The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 06-06-2017
Ванси Ванси не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 380
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 93
Ъплоуди: 0
По подразбиране

че то не е задължително да си вземеш златен номер в була хаха . От къде ти хрумна ? А и сега дават безплатно за 3 месеца без такса и договор, да тестваш.
А Боб залязва Мтел звънят на абонатите си в Боб и обратно ги зарибяват,
Става едно скрито увеличаване на тел. услуги, уж под промоция...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 06-06-2017
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ами добре а нали след като тоя номер ми го дадът без пари , и минат тия 3 месеца пробни , после губя ли номера или се запазва и договор подписва ли се или месец за месец , а никъде не виждам на сайта булсат по евтина оферта от 60 лева заслатен номер , ако може дай линк за обикновенните им номера, другото това дават ли сим карта или мога само през таблет андроид устройство или домашен компютър чрез приложението им да го ползвам, имам компютър с уиндоус 7 и убунту на убунту също дали ще стане мерси ?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 07-06-2017
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,395
Благодари: 1,617
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

С андроид телефон/таблет или айфон през Wi-Fi.Понеже нямаш карта с друг мобилен нет.
"Булсатком стартира мобилна гласова услуга. Услугата се използва посредством мобилното приложение Bulsatcom voice. За да използвате новата услуга е необходимо да изберете номер от номерационен блок на Булсатком 0996 или да пренесете текущия си номер в мрежата на Булсатком. Едниственото необходимо за Bulsatcom voice е смартфон с достъп до Интернет. Няма ограничиения относно доставчика на Интернет и ползването на Интернет през Wi-Fi. Приложението можете да изтеглите безплатно от Google Play или AppStore. Bulsatcom voice се използва с име на потребител и парола, които получавате след попълване на формуляр за нов клиент в избран от Вас офис на Булсатком или чрез регистрация за настоящ клиент тук в сайта. Услугата е достъпна на територията на цялата страна, както и в чужбина /без промяна в тарифите/ и Ви дава уникалната възможност да предвиждате месечните си разходи. Номерационен блок с префикс 0996 е предоставен на Булсатком с разрешение №01675-008/18.05.2016г. на Комисията за регулиране на съобщенията."
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на gogyto за този полезен пост
dokodoko (07-06-2017), Веско (07-06-2017)
  #114  
Стар 07-06-2017
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Докооо, ти май искаш к*р до края и душата в рая ама немаа.
BOB вече са заразени от ментел и за това нямат оферти даже и офиси.
Ползвам услугата им на 300 мин. с 500MB нет за 9.90 и никой (както казва Ванси-то) не ми е звънял да си сменям плана.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 07-06-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dokodoko Вижте мненията
Тия Ментел Боб Фасул , вече офертите им минават всяка граница на човешкото търпение....
... е просто тъжна картинка са Боба ,е нали преди все имаше реклами говорете много за малко пари и без договори каква рязка промяна , май рязко ще си изпуснат клиентите а според мен бъдещи няма да могат ад привлекат..
Да се беше сетил да провериш на сайта им какви оферти имат преди да отидеш до офиса им! цък
Имат и планове без обвързване, просто булката в офиса те е метнала на върбите, явно и дават бонус ако подпишеш обвързващ договор.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 07-06-2017
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

според теб метнала ли ме е ? след като не съм подписал .може само да ме е излъгала че нямат без договор, но не успя да ме накара да подпиша така че тя нищо не печели , аз чуя ли първоначлна оферта с 2 год договор веднага си излизам от който и да е офис.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 07-06-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имах в предвид, че те е излъгала, че няма оферти без обвързващ договор, защото явно има!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 07-06-2017
Аватара на ВКВ
ВКВ ВКВ не е на линия
Black Sabbath
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 461
Благодари: 124
Получил благодарност:
102 пъти в 56 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devnull Вижте мненията
Докооо, ти май искаш к*р до края и душата в рая ама немаа.
BOB вече са заразени от ментел и за това нямат оферти даже и офиси.
Ползвам услугата им на 300 мин. с 500MB нет за 9.90 и никой (както казва Ванси-то) не ми е звънял да си сменям плана.
Моята услуга е 1000 мин. към всички + 2000 Мб нет(ползва се мрежата на Ментел) - 14.99.Нямам договор.

Също никой не ми е звънял да си сменям плана
ВОВ винаги са били вързани за Мтел.На мобилния даже логото е на Мтел.
Плащам в офисите на Мтел,Близу или лафка.Има си планове,но може и да плащаш каквото си изговорил.....без договор
Имам и номер на ВОВ за 2.90 на месец 100 мин. към всички...отново без договор....и точно заради това ползвам услугите на ВОВ....не обичам договорите просто.
Всеки сам си избира кой да го мандръса.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 07-06-2017
gandipg gandipg не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 341
Благодари: 88
Получил благодарност:
75 пъти в 45 поста
Сваляния: 105
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВКВ Вижте мненията
Моята услуга е 1000 мин. към всички + 2000 Мб нет(ползва се мрежата на Ментел) - 14.99.Нямам договор.

Също никой не ми е звънял......

И аз ползвам същото плюс още 4гига за 5 лв. ма месец
и още две карти без такса и договор кагато ми потрабват ги ползвам
даже едната бях е пуснал временно с нет за ден за 1на кинта докато ми оправят домашния нет
но четох в сайта им че без такси имат но с минимално потребление са май .
Отговори с цитат
  #120  
Стар 08-06-2017
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Имах в предвид, че те е излъгала, че няма оферти без обвързващ договор, защото явно има!
да ясно , сега ми идва друго решение на моят проблем. да взема да им пиша имеил чрез сайта , че да си вкарат в правия път консултантите по офисите , да не ментат хората , защото може да съм прост ама чак пък толкова колкото на тях им се иска не съм, идея м и е и друга ако си поръчам онлайн през сайта , и ми доставят на адрес, има ли пак някаква възможност да ме прецакат , аз ще си поръчам безсрочен договор с комбинирано някакви минути и малко интернет . и като ми донесът сим картата трябва ли пак да подписвам нещо ей тука е нещото сложното . или само ще се разпиша че съм получил пратката и после в края на месеца ще си платя таксата в офис ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dokodoko за този полезен пост :
индикатор (03-07-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bob, tel


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.