The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-04-2014
мових мових не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 2
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Моля дайте ми мнение и евентуално обясниение за Cam moduli

Здравейте,
Първо да кажа че нищо не разбирам от тези неща четох доста работи но все пак искам менени от вас и евентуално да ми кажете как стават нещата а именно става въпрос за следното. Имаме един приемник strong 7335ci казаха ми да си взема cam modul разглеждах и четох тук там за Dragon, diablo matrix и тн. Можели някой да ми каже с Dragon cam rev. 4.1 Dragon loader card Season интерфейс Opos ver. 1.4 как се работи какво и на кой сателити може да се гледа и ако може някой да ми обясни как се връзва това чудо за компа какви програми ще ми трябват и ако е възможно може да ми обясните като за пълен невежа.

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-04-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Няма смисъл да се набутваш с този кам модул, по-добре събери пари за по-хубав приемник.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
dyldiq67 (22-04-2014), мових (22-04-2014)
  #3  
Стар 22-04-2014
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Няма смисъл да се набутваш с този кам модул, по-добре събери пари за по-хубав приемник.
Подкрепям съвета.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-04-2014
мових мових не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 2
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за бързите отговори. Но за момента мога да отделя към 70лв.

Можели да ми препоръчате какво да си взема.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-04-2014
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мових Вижте мненията
Благодаря за бързите отговори. Но за момента мога да отделя към 70лв.

Можели да ми препоръчате какво да си взема.
Примерно нещо такова http://*************/golden-media/hd-...ll-hd-fta.html за + още 10лв. За плюс още доста парички и по хубавите му братя може да си купиш!

P.S. Приемника става за доста "неща"!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;

Последно редактирано от Dalavera : 22-04-2014 на 21:12
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Шеринг през сийзън е изключително голяма мъка. Става, но е страшно мъчно и тегаво и не винаги със 100% резултат.

Правил съм със приемник SAMSUNG 9500.
Първо трябва ти линукс, с Win не става /или поне аз не съм открил как/
после ти трябва програмката lce /трудно се намира/.
моя път беше през модул Viacess /ако намериш такъв, за другите не знам става ли, примерно на Matrix Revolution става само с оригиналния Софтуер /без емулатора/. С Conax 4.0e също става, но на Теленор, не другите глупости там.
Трябва ти RS232 кабел
На сийзъна правиш една спойка - не ме питай защо и аз не знам, само знам че трябва.




Съжалявам за качеството на снимката, ама телефона е на доизживяване - гледай бялото кабелче къде е.
Имаше един сайт alsat.co.uk имаше много информация, ама нещо май ги удариха и зачезна, ако се поразтърсиш ще откриеш.
Всичко това аз правих, защото нямах пари за Dreambox, а китайците още не бяха изкарали ментето, след ментето всичко се обезмисли.
Интересно е като концепция, но безпредметно вече. И не е сигурно дали ще проработи, много неизвестни има в уравнението. Ако го правиш с образователна цел в буквалния смисъл - да, но ако е за да гледаш - ще си скъсаш нервите, има вариант да си останеш с модулче, сийзънче и черен екран.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мових Вижте мненията
Здравейте,
Първо да кажа че нищо не разбирам от тези неща четох доста работи но все пак искам менени от вас и евентуално да ми кажете как стават нещата а именно става въпрос за следното. Имаме един приемник strong 7335ci казаха ми да си взема cam modul разглеждах и четох тук там за Dragon, diablo matrix и тн. Можели някой да ми каже с Dragon cam rev. 4.1 Dragon loader card Season интерфейс Opos ver. 1.4 как се работи какво и на кой сателити може да се гледа и ако може някой да ми обясни как се връзва това чудо за компа какви програми ще ми трябват и ако е възможно може да ми обясните като за пълен невежа.

Благодаря предварително.
Колега, недей си завирай таралеж в гащите, както по-горе ти писах мъката е голяма да се подкара и после я работи - я не.
Мини през магистралата, не през козята пътека като нас - ето има фирми във форума отиди, разпитай, ще си вземеш нещо което ще те кара много време и то без мъки.
Това което опитваш ти е изключително трудно, но най-лошото е, че е не винаги успешно - модула дали ще се хареса с приемника, ма софтуера на приемника, ма на модула софтуера, модула дали ще разпознае сийзъна. ма на компютъра софтуера - всичко трябва да съвпадне, е повярвай не винаги става.
Има фирми спонсори на форума иди да те консултират, по добре си купи един път нещо, не минавай трънливия път, който са минали повечето от нас.

Поздрави!

П.С. Ето тук във форума има обява за DM500 втора ръка - 50 лева, адекватна цена. Имал малко забележки по козметичния вид на дистанционното, ма ти няма му гледаш дистанционното - телевизия ще гледаш. Добро начало, наместо сийзъна.

Последно редактирано от koko_varna : 23-04-2014 на 18:54
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Exclamation



Пак малко грозна снимка - но с това става. Важно е да е Теленор!
Поздрави!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cam, moduli, Дайте, евентуално, За, ми, мнение, моля, обясниение


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
МОЛЯ дайте съвет за модела SAMSUNG 32F6400 апп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 17-12-2013 15:20
Моля дайте своето мнение петър05 Дъра-Бъра 12 12-07-2012 20:35
Моля за ВАШЕТО мнение. коко DREAMBOX 7 13-01-2011 19:16
Странен проблем с Булсатком - моля дайте съвет! жк231 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 31 31-01-2010 01:39
Моля, дайте аКЪЛ !! bvb09 Въпроси и отговори 12 17-03-2009 09:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.