The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-09-2022
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 832
Благодари: 317
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това със станата антена - имам съмнение. При мен в Свиленград имам пряка видимост към кулата на в. Шейновец и гръцкият предавател в Пендалофос. Без да съм включил захранването на антената, гърците не излизат. Нашите вървят, но с точно насочване на антената. Със захранване е необходимо точно насочване към гърците за да няма накъсване, нашите си вървят без проблем макар че антената ми е хоризонтал заради гърците. Антена Пако Стар.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-03-2023
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 789
Благодари: 119
Получил благодарност:
311 пъти в 175 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от r4ptor Вижте мненията
А в каква посока да насоча антената? Засега не успявам да намеря стара антена от едно време, но ако открия, помня че имаше нещо със завъртане по оста и или бъркам? Нямам приемник, мислех да пробвам директно с ТВ който има dvb-t тунер.
Ако си в Сф и още търсиш опции мога да ти дам на заем една антена тип AP1145, която в момента не ползвам.

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Това с процентите из планинските райони е вятър и мъгла. При мен го дават 0%, но след няколко смени на приемници и антени нещата се получиха.
Забавното е, че дават 0% покритие в к.к. Боровец, а точно там има ретранслатор.
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, Ефирна, За, Избор, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 19 (0 членове и 19 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Активна, външна цифрова ефирна антена за ефирна телевизия. PACO STAR ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от PACO STAR 0 07-12-2016 15:19
Проблем с ефирна/цифрова телевизия стефарата ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 47 30-09-2013 15:43
Проблем с ефирна цифрова телевизия Дойчев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 3 09-06-2013 23:55
Софтуер за цифрова ефирна телевизия direktor ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 0 21-03-2013 19:33
Цифрова ефирна телевизия rossi Въпроси и отговори 2 24-11-2011 16:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.