The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Новини и мнения

Новини и мнения Тук може да научите новите функции или размествания във форума, както и да дадете своето мнение за него.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-07-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране На вниманието на колегите Модератори!

Сега господа висше стоящи трябва да се разберем няколко неща!
1. Не сте ми върнали всички права, не виждам модераторите на темите и не виждам чат стаята.
2. Не си мислите че можете да ме спрете ако искам да правя мръсно и това да се регистрирам с няколко ника за да пиша е най малкото което може да ви се случи и повярвайте ми по света има толкова много проксита и толкова много незаети никове че свят ще ви се завие да триете постове.
3.1. Модовете на този форум е крайно време да започнете да си вършите работата както подобава, визирам НЕбанване на потребител който пише на Латиница (демек аз), а друг с подобно писание го отнася.
3.2. Колко часа трябва да чакам за да се направи нещо за което съм помолил, като имате много работа в което няма нищо лошо всеки работи, прехвърлете на друг отговорността достатъчно народ сте.
4. Неща за мен, предпочитам да ми се казват в очите или на лично или не как щял да ме отнесе кораба майка според някое си лично съобщение.
5. Ако някой мисли че това което искам е прекалено, нека си каже размислите и да напускам форума, в крайна сметка няма място за дразнители като мен (ако ви дразни това което съм написал).
6. И НЕ не се карам, помагам форума да стане по хубав, в противен случай щях да бъда на друго място!

Не съм отворен, не ми расте егото (аз съм никой) това са най обикновенни неща от другите форуми.
Успех и лека вечер.
__________________
forum.ludogorec.com


Последно редактирано от nikec : 08-07-2009 на 20:08
Отговори с цитат
  #2  
Стар 08-07-2009
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
6. И НЕ не се карам, помагам форума да стане по хубав, в противен случай щях да бъда на друго място!
-ти и без това СИ на "друго място"!!!
(то на едно "друго място" те резнаха набързо ,тука те трайкат и това те нерви - анадъм му?)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 08-07-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-ти и без това СИ на "друго място"!!!
(то на едно "друго място" те резнаха набързо ,тука те трайкат и това те нерви - анадъм му?)
Копчетата на клавиатурата ми се изтриха и изтъняха от логване в него форум.
А тук си търся бана от дни и нищо
__________________
forum.ludogorec.com


Последно редактирано от nikec : 08-07-2009 на 22:09
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-07-2009
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 867
Благодари: 240
Получил благодарност:
518 пъти в 236 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-ти и без това СИ на "друго място"!!!
(то на едно "друго място" те резнаха набързо ,тука те трайкат и това те нерви - анадъм му?)
Че е особен човек nikec, го разбрахме ,но че е полезен с постовете си е факт,а когато фактите говорят и боговете мълчат,нека уважаваме хората ,такива каквито са ...!Благодаря!!!
__________________
Отговори с цитат
  #5  
Стар 08-07-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Абе пич, ако имаш проблеми с чата или нещо друго, не можеш ли да драснеш ЛС на админа да ги оправи или на някой от модовете, за да съобщи на админа?

С какви проксита (и още нещо заплашваш)? Не забрави ли че до вчера плачеше и молеше да те баннем (!?!?), но ние не го направихме, защото те оценяваме и защото поведението ти ни се стори меко казано странно. Но ти почна да пишеш на латиница и да се "изявяваш" и в чата, за да си изпросиш бана. Но въпреки това, не те баннахме, а беше само временно приложена мярката мненията ти да минават през одобрение от модератор, заради неадекватното ти и странно поведение.

Ето ЛС-а, който изпратих на никеца, когато му наложих мярката, и който му изпратих отново, когато я отмених:

Цитирай:
Първоначално написано от Jack
Цитирай:
Здравей nikec.

Неприятно ми е, но се наложи да приложа временно към теб мярката постовете ти да минават за одобрение от модератор, преди да бъдат публикувани във форума.

Бих те помолил вашите проблеми които имате да разрешавате с Тишо, да не рефлектират върху форума и върху неговите потребители. Не е коректно всеки път когато се скарате да ангажирате вниманието на потребителите върху себе си и да ги обременявате емоционално.

Съгласи се, че никой от тях няма общо с вашия конфликт, за да търпи последиците от него.

Когато ти мине, драсни едно съобщение някъде, за да снемем временната мярка. Няма значение в кой форум ще го напишеш, то ще се нареди на опашката за модериране и аз ще го видя там. За съжаление, мисля че на този етап не можеш да изпращаш и ЛС-и (такива са правата на групата, в която си преместен).
Ако мислиш че си готов да пишеш във форума като стария nikec, който беше пич, махам мярката. Не виждам смисъл да го отнасят другите заради това че сте се скарали с Тишо. Да ме извиняваш, ама това са малко детски постъпки (нищо лично). Надявам се на разум и махам мярката. Само дай знак.
Пуснахме те отново да пишеш, а ти още на следващия ден започна да заплашваш с хилади проксита (и незнам си още с какво!?)...

Какво ти става бе, мен? Да не те е ударил по челото Кораба-Майка?

И между другото никой от модераторите не е на "щат" във форума за да изпълнява желания когато ти се приииска. Днес аз например цял ден съм се занимавал със срочен и голям проект в службата и се връщам капнал, имах намерение да обсъдя с теб молбата ти как най-добре бихме могли да я приложим - за темата с уроците, но след този пост ми се изпари желанието - обърни се към някой друг модератор.

И не забравяй, че самия ти беше модератор, когато сам се отказа от това без да споменаваш причина...

Така че човек каквото сам си надроби - това и сърба.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #6  
Стар 08-07-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,494
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jack Вижте мненията
Абе пич, ако имаш проблеми с чата или нещо друго, не можеш ли да драснеш ЛС на админа да ги оправи или на някой от модовете, за да съобщи на админа?
Ами ти като гледаш,че момчето се мъчи,що не драсна на админа,или ти е трудно да се преоблечеш?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 08-07-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Аз са влизам във форума.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #8  
Стар 08-07-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Така е явно никой не ме разбира, а аз да изкарвам ли съобщенията къде и на кой си приказвал зад гърба ми и какви кораби къде щели да ме носят?
Майната му на това, пак ти казвам като нямаш време нека някой друг го направи.
Заплахи с проксита няма има заплахи от твоя страна какво ще ми се случело ако съм се регнел с друг...... както сам каза каквото почукало такова се обадило.
Съобщението ти не съм го получавал като си ми съкратил правата което си проблем на форума и може да се оправи.... пак че го разбрахме.

И след всичко това ти си оставаш човека който уважавам и тук не мисля че е мястото да размахваме томахавки. Искам нещо и се помолих ако искате го направете... аз повече няма да се занимавам с глупости щото ми писна от тия седмични драми.
Бях до тук и спирам......
Жалка картинка просто.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #9  
Стар 08-07-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Абе мен, това по какъв начин съм обсъждал неадекватните ти постъпки с другите модератори не е заплаха, а обсъждане с тях. Ти нима мислиш че ще ти ръкопляскаме заради тормоза с мненията написани на латиница и неадекватните молби за бан? Ами който не иска да посещава даден форум просто спира да го чете - а не реве като магаре за бан, та бан!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #10  
Стар 08-07-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jack Вижте мненията
Абе мен, това по какъв начин съм обсъждал неадекватните ти постъпки с другите модератори не е заплаха, а обсъждане с тях. Ти нима мислиш че ще ти ръкопляскаме заради тормоза с мненията написани на латиница и неадекватните молби за бан? Ами който не иска да посещава даден форум просто спира да го чете - а не реве като магаре за бан, та бан!
И на Ники казах по телефона сега и пред всички във форума ще го направя....... всичко е една игра с която целя да видя дали се мери с еднакъв аршин и се убедих че това не е така.
Никой обаче не се усети и целия форум се обърна срещу мен но нека лошо няма.... аз да съм виновния кво ми пука.
За сведение в другия форум който е много по зле според мен отвсякъде бях натирен след второто съобщение като това което изпратих тук.
Сами си правете изводите.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
вниманието, колегите, модератори, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОРИ АДМИН Новини и мнения 1 09-11-2010 14:06
НА ВНИМАНИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ dsc Дъра-Бъра 2 15-05-2010 18:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.