The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #91  
Стар 30-12-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вината не е в производителите на андроидни тв . Писна ми да обяснявам , че приложение написано за телефон или таблет не е това което трябва да е за телевизор , най-малкото защото дори и да тръгне подобно приложение на телевизора , качеството ще е никакво . Netflix, voyo , iconcerts и ...... как са го направили за всички тв-та , а хбо понеже са супер велики и "евтини" не го правят . Или го правят за всички или не се излагат . Точно това е измамата която подвежда хората , уж работи на всички андроиди от 4.4 нагоре , уж работи на смарт тв , ама то било само за две марки , при това на едната с условие да е направен абонамента през оператор . А тези с правилните тв трябва да ползват wifi . Но пък се сравняват с netflix как им били преки конкуренти . Голям смях
Решението без да се рискува с инсталирането на каквото и да е на телевизора , е да се инсталира на таблет и да се ползва опцията за плейване към телевизора . Качеството е лошо , но е най-безболезнено .
Отговори с цитат
  #92  
Стар 30-12-2017
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти имаш андроид тв. Хората в сайта не споменават за тях. И баба от село ми звъня да се оплаче че не и върви на ,"Юноса".

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #93  
Стар 30-12-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди да се правиш на остроумен , може да прочетеш малко . Ето ти жокер : какво устройство е андроид тв ? Андроид ли е или не е ? Смарт ли е или не е ? Хбо ли са тези които определят стандарта за смарт устройствата ?
А това е написаното в тяхната страница https://helpcenter.hbogo.eu/bg/hbo-g...-se-poddarzhat
Ето ти пример как се прави http://voyo.bg/devices
Вече написах решение за тези които много държат да "гледат" услугата им на неправилните телевизори .

Последно редактирано от mistor : 30-12-2017 на 13:44
Отговори с цитат
  #94  
Стар 30-12-2017
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Точно пък Voyo за пример, най-големите измекяри. Плащаш и после се оказва че може само на 1 устройство. Изобщо са пълни капути.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
cvetelin (10-01-2018)
  #95  
Стар 30-12-2017
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Ето ти пример как се прави http://voyo.bg/devices
Вече написах решение за тези които много държат да "гледат" услугата им на неправилните телевизори .
В линка към Voyo също няма Sony TV, така че не схванах "примера".

Изчетох всичко по темата тук. Да си беше направил труда да пратиш едно мейлче до HBO щеше да има някаква евентуална полза.

И аз съм с Bravia Android, но не мрънкам, гледам си 5-те hd канала по кабелерката, HboGo през PS4, лаптопа или телефона и това е.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 30-12-2017
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
В линка към Voyo също няма Sony TV, така че не схванах "примера".

Изчетох всичко по темата тук. Да си беше направил труда да пратиш едно мейлче до HBO щеше да има някаква евентуална полза.

И аз съм с Bravia Android, но не мрънкам, гледам си 5-те hd канала по кабелерката, HboGo през PS4, лаптопа или телефона и това е.


Аз съм пускал няколко пъти запитване към HBO и отговора е това което бях написал в предния ми пост.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #97  
Стар 30-12-2017
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Точно пък Voyo за пример, най-големите измекяри. Плащаш и после се оказва че може само на 1 устройство. Изобщо са пълни капути.
А за качеството на voyo въобще не ми се и коментира... Поне едно 720p можеха да пуснат след като е платена услуга
__________________
Отговори с цитат
  #98  
Стар 31-12-2017
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От 1 година съм с 4К телевизор Сони и от първия ден се мъча да ползвам на него HBO GO. Приложението за телефони не е удобно за ползване на телевизора, както тук споменаха и други хора, но още по-лошото е, че по някаква причина качеството на картината през него не е HD. За мен най-удобния и бърз начин за ползване е да се инсталира приложението на телефон и от там да се каства към телевизора (Андроид телевизорите са с вграден Chromecast). По този начин качеството на картината е перфектно и телефона може да се ползва като дистанционно. Видеотеката им според мен е добра най-малкото поради факта, че вътре са включени и заглавия от Cinemax каналите, което прави избора на предпочитаното съдържание доста богат. Кеф ти HBO сериали, кеф ти холивудски блокбъстъри, кеф ти международно кино.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ANONIMNIQ за този полезен пост :
Иван1958 (31-12-2017)
  #99  
Стар 31-12-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Качеството от инсталираното приложение не е добро, затова ще ползваш същото приложение от телефона и ще пращаш към телевизора по миракаст/хромкаст
Пичове, чавка ли ви е изпила мозъка? Инсталирайте си последната версия на приложението, почти не се различава от тази за самсунг тв, ако може някой да ви го свали от някой андроид бокс, може и да има някаква разлика.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 31-12-2017
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Качеството от инсталираното приложение не е добро, затова ще ползваш същото приложение от телефона и ще пращаш към телевизора по миракаст/хромкаст
Пичове, чавка ли ви е изпила мозъка? Инсталирайте си последната версия на приложението, почти не се различава от тази за самсунг тв, ако може някой да ви го свали от някой андроид бокс, може и да има някаква разлика.
Качеството на приложението когато е инсталирано на телевизор не е добро, защото ползва технологията Smooth Streaming която да настройва качеството според интернет връзката, но по някаква причина качеството не тръгва на максималната резолюция (ако се гледа през браъзъра си тръгва както трябва но е неудобно). Когато се ползва на телефона същото приложение и се каства към телевизора, дефакто качеството се определя от самия телевизор, защото след като се кастне към него през Chromecast от там тататък всичко се поема от телевизора - съответно по този начин стрийма тръгва в HD. Аз говоря конкретно за приложението за телефони, кое е това приложение което не се различавало от това за Самсунг? Това приложение не е направено за телевизори и трябва да се ползва с мишка.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.