The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 18-08-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране Качеството при различните оператори

Седя си в нас и гледам новата визия на бТВ Екшън ХД и ми се струва нещо не както трябва, оказа се, че по грешка съм превключил на грешен стрийм. След кратко разследване се оказа, че това е стрийм от един от големите доставчици. По дифолт си гледам от една квартална кабеларка, при която качеството се оказа много добре, чак аз се учудих, че кабеларката си позволяват да излъчват с по-добро качество от "големия" доставчик, който наскоро се продаде.



Който може, нека да пусне цифричките на неговия доставчик.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Качеството, оператори, при, различните


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Качеството на БГ каналите Sisyphus Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 28-11-2014 17:39
Качеството на БНТ2 при Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 10-11-2012 15:47
Относно качеството на картината Nic73 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 26-11-2009 12:13
Качеството на ефирната цифрова ТВ cgergov ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 26-09-2009 23:13
Интересните FTA канали по различните спътници ! Джак Новини 0 06-06-2008 19:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.