The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27-09-2017
Климфилт Климфилт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпрос относно избор на телевизия от Мтел

Здравейте, имам няколко въпроса и предварително се извинявам ако ги задавам неправилно, но не съм много технически компетентен по тези въпроси, а и затова ще питам все пак.
Първо да обясня ситуацията. От години ползвам интернет на Мтел (когато изграждаха инфрастурктурата бяха МегаЛан и бях слушал само хубави думи за тях, съответно и затова ги избрах). Никакви проблеми не съм имал вече над 10 години сигурно. Телевизията ми беше на Евроком-->Близу-->Мтел сега. А и сме дългогодишни абонати на Мтел по отношение на ГСМ-ите. Та всичко беше обединено на различни пакетни договори за да е по-изгодно. Сега обаче тези договори изтекоха и съответно цените не са толкова промоционални. Харесах си пакет и отивам да го заявя в офис и предварително успях да проуча подводните камъни и да съм подготвен. Да, ама не... Като отидох в офиса исках просто да ми обединят сегашните услуги в 1 пакет (както го предлагат в сайта им), без никакви нови инсталации и прочие. И тук ме секираха, като започнаха да ми обясняват, че съм бил на различни технологии, защото видиш ли Мегалан навремето изграждали еди как си мрежата, а Близу по- друг начин, а Мтел съвсем трети... Интернета ми е оптичен до колкото успях да разбера, а телевизията ми е цифрова по коаксиален кабел, като телевизорите имат портове за КА модули и съм с карти. Категорично не искам още някакви боксове и допълнителни дистанционни. От офиса почнаха да ми набутват тяхната интерактивна телевизия, защото била по-добра. Аз съм я гледал в 3 различни апартамента в София и не съм изобщо впечатлен от нея. Противно на мненията с телевизията на Близу (цифрова с кабел и карта) не съм имал абсолютно никакви проблеми. Картината ми е доста добра (до колко съм компетентен да я оценя като добра е друга тема), но ми харесва всичко в нея, било то ХД пакети, било то образ и тн. По чистата логика не може ли въпросните служители в офисите да обединят съществуващите ми комуникации просто в един пакет?! Защо ми набутват тяхната телевизия и въпросните сет-топ-боксове ? Като на всичкото отгоре по спомен когато пусках цифровата трябваше да си платя там КАМ модулите за 3те телевизора в нас. Отидох във все още съществуващ офис на Близу, обяснявам проблема там ми казват, че няма проблем да съм със сегашната инфраструктура (оптичен нет и кабелна цифрова) и да съм на въпросните промоционални пакети. Излиза, че лявата ръка не знае какво прави дясната и обратното... Дайте ми съвет как да постъпя ? Исках Нет1, обаче вече 3та година чакам да решат да разширят покритието на квартала ми (до момента прекарват на разстояние от 1 улица, но видиш ли моят блок не попадал в покритието им..). Става дума за София, жк. Люлин 10.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, Избор, Мтел, на, от, относно, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Относно приемниците на мтел vasilstf ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 38 30-05-2019 08:09
Въпрос относно сплитерите за кабелна телевизия elektrik Домашен майстор 34 30-12-2016 21:24
Въпрос относно оптичен интернет с телевизия без приемник? ЗГЕОРГИЕВГ Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 7 08-12-2015 20:07
Sportal TV с премиера в цифровата телевизия на Мтел ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 7 24-03-2013 03:47
Въпрос относно onlinedirect и някои други доставчици на телевизия Видич IPTV (Internet Protocol Television) 0 27-01-2013 00:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.