и ако няма очила към ТВ-то , ще се наложи да похарчиш още пари . Отиди до магазина и поразгледай и за парите които имаш си вземи това , което най-много ти харесва . И все пак се огледай за неравномерна подсветка на панела !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветомир_Илиев Вижте мненията
Клавиатура и вградено падче със сигурност, че заспивам след жената ще се наложи няма как ! А за плазма не съм убеден мн лоши неща изчетох и честно казано ... предпочитам LED. А колкото до 3D получих същите мнения че 40/42'' не биха били достатъчни за 3D, нз наистина 46" ... няма да си го причиня ... смятам, че едно 40 инчово ще е добро и за сега виждам само Samsung в горе долу диапазона, който съм задал да отговаря както на SMART TV+WIFI и 3D за около 1100-1400 лв ... което доста качва мизата в цената ...
Някакви мнения за Samsung :?
Много зависи какъв сигнал ще му пуснеш на тв-то, ако е средно качествен източника на сигнал, няма да се дразниш много от неравномерната подсветка на лед-тв, обаче ако имаш качествен сигнал , ....
Само сравни картината на плазма и лед , ако има качествен сигнал в шоурума и ....
Но парите са твои, очите също , да не снаве някой сакатлък в семейството
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
led, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за приемник панорамна HDTV приемници 0 05-01-2013 19:30
Съвет към Булсатком Пламен Тачев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 07-12-2012 23:14
Съвет за 3D LCD SIRIUS ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 04-02-2012 18:50
съвет за лсд миленски821 HDTV дискусии 29 29-08-2011 15:21
Съвет ibramdd ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 03-02-2011 00:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.