The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 056919191, Актуални оферти за пакети оферти на RN

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #241  
Стар 20-08-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купуваш си картата и гледаш всички цифрови телевизии, които са кодирани.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #242  
Стар 11-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
Добре ще ти ги напиша:
от Test HD 1 до Test HD 50 ... често се сменят и включват все де що може да се вземе от кака-та и доста пълнеж ... отиди в някой офис и ги разгледай ... дори и те не знаят какво са пуснали




Хах, надули са цената ... преди беше 30
Здравей,

гледам, че си навътре с РН мрежата. Можеш ли да ме светнеш на кой канал им върви ОТА поддръжката, че нещо конакс модула ми дава грешка (no access not activated status code 2) и дали ако картата преди това е била ползвана с тяхното СТБ не е заключена към него и затова да не отваря каналите директно с модул в ТВ-то?! Ще съм ти благодарен за отделеното внимание.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 11-09-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Картата не се заключва.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на pgi за този полезен пост :
АПетков (11-09-2013)
  #244  
Стар 11-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Картата не се заключва.
Значи аз съм каръкът - втори модул и не захапва картата . На този от близалките ми дава "No access not activated (status code 1)", а сега пробвам с Конакс Проф. и изкарва същото съобщение, но статус кода е 2. Нямам си на идея какво означават и могат ли да се прескочат - питах чичко гугъл, ама никъде не мога да им видя значенията на тези статуси.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 15-09-2013
Северна Северна не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Angry

Най-големият ни фал с избора на кабелен оператор беше присъединяването ни към RN! Успокоителното е, че само след няколко дни зора ни свършва...изтича ни времето, за което сме предварително заплатили! Нямаме търпение да се разкараме от "мрежата" на тази кабеларка. Това, което получихме за половин година е: нередовен и некачествен интернет и кабелна с кофти качество постоянно накъсващи, засичащи и замръзващи канали...Обажданията ни до офисът им за евентуално разрешаване на проблемите бяха безкрайни! Операторка на слушалката винаги се опитваше да ни вмени, че проблемът е в домът ни...я разбутан кабел, я нещо друго, което е пълен шит, защото у дома няма кой да прави такива белички /нямаме дете/деца/! Последно им звъняхме вчера, защото от сутринта всички канали засичат и замръзват с надпис "кодиран или лош канал"...След обаждането нещата се оправиха горе-долу, но днес отново от ранната утрин нещата са същите! Някъде в цивилизована държава, за подобни неудобства причинени на потребителите си, операторът ще има да им плаща обезщетения...., ама нали тук е България...
Звъним им...заето...
Пишман станахме, че се подведохме! А бяхме се предварително информирали къде и защо да си дадем паричките. Човек обаче се учи от грешките си! НИКОГА ПОВЕЧЕ RN!!!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 15-09-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имат само 2-3 свестни техници, ако и те вече не са напуснали, останалите са пълна скръб, могат само кабели да опъват, иначе настройки на усилватели, повреди и други подобни са абсолютна нула.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #247  
Стар 15-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Най-големият ни фал с избора на кабелен оператор беше присъединяването ни към RN! Успокоителното е, че само след няколко дни зора ни свършва...изтича ни времето, за което сме предварително заплатили! Нямаме търпение да се разкараме от "мрежата" на тази кабеларка. Това, което получихме за половин година е: нередовен и некачествен интернет и кабелна с кофти качество постоянно накъсващи, засичащи и замръзващи канали...Обажданията ни до офисът им за евентуално разрешаване на проблемите бяха безкрайни! Операторка на слушалката винаги се опитваше да ни вмени, че проблемът е в домът ни...я разбутан кабел, я нещо друго, което е пълен шит, защото у дома няма кой да прави такива белички /нямаме дете/деца/! Последно им звъняхме вчера, защото от сутринта всички канали засичат и замръзват с надпис "кодиран или лош канал"...След обаждането нещата се оправиха горе-долу, но днес отново от ранната утрин нещата са същите! Някъде в цивилизована държава, за подобни неудобства причинени на потребителите си, операторът ще има да им плаща обезщетения...., ама нали тук е България...
Звъним им...заето...
Пишман станахме, че се подведохме! А бяхме се предварително информирали къде и защо да си дадем паричките. Човек обаче се учи от грешките си! НИКОГА ПОВЕЧЕ RN!!!
Е, не така с лошото, де. Че имат някой друг кусур имат, но чак такава трагедия не са. И поне лично за мен са най-добре от кабелните оператори в Бургас. Бях едно време абонат на Кейбъл Тел и оттам избягах точно, защото нямаха никакво отношение към клиента и качеството беше под критика. Сега като са Близу сигурно качеството е подобрено, но чета и чувам, че отношението никак не се е оправило. За СКАТ също имам преки наблюдения и там не е по-добре,най-малкото защото там си зависима от шефа им - могат да ти махнат някоя от основните програми, защото той се е нацупил как са му отразили някоя партийна сбирка . И ти остават вариантита на мобилните оператори с техните "промоции" и договорчета с години. Така че добре помисли, дали няма да стане "от трън та на глог". А за интернета си има решение - диференцирай си го. Аз например си ползвам от УНАКС и така шанса да се прецака едновременно и ТВ и нет е минимален (не че не се случи, когато мина товара на ЛУКОЙЛ по улиците и накъса де що имаше кабел, но пък да е жива и здрава цифровизацията ). Да, малко по-скъпо идва, но пък имаш винаги варианти.

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Картата не се заключва.
Малко продължение и по моя проблем с СА модулчето. Вчера отидох до един от офисите им да ги питам и доколко е вярно не знам, но служителката ми обясни, че картата е вързана в системата им със съответното СТБ, което са ми предоставили.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 15-09-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това не го знам, не знам и каква ти е картата, но днес един приятел тества карта и в приемник, и в телевизор и не беше заключена, а картата е взета през седмицата от офис Камено.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #249  
Стар 16-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Това не го знам, не знам и каква ти е картата, но днес един приятел тества карта и в приемник, и в телевизор и не беше заключена, а картата е взета през седмицата от офис Камено.
Възможно е, не споря. Просто предавам думите на служителката, а и нямам под ръка СА модул, който лично да съм видял да работи в РН и да го пробвам с моята карта. Двата модула, които имам са с хардуерна рев. 2.7.. и софт. вер. 4.0.2, ако е от значение. Може би те не са в час със сигнала, който подава РН .
Отговори с цитат
  #250  
Стар 16-09-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че те повечето от техниците им си нямат хабер от тия работи, ти очакваш касиерката да разбира!
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бургас, на, програми, РНТВ, Цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кабелна ТВ Скат Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 340 08-12-2023 13:36
DigiCom Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 72 14-12-2021 21:47
КомНет Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 16 21-11-2021 09:56
Цифрови телевизионни приемници keyem ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 50 25-11-2011 14:28
КейбълТел Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 25 14-05-2011 19:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.