The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Смарт карти

Смарт карти Sky Digital, Sky Italia, Sky Italia Deutschland, Viasat Card, Digital +, MTV Network...

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 20-01-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Да смятам , особено в случая с Скай, си много неподготвен, пък тука се казва VozIP и от юни всички оператори монтират рутери само по тоя стандарт, до 2018 година , ще се премахнат жички и кабелчета - европейска норматива и прочие ,но няма да ти правя сега курс по фибра , и това което предлагаш и си се подготвил на първия месец си получил уведомление , че не си абонат на Скай повече

Последно редактирано от Neo64 : 20-01-2015 на 16:26
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20-01-2015
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Да смятам , особено в случая с Скай, си много неподготвен, пък тука се казва VozIP и от юни всички оператори монтират рутери само по тоя стандарт, до 2018 година , ще се премахнат жички и кабелчета - европейска норматива и прочие ,но няма да ти правя сега курс по фибра , и това което предлагаш и си се подготвил на първия месец си получил уведомление , че не си абонат на Скай повече
Не бива човек да смята ,че там където живее е единственото място за развитие на мозъчна дейност.
VOIP е много повече от това което имаш в представите си и аз лично мога да се обадя от домашния си телефон през мобилния с изходящ номер от вкъщи.
Също така мога да пренасоча входящите позвънявания към всеки (или всички)от акаунтите които съм създал без някой да разбере.
Няма нищо зависещо от IP ,но дори и да е така лесно може да се рутира и това.

Последно редактирано от mit : 20-01-2015 на 16:44 Причина: запетайка
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20-01-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Тука едва ли опира до някаква мозъчна дейност и това което коментираш , за VOIP съм го виждал мога да ти гарантирам , преди да се сетиш ,че съществува -първа заради годинките ми и второ заради мястото.
Приемника на Скай изполва Провайдър НЕТ който ти дава публично IP, приемника майка Колега не го активират докато не регистрират това IP, това е от 2014 г, те пасат трева , не знаят какво е VOIP , нито знаят за рутиране , прокси и прочие простотии.
През ръцете ми и на дзумбата са минали 5 карти на Скай за съжаление нито една не работи с ХД канали за момента, а сега купи си ти една и 3 мултирума и ги разпрати из Хасково ,Паничери и Трапоклово,рутни ги ако искаш и със светена вода ги поръси , като работят всичките 2 месеца пак ми се обади , да ти поискам извинение тука на форума

Последно редактирано от Neo64 : 20-01-2015 на 17:47
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20-01-2015
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Тука едва ли опира до някаква мозъчна дейност и това което коментираш , за VOIP съм го виждал мога да ти гарантирам , преди да се сетиш ,че съществува -първа заради годинките ми и второ заради мястото.
Приемника на Скай изполва Провайдър НЕТ който ти дава публично IP, приемника майка Колега не го активират докато не регистрират това IP, това е от 2014 г, те пасат трева , не знаят какво е VOIP , нито знаят за рутиране , прокси и прочие простотии.
През ръцете ми и на дзумбата са минали 5 карти на Скай за съжаление нито една не работи с ХД канали за момента, а сега купи си ти една и 3 мултирума и ги разпрати из Хасково ,Паничери и Трапоклово,рутни ги ако искаш и със светена вода ги поръси , като работят всичките 2 месеца пак ми се обади , да ти поискам извинение тука на форума
А ти питай продуцента какво съм си купил и какво имам.
И няма смисъл да ме чешеш.. не съм на години в които да се впрегна.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20-01-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Нали ти казах, все едно какво си си купил ,,,,,,,,ма шери ХД на Скай не гледаш, а дали се впрягаш знеш през къде ми е
Като познаваш Продуцента , кажи му да пита Мариан с кой спориш тука и аз какво съм купувал.... ,купил и ако искам да си купя просто няма спиране ..........

Айде със здраве , че темата е за клониране на карти не на IP та, разбрах , че по нашенско са открили топлата вода, сега мислят как да е бутилират
Остани си със здраве и с кеф да ползуваш VOIP -а
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (21-01-2015)
  #56  
Стар 20-01-2015
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Нали ти казах, все едно какво си си купил ,,,,,,,,ма шери ХД на Скай не гледаш, а дали се впрягаш знеш през къде ми е
Като познаваш Продуцента , кажи му да пита Мариан с кой спориш тука и аз какво съм купувал.... ,купил и ако искам да си купя просто няма спиране ..........

Айде със здраве , че темата е за клониране на карти не на IP та, разбрах , че по нашенско са открили топлата вода, сега мислят как да е бутилират
Остани си със здраве и с кеф да ползуваш VOIP -а
Другия път като минавам ще ти козирувам....
Това което си виждал ,аз съм го правил и зная как работи.
Не ми стана ясно кой в темата освен теб каза че трябва да се гледа HD..
Не знам кой си ,но и да знаех надали щях да се съглася с мнението ти просто щото си някой някъде.
Надменен си и лежиш на самочувствие от стари лаври.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mit за този полезен пост :
Онджичек (20-01-2015)
  #57  
Стар 20-01-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ти продължаваш виждам , лошото е че когато съм аз съм го "виждал" , ти не си и чувал за него , пък дали го правиш или ти го прави някой , ще го подложим на съмнение
Лаври , козируване и дрън дрън
Темата е за клониране на карти от всякакво естество предимно на Сат Провайдъри, не е за VOIP, не е за рутиране и прочие
И идеята за клониране на карти , сигурно не е с търговска цел или с възвишени помисли, както и мулти румовете.
И няма нужда да спориш с мен , защото има няма без да обиждам някой 3-4 на кръст дето знаят да четат , не да клонират, говоря за България,не за местата без мозъчна дейност
Аз с мултирума нямам проблеми, и гледам ХД канали ,които разбирам , бих гледал ХД на Скай , ама пусто не се клонират картите и не работят като ми ги пратят от Дъблин на друг адрес
Спирам, това е все едно да наливаш от пусто в празно
Остани със здраве и с това което имаш и си си купил

Последно редактирано от Neo64 : 20-01-2015 на 18:44
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (21-01-2015)
  #58  
Стар 20-01-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

По гръб не падаш значи, само и само да не си признаеш, че си сгрешил, намеси и трети хора в спор в който си от губещата страна
Отговори с цитат
  #59  
Стар 20-01-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

х Продуцента
В спора единия от третите си ти, а дали съм от губещата е въпрос на доказване
Предполагам , чрез другия трети да успееш да ме убедиш, трудно но опитай, а това за гърба , чрез другия трети би трябвало отдавна да го знаеш, че не падам иначе нямаше да гледам ХД, виж карти не клонирам на Провайдъри , на времето клонирах ама бяха още Сека
Отговори с цитат
  #60  
Стар 20-01-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Ха, темата на къде се отнесла.
Влизам и гледам постове от сорта на:
-ти знаеш ли колко съм велик и какви неща съм правил уеее! Ако не верваш питай Еди кой си да ти казва!

Пичове, не забравяйте, че тук сме да си помагаме, а не да си мерим пишките и като сте толкова знаещи обяснете как се прави даденото нещо в което сте разбирачи, но без ирония, надсмешка и гледането от високо, защото никой не е повече от другия.
И престанете да се заяждате!
Като твърдите, че много сте видели и от много отдавна сте в нещата, еми дръжте се като зрели хора.
Айде успех!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на дрим за този полезен пост
demmlik (21-01-2015), halvata1 (20-01-2015), koscom (20-01-2015), nikonbg-2 (22-01-2015), ВалчоП (20-01-2015), Дедал (21-01-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Възможно, карта, клониране, Копиране, ЛИ, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Възможно ли е? спанополски Монтаж и настройка на антени 7 28-05-2014 09:47
Копиране на SIM карта Rafaello Дъра-Бъра 18 03-04-2013 01:14
ПРОБЛЕМ DD-WRT при клониране на MAC-а Джак КОМПЮТРИ и периферия 1 29-02-2012 01:09
Възможно ли е? daniordanov САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 03-05-2011 11:01
Apple съди Samsung за копиране на iPhone и iPad dsc GSM мобилни комуникации 0 20-04-2011 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.